Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Krew Bogów

Krew Bogów to rozbudowana przeglądarkowa gra fabularna posiadająca otwarty świat, w którym postaci kreowane przez graczy budują miasta, wytwarzają przedmioty, pomagają sobie nawzajem i walczą ze sobą. Mechanika gry jest tak skonstruowana, by gracze przez cały czas musieli wchodzić w interakcję z innymi. Tutaj nie da się być jednocześnie dobrym rzemieślnikiem, wojownikiem czy magiem. Nie można wybudować samodzielnie osady, w której będzie się bezpiecznym. Jedynie współpraca, tworzenie drużyn, najmowanie pracowników i wojowników pozwoli osiągnąć wyznaczone cele.

Krew Bogów

Ważnym aspektem gry jest ekonomia i polityka, które są tworzone w pełni przez graczy, przez ich relacje i interakcje z innymi graczami. W grze celowo nie ma standardowych rozwiązań typu "gildie", aby gracze sami, na własnych zasadach tworzyli społeczności. Gracze mogą natomiast łączyć się w drużyny aby walczyć wspólnie z potworami lub innymi graczami. Ekonomiczny aspekt gry ma podstawę w konieczności zdobywania pożywienia dla swojej postaci (i jej potomków! - po śmierci postaci odrodzi się ona w jednym z potomków), bez którego postać może nawet umrzeć z głodu. Dopiero po zdobyciu zapasów pożywienia (poprzez polowania, hodowlę, handel, albo pracę dla innych graczy) postać może spokojnie się rozwijać.

Krew Bogów

Rozbudowane drzewo umiejętności pozwala na wykreowanie postaci bez konieczności trzymania się sztywnych podziałów na wojowników, magów i innych profesji znanych z gier z tego gatunku. Sam sposób prowadzenia rozgrywki również nie jest z góry narzucony. Można wykonywać stawiane przed nami kolejne zadania, jednak nie jest to konieczne. Budowanie miast, zarządzanie nimi i podboje terenów innych postaci staje się często dla graczy celem samym w sobie.

Krew Bogów

Świat jest rozległy, a dostępność zasobów naturalnych duża. W chwili obecnej istnieje już kilkadziesiąt osad, raczej nastawionych na współpracę i pomoc innym graczom. Kiedy jednak pojawi się więcej postaci, a surowców zacznie brakować, sytuacja stanie się bardziej skomplikowana. Niewielkie osady istniejące dzisiaj, niedługą mogą stać się stolicami imperiów.

Wydawca: FLADER
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://krewbogow.pl/
OS: Windows, Linux, Mac
Wymagania:
Procesor: 1 GHz
Pamięć RAM: 512 MB
Karta Graficzna: 16 MB
Dysk Twardy 2 GB
Inne: Mysz, Klawiatura
Plusy: + Oryginalna produkcja
+ Drzewko umiejętności
+ Ważna jest ekonomia
Minusy: - Darmowy dostęp do gry przez 30 dni

 

 

Autor: | Data: 20/06/2013 16:34

Oceń grę:
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG