Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,188
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Battle Dawn

W ciągu przeszłych pięciu ostatni lat, gra Battle Dawn zdobyła tysiące aktywnych graczy, którzy teraz swoimi flotami przemieszczają się po całej galaktyce w poszukiwaniu kosmicznych przygód. Odwiedzają ziemię, marsa oraz cały wymarzony wszechświat który udostępnia nam gra. Jest to gra strategiczna w swoim znaczeniu tego słowa, i zrzeszyła sobie naprawdę grono fanów serii Battle Dawn. Battle Dawn to darmowa gra przeglądarkowa strategiczna MMORPG. Jako dość nowa gra, jednak z wielkim stażem, przygotowana jest na wszystkie ewentualności i wymagania graczy jak różnego rodzaju dostosowania opcji, interfejsu czy po prostu zwykłe ustawienia gry. Gra posiada bardzo ciekawą fabułę która w napięciu przytrzymuje gracza nawet kilka dobrych godzin, potem wypada już odpocząć.

Battle Dawn

Cała historia ma miejsce w galaktykach Battle Dawn, gdzie pole galaktyk zamieniają się w ogromne, nieskończone pola bitw. Na samym początku gry zaczynamy przygodę na małej stacji kosmicznej w nieskończonym wszechświecie. Umieszczeni jesteśmy w kolonii, gdzie musimy zdobywać specjalne zasoby by umożliwić sobie rozbudowę kolejnych budynków, rekrutować dla siebie żołnierzy oraz umożliwić sobie utworzenie floty która będzie z nami wędrować aż po kres naszego życia. By bardziej określić nasze zadanie, w grze istnieją cztery różne rodzaje zasobów które musimy zbierać. Są to Minerały, Gaz, Energia oraz Pracownicy. Każda jest równie ważna, nie jest to gra w modelu „dużo złota dużo wszystkiego”. Bez energii nie damy rady wydobyć gazu, bez niego zaś nici ze zbierania minerałów. A bez minerałów nie damy rady zatrudnić pracowników którzy będą dla nas owe materiały wydobywać.

Battle Dawn

Z szacunkiem do jednostek wojskowych dasz radę osiągnąć naprawdę wiele. Możesz wybudować armię składającą się z tych jednostek Fighters, Frigates oraz Cruisers. Każda z wyżej wymienionych jednostek jest naprawdę potężna i może wyrządzić ogromne szkody. Są tańsze i droższe oddziały, jednak pamiętajcie że taniością nie zabłyśniecie w świecie Battle Dawn. Frigaters to oddział który jest dość stosunkowo wolny, jednak zadają chore obrażenia w walce z dystansu. Fighters to raczej tańszy oddział z dużą ilością ataku, jednak mała liczba punktów życia daje się we znaki. Cruisers to najpotężniejszy oddział w grze, jednak przypłaca to swoim wolnym chodem, jest to najwolniejsza jednostka dostępna w tytule Battle Dawn.

Battle Dawn

Większość czasu gracz będzie udzielać się w walkach samemu, jednak gra przewidziała to i został tutaj zastosowany system sojuszów. Możesz więc śmiało formować sojusze i wraz ze swoimi znajomymi dawać czadu we wszechświecie. Taki sylwester, bez szampana, a zamiast fajerwerków będą rakiety i naboje. Co możemy wam doradzić? Myślcie strategicznie, tutaj najważniejsza jest taktyka i planowanie. Co i kiedy wybudować. Nie jest to gra dla niecierpliwych graczy którzy chaotycznie i szybko chcą rozbudować swoją bazę. Bardzo ważne jest rozwijanie swoich jednostek gdyż w przyszłych bojach to one będą stanowić miarę naszego doświadczenia, oraz dzięki nim nabierzemy szacunku u innych graczy. Warto również poświęcić kilka chwil na rozbudowę rafinerii oraz budynków które będą dostarczać nam surowców. Bez nich w grze ani rusz.

Battle Dawn

Gra nie wymaga od nas pobrania żadnego klienta ani zawartości, więc śmiało możemy rozpocząć przygodę z tytułem Battle Down już zaraz. Wystarczy zarejestrować się na stronie, aktywować konto i rozpocząć niekończącą się przygodę we wszechświecie. Powodzenia!

Wydawca: Tacticsoft Ltd.
Gatunek: Sci-Fi
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://www.battledawn.com/
OS: Windows, Linux, Mac
Wymagania:
Procesor: 1 GHz
Pamięć RAM: 512 MB
Karta Graficzna: 16 MB
Dysk Twardy 2 GB
Inne: Mysz, Klawiatura
Plusy: + Opcjonalny i nagradzany tutorial
+ Trzy unikalne jednostki
+ Łatwo dostępna mapa
Minusy: - Niestały świat, resety serwerów
- Płaczący gracze mają przewagę
- Wolny gameplay i rozwój
Szybkie Linki:

 

Autor: | Data: 30/01/2013 12:43

Oceń grę:
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG