Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Naviage

Naviage to przeglądarkowa gra strategiczna która zostala wydana oraz opublikowana przez PowerMMO, czyli inne wcielenie Rayflame. Firma Rayflame została wykupiona, a jej tytuły zostały ponownie użyte do publikacji. Firmę znamy dość dobrze gdyż zajmuje się ona tłumaczeniem chińskich tytułów na język angielski, a następnie są one publikowane na facebooku. To też dlatego większość graczy narzeka na nie realne zaplecze fabularne, oraz źle dobrane opisy oraz deskrypcje w grach. Nic nie zastąpi nam gry w oryginalnym języku, jednak wątpię by ktokolwiek z nas poradził sobie z chińskim językiem....

Naviage

W grze spotka nas wiele ciekawych systemów jak i dodatków, wszystko przygotowane zostało specjalnie dla nas by urozmaicić nam rozgrywkę. Dodatki są dość dobre, i nie zawodzą, nie jest to kolejna sterta do wyrzucenia. Gra ma dobrą opinie, nawet można powiedzieć bardzo dobrą gdyż na większości stron figuruje ona z oceną blisko 8. To wystarczająco by poświecić czas na taki tytuł jak Naviage. Dla przykładu opiszę tutaj dla was kilka systemów oraz ciekawych dodatków które spotkamy w grze.

Naviage

Tawerna to zazwyczaj symbol zabawy, towarzystwa i nierzadko mordobicia po kilku kuflach dobrego trunku.. W Tawernie możemy zatrudniać żeglarzy, których z pewnością znajdziemy tutaj od proszę. Zawszę tawerna będzie przygotowana na łowcę młodych talentów. Kolejną dobrą rzeczą jest możliwość zatrudnienia wybitnego nawigatora, który poprowadzi naszą flotę w dokładnie te miejsca które sobie wymyślimy. Inwestycja w nawigatora to dobra rzecz gdyż potrafi on poprowadzić flotę wprost na farmę złota...

Naviage

Również spotkamy w grze uroczyste miejsca jak małe kościółki czy cerkwie, gdzie księża wraz ze swoim chórem będą bawić się w stylu amerykańskiego Gospel'a. Każdy kto odwiedzi te wyjątkowe miejsca, nie tylko odnajdzie pokój, ale również zostanie błogosławiony. Po krótkich modłach zostaniesz naprowadzony na dobrą drogę w życiu marynarza. Oraz możesz się naprawdę wiele nauczyć od kapłanów. Wielu obłąkanych odnalazło spokój w życiu, oraz doszło do celu właśnie dzięki nagrodzie kościoła, modlitwie i śpiewie!

Naviage

Dom Gildii, to miejsce w którym możemy założyć swój własny klan. Jednak nie tylko, sam budynek również działa jako sklep który może oferować nam różne produkty. Więc mamy tutaj ciekawą hybrydę. Dzięki sojuszom i gildii możemy zajść w grze daleko, gdyż kluczem do sukcesu jest współpraca i wzajemna pomoc. Normalną rzeczą jest również że każdy statek może doznać uszkodzeń podczas wyprawy, jednak nie martw się! Bez problemu możesz sam naprawić szkody. A co lepsze, wystarczy zatrudnić dobrego nawigatora, on nigdy nie skieruje statku tam gdzie mógłby on narazić się na szkody. Więc lepszą inwestycją tutaj będzie nawigator, niż naprawianie szkód wyrządzonych przez przypadkowe przedmioty jak skały czy resztki innych zatopionych jednostek, które nie poradziły sobie na otwartym morzu.

Naviage

Spotkamy również w tytule Naviage bank, dziwne ponieważ w żadnej grze tego typu nie ma banku, a tu proszę, voi la! W banku możemy wymieniać nasz ekwipunek na wartościowe przedmioty, lub nawet kupić statek za walutę w grze. Gdy zdeponujemy pieniądze w banku, będą one się mnożyły. Co to oznacza? Co jakiś czas bank podaruje nam odsetki, i ciekawe premie za to że właśnie korzystamy z banku. Im więcej pieniędzy, i im bardziej legalnie wszystko załatwiamy, tym większe rekompensaty bank jest w stanie nam zaproponować. Jednak nie myślcie sobie że dostaniecie grubą kasę za darmo! To nie jest zdecydowanie ten typ gry.

Zapraszamy więc do zabawy w świecie Naviage, gra jest bezpłatna w stu procentach. Nie trzeba nic pobierać ani instalować. Musimy jedynie założyć nowe konto, zalogować się do gry i rozpocząć przygodę na pełnym morzu we własnym statku z własnymi marynarzami! Ahoj!

Wydawca: Yeepgame
Gatunek: Strategiczna
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://na.powermmo.com/
OS: Windows, Linux, Mac
Wymagania:
Procesor: 1 GHz
Pamięć RAM: 512 MB
Karta Graficzna: 16 MB
Dysk Twardy 2 GB
Inne: Mysz, Klawiatura
Plusy: + Bank
+ Sojusze i gildie
+ Możliwość gry przez facebooka
+ Duży świat
Minusy: - Bez dobrego teamu gracz jest nikim
Szybkie Linki:

 

Autor: | Data: 10/07/2013 13:09

Oceń grę:
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG