Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Coaster Ville

To będą twoje główne zadania w grze CoasterVille . Ale nie jedyne, staniesz się również inżynierem. Będziesz budować ogromne karuzele, wielkie twistery, lub czarodziejską wieże maga, takie atrakcję jak karuzele widokowe, budkę z hot-dogami, stołówkę pracowniczą, garderobę oraz pomieszczenie dla projektantów twoich kostiumów, oraz wiele ale naprawdę wiele innych przydatnych budowli. Co jest nam potrzebne? By zbudować dany budynek, musimy wydać tylko kilka punktów energii. Punkty energii są nam bardzo dobrze znane z innych tego typu tytułów. Co lepsza, by gra była ciekawsza i dłuższa, musimy zbierać różnego rodzaju materiały które pozwolą nam ukończyć budowlę. Czy też będziemy musieli zaopatrzyć się w niezbędne nam narzędzia. To zmusza gracza do tego by troszkę się wysilił oraz strategii biznesu. Zbudować jak najwięcej, i stracić jak najmniej.

Zawszę znajdziemy coś do robienia w grze CoasterVille. Gdy cały biznes się kreci, mamy wtedy czas na kolekcjonowanie niezbędnych nam pieniędzy, czy też szukanie różnych atrakcji w naszym mieście zabaw. Wszystko możemy uzyskać za pomocą sklepu w grze. Gra jednak nie nakazuje nam tylko zbierać i budować, pozwala nam w ciekawy sposób produkować kolejne przedmioty, gotować oraz poszukiwać specjalnych ciekawostek które pomogą nam w przyszłości. Zaopatrzymy się w ten sposób w niezbędne doświadczenie które jest niezbędne w późniejszych etapach. Jak sama nazwa wskazuje, kolejki górskie ( z ang. Roller Coaster kolejka górska) grają ogromną rolę w naszym spektaklu marzeń. Są dostępne przeróżne rozwiązania jak zbudować kolejkę, by dostarczała różnych wrażeń. Również nic nie stoi nam na drodze by zbudować ich kilka! Jednakże, jest też opcja wolnego dostosowania kolejki która daje nam możliwość dodawania kolejnych segmentów by zwiększyć atrakcyjność przejażdżki. Nie nastawiajcie się jednak na to że przeskoczy to wasze oczekiwania, co do wolnego wyboru.

Chociaż gra bywa czasami oczywista, nie zmyli nas to że CoasterVille to ChefVille tylko w koncepcji parku rozrywki. Gracz zawsze będzie budować nowe budynki, po to by tworzyć przedmioty które chce wykorzystać w kolejnych strukturach. Możemy również poprosić znajomych by podesłali nam kilka sztuk rzadkich przedmiotów. Niektóre są dostępne tylko poprzez zapytania, a niektóre wymagają bardzo dużo czasu by zacząć ich produkcję. Również dlatego że może nam na przykład zabraknąć energii. Niektóre surowce w grze CoasterVille są bardzo istotne, a dokładnie chodzi tu o energię, dobra, pieniądze, oraz punkty emocji. Gracz będzie ciągle wysypywał się z jednego z tych dóbr. Ze względu na to że większość akcji w tej grze wymaga spożycia danej liczby punktów energii, ciągle może nam jej brakować. Więc jest to oczywiste że w CoasterVille możesz znaleźć się bez energii. Jednakże możesz robić co tylko zechcesz, dosłownie przez kilka sekund po tym jak zdobędziesz kolejny poziom.

Nigdy nie będziesz mieć budowli zbudowanych do połowy czy wypalisz się z energii bądź monet, dopóki będziesz zdolny za nie zapłacić. Więc nie trać czasu na zastanawianie się czy zabawę, bierz się do pracy i już dziś otwórz swój własny biznes, swoje wymarzone od lat wesołe miasteczko na facebook'u.

Autor: | Data: 23/12/2012 14:56

Oceń grę:
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG