Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 6
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Castle Tower

Castle Tower

Castle Tower wydaję się być kolejną grą typu Wiem wszystko o baśniach. W pewnym sensie nie jest to złe. Naturalnie zrzesza ona w sobie różnego rodzaju postacie z baśni czy opowiastek takie jak Trzy Małe Świnki, Roszpunka, Merlin, oraz Królewna Śnieżka. W fakcie gra ma w sobie dość ciekawą fabułę : Królewna Śnieżka nie była szczęśliwa po tym gdy okazało się że jej książę jest kobieciarzem. Z pomocą naprawdę dobrych prawników, udało się jej wziąć z nim rozwód. Wtedy Królewna Śnieżka stała się jak jej macocha, a nawet bardziej jak ona. Zazdrościła bardzo urody i majątku swojej znajomej Królowej z sąsiedniego królestwa. Więc Królewna Śnieżka, teraz już Królowa Śnieżka, zabrała jej miejsce.

Będziemy musieli rozbić bazę na około wieży Roszpunki i będziemy musieli bronić naszej ziemi. Zatrudnimy Trzy Małe Świnki by wybudowały one dla nas liczne domy, oraz wieżę Robin Hood'a. Przyjdzie nam również wybudować domek z cukierków, który będzie nam dawać dochody w postaci cukierków. Cukierki zaś są niezbędne do tego by wytrenować dla nas różnego rodzaju baśniowe postacie które będą udzielać się w naszych walkach. Przeróżne budynki będą pomagać nam w grze by utworzyć armię marzeń, która będzie prawdziwym taranem w starciu z wrogiem. Będziesz na pewno dobrze zapoznany z owymi budynkami na pierwszy rzut oka ponieważ, ponieważ nie różnią się one niczym innym od tych z innych gier strategicznych niż tym że mają inna nazwę oraz zmienioną grafikę. Co możemy oczekiwać od tej gry to na pewno pewno budynków które mogą pomóc nam ulepszać nasze konstrukcje czy też osiągi armii, baraki oraz różne rzeczy które możemy kolekcjonować.

W grze Castle Tower czeka nas ciekawy dość tryb walk z innym graczem, w którym nie liczy się tylko zniszczenie całego miasta czy też armii przeciwnika. Głównie otrzymamy zadanie w którym będziemy musieli zniszczyć konkretny budynek przeciwnego gracza lub wydobyć z jego fortecy konkretny łup. Co dziwne, mamy możliwość odwiedzania fortec ludzi bez wcześniejszego wyboru czy chcemy atakować czy nie, możesz odwiedzić ich królestwa i ustawić jednostki na około ich zabudowań, wtedy ruszą one do ataku, zwłaszcza budynki które dostarczają przeciwnikowi różnych bogactw. I jak w wielu innych gracz tego typu, w Castle Tower jednostki które poniosą śmierć nie będą mogły już zostać użyte, co oznacza że musimy wtedy wytrenować więcej wojowników.

To oznacza że w bardzo szybkim tempie może zacząć brakować nam cukierków. Bądź pewien, cukierki to nie jedyny zasób którego będziesz używać do produkcji. Kamienie szlachetne, drewno, kamień oraz mana, wszystkie będą nam niezbędne. I dzięki temu dużo czasu spędzimy na jednej misji, ponieważ wiele czasu zajmie nam zbieranie zasobów do ukończenia budynku, czy też wytrenować odpowiednią liczbę wojsk by ukończyć obecną misję, i otrzymać dostęp do drugiej. Również dobrym wyjściem będzie zapłata za to by przyśpieszyć budowę, jednak chyba nie warto trwonić realnych pieniędzy na Facebook'owe gry.

Castle Tower nie wnosi niczego nowego do rozgrywki, niczego co nas zaskoczy. Jednak intrygująca fabuła oparta zainspirowana baśniami, postaciami, oraz detalami bardzo może nas zaciekawić, gdyż niewątpliwie jest ona zaskakująca i śmiało można powiedzieć nowatorska. Jednak wymaga ona od nas chociaż procenta strategi oraz wyczucia.

Autor: | Data: 23/12/2012 11:22

Oceń grę:
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG