Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


7 Dragons

Gry przeglądarkowe poczyniły wiele zmian w ostatnich latach, gdyż gry niegdyś wymagające klienta teraz przenoszą się po prostu do przeglądarek. Jednym z dobrych przykładów z pewnością będzie kultowa, znana nam dobrze gra MMORPG Tibia. Która w ostatnich latach wprowadziła klienta we flashu. Była to wielka, jak i kontrowersyjna zmiana, lecz do dzisiaj znajdą się tacy którzy wolą wersję browser od standardowego klienta. Lecz nie o tym będzie dzisiaj mowa.

7 Dragons

OutSpark, jedna z najbardziej rozwijających się firm wydających różnego rodzaju gry MMO, zapowiedziała oraz wydała kolejnego „giganta” w świecie przeglądarek. Chodzi tutaj o nową, darmową grę o tytule 7 Dragons. Więc postanowiliśmy dzisiaj zająć się tą oto grą.

7 Dragons

Pierwsze kroki w grze jakie musimy postawić, to opieka naszą farmą. Nic specjalnego na początku, bardzo dobrze nam znany powtórzony model w którym znajdujemy się w roli menadżera farmy. Więc naszym głównym zadanie będzie rozwijanie farmy w miarę szybko, by ją zasiedlić. Kolejnym krokiem z pewnością będzie wybudowanie budynku Tawerny, w tawernie zaś znajdziemy bohaterów. Gra zasugeruje nam w prosty sposób że potrzebujemy bohatera, który po prowadzi nasze oddziały zbrojne podczas potyczek z NPC i nie tylko. Więc kolejnym krokiem jest „wynajęcie” bohatera, bez tego nie będziemy mogli ruszyć dalej z postępem w grze. Więc wystarczy kliknąć myszką by postawić szybko Tawernę na poziomie 1 i wybrać odpowiadającego nam bohatera.. Im większy poziom tawerny, tym lepszego bohatera zdołamy znaleźć. Im bardziej zaawansowanego posiadamy, tym większe szanse na wygrane. Proste?

7 Dragons

Po kilku kolejnych kliknięciach dowiemy się że naszym kolejnym celem jest wybudowane Ratuszu, miejsca w którym będzie się rozwijać powolutku polityka naszego przyszłego miasta. Czym zajmuje się rząd w naszej grze? Bardzo dobrze znanym nam zbieraniem podatków. Tutaj musimy jednak uważać gdyż zbyt wysokie podatki wpłyną negatywnie na opinię o nas. Więc musimy manipulować podatkami tak by nie były ani za niskie, ani z drugiej strony zbyt wysokie. Wszystko to zostaje nam do opanowania w dosłowne kilka minut. W moim odniesieniu w grze głównie chodzi o ulepszanie budynków, gdyż im większy poziom budynku tym lepsze korzyści będziemy mogli osiągać. Dla przykładu, w składzie drewna będzie pojawiać się więcej jednostek surowca gdy tylko będzie posiadać on odpowiednio wysoki poziom. Im większy poziom budynków, tym szybciej nasza wioska zacznie rozrastać się do granic miasta, a później może i nawet do gigantycznej metropolii.

7 Dragons

Wróćmy do bohaterów, co dziennie w naszej tawernie zawita grupka bohaterów których możemy zwerbować, oczywiście jeśli tylko nas na to stać.. Przecież nikt nie będzie pracować dla nas za darmo.. W grze jest wiele rodzajów bohaterów jak i ekwipunku dla nich oraz umiejętności. W prost mówiąc, im więcej umiejętności dany bohater posiada, tym mniejsze szanse że uda się nam go zatrudnić. Niestety.. Tutaj tez pojawia się problem, gdyż nie wiemy którego wybrać bo jest ich zbyt wielu i każdy się różni. Developerzy stawiają nas w beznadziejnej sytuacji. Ale co zrobić, musimy przecież posiadać w swoim mieście kogoś kto pierwszy rzuci toporem w stronę wroga. Każdy bohater w zależności od jego „poziomu” jest oznaczany kolorem od najlepszego do najgorszej w następującej kolejności : Pomarańczowy, Purpurowy, Niebieski, Zielony oraz Szary. Jeśli żaden nam nie odpowiada wystarczyć kliknąć przycisk „odśwież”, jednak będzie nas to trochę kosztować.

7 Dragons

Niestety, gra 7 Dragons nie jest zadowalająca, szczerze mówiąc ten tytuł to totalne dno. Tania próba podrobienia znanego już schematu wyszła firmie nie na dobre. Połączenie internetowe z grą jest tragiczne, gra nie działa płynnie oraz zacina się. Za każdym razem kiedy wykonamy akcję strona gry się odświeża, co przyprawia mnie o mdłości za każdym razem gdy muszę odczekać kilka sekund aż dana strona znowu się w całości uaktywni. Nie jest to dobry tytuł, więc radzę wam lepiej sobie odpuśćcie tę grę, i poszukajcie lepszych propozycji z naszej listy. Chyba że lubicie czekać, to ta gra będzie idealna dla was, z pewnością wbijecie sporego skilla w cierpliwości, mi jej jednak brakuje.

Wydawca: OutSpark
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://sevendragons.outspark.com/
OS: Windows, Linux, Mac
Wymagania:
Procesor: 1 GHz
Pamięć RAM: 512 MB
Karta Graficzna: 16 MB
Dysk Twardy 2 GB
Inne: Mysz, Klawiatura
Plusy: + Dużo bohaterów
Minusy: - Łatwa stabilność
- Strona gry odświeża się po każdej akcji
Szybkie Linki:

 

Autor: | Data: 29/01/2013 10:37

Oceń grę:
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG