Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Aquarama
Czy widziałeś kiedyś wielkie akwarium? Podziwiałeś podwodne życie, rzadkie gatunki ryb, czy żółwi? Czy wyobrażasz sobie grę przeglądarkową, w której wszystkie te elementy byłyby zawarte, a Twoja świadomość, że trzeba takie podwodne życie chronić, wzrastałaby? Niemieckie studio Bigpoint potwierdziło już, że ich nowa gra nie będzie się opierała na zwiedzaniu, a na byciu zarządcą takiego właśnie akwarium. Tak więc stwórz swoje własne i urządź je według własnego gustu, stwórz nowy dom dla swoich uroczych zwierzątek! Jeżeli będziesz dobrze dekorował i starał się o czystośc swojego akwarium, rybki na pewno będą czuły się w nim dobrze!

MMORPG

Aquarama to darmowa gra przeglądarkowa MMO dla graczy, którzy lubią grać w gry flash i gry społeczne. Bigpoint, po udanych produkcjach z serii Rama, takich jak Zoomumba czy Ponyrama, zdecydował się na stworzenie gry podwodnej, pełnej kolorów, gdzie dostaniesz akwarium i będziesz mógł urządzić je tak, aby zaciekawić odwiedzajacych. Aquarama to totalnie swobodna gra, gdzie możesz zdobywać albo kupić takie rybki jak: rybka księżycowa, ostropłetwiec, konik morski, rybka najeżkokształtna, czy nawet błazenek (znany z filmu ,,Gdzie jest Nemo?''. Użyj swoich umiejętności w kontaktach z tymi rybkami i innymi stworkami wodnymi, zaopiekuj się nimi!

MMORPG

Aquarama to nie tylko gra przeglądarkowa, ma ona wiele funkcji socjalnych. Jeżeli chcesz stać się akwarystą, prawdziwym ekspettem, będziesz miał do tego okazję. Codziennie musisz dbać o swoje akwarium i rybki i zdobywać cenne doświadczenie. Musisz uważać, aby Twoje rybki nie stały się niewyspane oraz nieodpowiednio traktowane. Czy jesteś w stanie nauczyć się cierpliwości, ciekawych trików i wydać mnóstwo pienięzy w swój nowy dryg?

MMORPG

Dzięk przedmiotom, które można zdobyć grze, możesz uczynić swoje akwarium jeszcze bardziej pięknym i atrakcyjnym zarówno dla odwiedzających, jak i dla samych rybek w nim mieszkających. Oprócz wszystkich niezbędnych czynności, które będziesz musiał wykonywać, będziesz mógł kupić ekstra przedmioty, ryby, ale za realne pieniądze. Oficjalna strona gry już funkcjonuje, tak więc zapraszamy!

Wydawca: Bigpoint
Gatunek: Strategiczna
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://aquarama.de/
OS: Windows, Linux, Mac
Wymagania:
Procesor: 1 GHz
Pamięć RAM: 512 MB
Karta Graficzna: 16 MB
Dysk Twardy 2 GB
Inne: Mysz, Klawiatura
Plusy: + Niecodzienny temat

+ Możliwość podszkolenie jezyka Niemieckiego

+ Spora liczba graczy

Minusy: - Mała ilość funkcji
Szybkie Linki:

 

 

Autor: | Data: 30/12/2012 21:05

Oceń grę:
Komentarze
obstrukcja dnia styczeń 03 2018 19:45:25
http://www.chinskieceny.pl/

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG