Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 7
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Castle Town

Castle Town stylizacyjne jest klonem gry City of Wonder lub Social Empires, które już wcześniej widniały na facebooku. Robi wiele rzeczy które występowały w poprzednikach tej gry. Dla przykładu, musisz ciągle sadzić i zbierać żniwa by nakarmić swoje zwierzęta, lub zbierać surowce by skończyć budowę swoich budynków i zdobyć jak najwięcej złota. Co ciekawsze, każda interakcja którą wykona nasz bohater będzie cię kosztować jeden punkt energii. A kiedy twoja energia jest w krytycznym stanie, musisz poprosić znajomych by wysłali ci jej na tyle byś mógł grać dalej, bądź drugą opcją jest wykupienie energii za realną walutę.Wygląda na to że Castle Town skopiowała koncepcję z gry Chefville dotyczącą wytwarzania przedmiotów oraz gotowania. Jeśli wybierzemy tworzenie lub gotowanie, otrzymamy wiele ciekawych receptur oraz przepisów, jednak gotowanie zabiera nam surowce które zdobywamy poprzez żniwa czy uprawę pól. Tworzenie wymaga przedmiotów które możemy zdobyć poprzez budowanie kolejnych budynków, i zdobywania rzadkich przedmiotów. Większość składników do gotowania mamy okazję znaleźć głównie podczas uprawy, a każda uprawa daje nam okazję na zdobycie rzadkiego przedmiotu. Hodowla zwierząt również będzie wymagała różnego rodzaju upraw by twoje zwierzaki przeżyły. Przedmioty do tworzenia głównie pochodzą z wypraw gdzie po pokonaniu hord wściekłych potworów odnajdziemy skrzynie, bądź te przedmioty będą pozostałością po oddziałach wroga.

W grze jest również market, który jest swoją drogą bardzo łatwy w obsłudze. Po prostu otwieramy market klikając na jego ikonkę w prawym dolnym rogu strony, i wybieramy kategorię przedmiotu który chcielibyśmy zakupić. Kiedy znajdziemy to czego szukaliśmy, po prostu klikamy Buy ( z ang. buy kupić )i wtedy możemy dany przedmiot wrzucić do naszego miasta. Niektóre przedmioty mogą być zablokowane z powodu niskiego poziomu, po prostu z każdym kolejno zdobytym poziomem mamy możliwość kupna nowego przedmiotu w grze. Jednak jest druga opcja, wystarczy zapłacić diamentami a przedmiot od razu stanie się nasz, bez względu na poziom doświadczenia. W sklepie również pomoże nam przydatny i jakże bardzo pomocny pasek, wystarczy wpisać w nim co nas interesuje a wyszukiwarka zrobi to za nas.

Ukończenie konstrukcji budynku będzie zawsze wymagać od nas specyficznych przedmiotów, lub gra poprosi nas o to by nasi znajomi z Facebook'a przybyli z odsieczą. Dla budynków które mają nie wielkie wymagania, wystarczy prosić znajomych na facebook'u by nam te przedmioty wysłali, bądź możemy je kupić w markecie w grze, wtedy będziemy mogli dokończyć budowę naszego nowego budynku. Co do budynków wymagających przyjaciół, wystarczy że poprosisz znajomego, a on przyjdzie i pomoże dokończyć budynek używając do tego menu budynków, wtedy wystarczy poczekać na efekt końcowy. Jeśli masz problem z uzupełnieniem braków, zaświeć diamentami i sprawa będzie załatwiona.Funkcja wrogów wygląda trochę jak ruina... Wystarczy kliknąć atak by stracić punkty energii, gdyż musimy atakować ten sam oddział kilka razy aż zniknie on z naszej mapy, co oznacza kolejne przedmioty dla nas. Potwory które już pokonaliśmy, będą co jakiś czas nawiedzać nasze miasto, co za tym idzie kolejne przedmioty dla nas. Gdyż Castle Town wymaga ich bardzo ale to bardzo dużo.By pracować z roślinkami, pierw musimy zasadzić nasiona, możemy je znaleźć bądź kupić w markecie podczas rozgrywki. Kiedy już zasadzimy, po kliknięciu myszką na wybrane miejsce otworzy się menu sadzonek, z którego możemy wybrać tę która nas interesuje. Jednak długość listy zależy od tego ile ziaren posiadamy. Kiedy już zasadzimy nasionko, potrzebuje ono określonej liczby czasu na to by mogła zostać zerwana i użyta czy też sprzedana. Kiedy roślina dorośnie, ukaże się koło niej symbol potwierdzający dojrzałość danej sadzonki. Zawsze podczas sadzenia mamy szansę na zdobycie rzadkiej, wygrywającej wersji sadzonki. Jest to swojego rodzaju lotto dla rolników.

Bossowie, to naprawdę ekstremalnie potężni przeciwnicy którzy wymagają od nas zdobyciu kilku przedmiotów by spróbować stawiać im czoła. Gdy wszystkie niezbędne przedmioty zostaną zebrane, otrzymamy je od przyjaciół czy też kupimy. Możemy przystąpić do walki z szefem przeciwników. Każdy atak na bossa kosztuje nas trochę energii, myślę jednak że opłaci się nam to gdyż z bossów lecą naprawdę rzadkie i ciekawe przedmioty które normalnie jest trudno zdobyć.Kiedy już sprawimy sobie w naszym mieście hodowlę zwierząt, będzie ona stawać się głodna co kilka godzin, tym samym zmusi nas to do większej uprawy i dbałości o nasze zwierzaki. Każdy zwierzak będzie rósł kiedy zostanie nakarmiony odpowiednią ilość razy. Przy każdym karmieniu, zwierzak ma możliwość na wydanie nam przedmiotu który przyda się do gotowania. Co sprawia że system gotowania staje się ciekawszy.

Każdego dnia mamy okazję na to by przeprowadzić pięć darmowych akcji w każdym sąsiednim mieście. Te akcje są darmowe, nie będą nas kosztować żadnej liczby energii, co lepsza, będziemy mieć profit ze zbierania złota oraz doświadczenia które będziemy mogli otrzymać podczas operacji. Za każdym razem gdy twój znajomy wykona akcję, jego avatar będzie stać w mieście i czekać na ciebie. Będziesz wtedy mógł wybrać czy akceptujesz jego pomoc czy odrzucasz, jeśli zaakceptujemy wtedy znajomy będzie mógł wykonać określone rzeczy w naszym mieście. Złomowisko, tak możemy nazwać wszystko co rośnie w naszym mieście bez naszego pozwolenia! W to wliczamy liczne drzewka, dzikie kwiaty, oraz skały z których możemy wykopać surowiec. Musimy oczyścić teren który chcemy zaludnić z wyżej wymienionych rzeczy, gdyż budowa na skalnym terenie jest niemożliwa. Zawsze pamiętaj by uprzednio wykopać skały i wyciąć drzewa zanim powiększysz terytorium swojego królestwa o dodatkowe budowle! Wiele interakcji w grze Castle Town jest nagrywanych przez system Achievementów. Za każdym razem gdy zdobędziemy kolejnego achi. Ta akcja będzie nagrana. Achievementy są tylko niezbędne do tego by mieć jak najwięcej punktów gry, jednak mogą one nam też dodać zastrzyk gotówki czy doświadczenia.

Autor: | Data: 23/12/2012 12:10

Oceń grę:
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG