Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Athuria

Rozległy i pełen mistycznych tajemnic świat Athuri, jest bogaty w bardzo okazałe i cenne kamienie, oblegany majestycznymi górami, którego strumienie wpadają do jezior nazywanymi przez ludzi, Pallida. Pallida to bóg tego wspaniałego świata, oznacza to w naszym języku – idealny kryształ. Piękno jest wszędzie i pokój żyje w sercu każdego, we wszystkich czterech tysiącach rozliczeń świata Athurii. Po siedmiuset latach pokoju, w Roku Słońca 4207, Pallida został pokonany przez nieznanego dotąd przybysza spoza Arthurii. Zwanego Amasia. Magiczna laska boga Pallidy rozpadła się na setki magicznych kawałków, wszystkie one zostały porozrzucane po świecie Arthurii. Jednak najważniejsza część laski Pallidy, została wrzucona do jego jeziora. Energia i siła która przez wiele wiele lat trzymała pokój, zamieniła się w ogromny chaos i sprawiła że wody Pallidy wylały się, spowodowała ona wielką powódź która zniszczyła na swojej drodze wszystko, i zabrała ze sobą tysiące żyć.

Athuria

Pallida błogosławił czterech czempionów, bohaterów w których pokłada nadzieje na odnalezienie spokoju który przez tysiące lat panował w świecie. Susa, Belthuna, Troyes oraz Zela. Ci herosi zostali wyznaczeni by poprowadzić pozostały po katastrofie lud w góry, gdzie mogą od nowa nabrać energii i uciec od nieskończonej dewastacji. Odizolowani, nie mają pojęcia czy ich przyjaciele przetrwali panujący na dole sajgon, byli zmuszeni by odbudować swoje domy. Wszystkie z nich potem zamieniły się w cztery ogromne królestwa. Te królestwa to Sankturaium Słońca, Świątynia Mroku, Cichy Las oraz Kamienista Ziemia.

Athuria

Setki lat minęły zanim wody po chaosie opadły, a część laski Pallidy została wyłowiona. Moc płynąca z tego reliktu sprawiła że każdy odłamek zamienił się w fragment zamku. Każde królestwo więc posiada w sobie część ducha Pallidy, każde z nich jest błogosławione ogromną mocą. Minęły setki lat a ludzie Athuri zapomnieli już co stało się w przeszłych stuleciach. Separacja każdego z nich po wielkiej powodzi, i po setkach lat sprawiła że każdy z nich myśli, że dostał szansę jako jedyny. Że lud danego królestwa został wybrany przez Pallidę aby żyć dalej. Wszyscy twierdzili że są rodowitymi władcami ziemi którą zaludniają, a oni sami zaczęli pozbywać się tych którzy nie myśleli tak jak oni. Teraz, cztery potężne i kolosalne królestwa Athurii walczą o świat, i walczą kto pierwszy dotrze do mistycznego zamku w którym został uwięziony Pallida zaraz po przegranej walce z Amasim.

Athuria

Każdy bohater który przystąpi do gry, musi być pewien że jest gotów wybrać się w podróż którą może przypłacić nawet życiem. Jednak celem tych herosów nie jest walka, tylko ocalenie świata od wiecznego chaosu i uwolnienie Bogini z rąk Amasiego. Gra Athruia to przeglądarkowa gra stylu fantasy, która wprowadza nas we wspaniały świat ogarniety majestatem i pięknem. Jednak tylko do czasu.. W końcu nadszedł trefny dzień kiedy wszystko runęło. Teraz ty musisz postawić się w sytuacji herosa by przywrócić swiatu dawny blask!

Athuria

Gra oferuje nam ciekawe zaplecze fabularne, a jak jest z grafiką? Klasyczna grafika w stylu Age of Empires jest ciekawym połączeniem, wtedy mamy do czynienia z grą typu Fantasy RTS. Przyda nam się tutaj trochę strategii, chociażby po to by zapewnić sobie dobrą przyszłość. Rozbuduj swoje królestwo, zbierz ogromna armię i ruszaj by uratować boginię z tarapatów!

Athuria

Gra jest darmowa i nie wymaga od nas pobrania żadnego klienta ani zawartości. By rozpocząć przygodę z grą wystarczy zarejestrować się na stronie, i aktywować konto na swoim e-mailu. Potem wystarczy się zalogować i możemy cieszyć się pełną grą. Nie ma ona żadnych ograniczeń co czyni z niej dobry tytuł dla początkujących fanów przygody. Z pewnością zrzeszy ona sobie grono fanów, jest oceniania na 9,7 w skali do 10. Imponujący wynik jak na taką grę. Jednak nie dziwne, gdyż fabuła gry naprawdę działa na nas pozytywnie. Wczuwając się w rolę bohatera możemy spędzić przy niej kilka dobrych godzin...

Wydawca: Playful Games Holdings
Gatunek: Strategiczna/Akcji
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://at.caplay.com/
OS: Windows, Linux, Mac
Wymagania:
Procesor: 1 GHz
Pamięć RAM: 512 MB
Karta Graficzna: 16 MB
Dysk Twardy 2 GB
Inne: Mysz, Klawiatura
Plusy: + Trudno dostrzec
Minusy: - Trudno dostrzec
Szybkie Linki:

 

Autor: | Data: 29/01/2013 11:26

Oceń grę:
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG