Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Adventure Park

Adventure Park

Adventure Park to towarzyska gra o tematyce budowy i rozwoju, gdzie będziesz budować najbardziej ekscytujące i emocjonujące kolejki górskie i różnego rodzaju karuzele. Będziesz tworzyć najbardziej widowiskowe show, pracować nad swoim własnym biznesem i dbać o to by każdy klient czuł się świetnie, i spędzał czas na zabawie w twoim parku. Ciężko jest zarzucić cokolwiek grze Adventure Park , jest zaskakująca. Mimo tego że budynki wyglądają nam skądś znanie to każdy z nich posiada w sobie to coś, co sprawia że staje się on wyjątkowym miejscem. Każda inna gra tego typu skupia się by próbować zaskoczyć gracza, jednak ta gra naprawdę zaskakuje. Cały pomysł gry jest niczym innym niż wspaniała ideom.

Adventure Park

Twoja praca w grze zaczyna się od zarządzania rozbudowującym się parkiem. Podobnie jak w wielu innych symulatorach towarzyskich, w Adventure Park otrzymujemy grono zadań które nakazują nam budowę nowych obiektów, odprawiania widowiskowych show, kolekcjonowania przedmiotów, dekorowaniu całego parku i sprzedaży zabawek. Głównym zadaniem jednak jest to by dbać o klientów. Budynki, nowe wydarzenia czy dekoracje różnego rodzaju odblokowują się za każdym razem gdy osiągniesz kolejny poziom doświadczenia.

Adventure Park

Oczywiście, Adventure Park oferuje już blisko nam znany gameplay, czyli to jak będzie toczyć się cała rozrywka. Dla przykładu, system występów jest bardzo dobrze znany z StarCity. Zaś samo budowanie i dbałość o obiekt przypomina nam kolejny towarzyski symulator SimCity Social. Jednakże ta nowa gra, chce nam zaprezentować kilka ciekawych i jakże nowych rozwiązań. Na przykład, nie musimy dłużej wycinać drzew czy kopać ziemi zanim postawimy tak budynek, a to zaoszczędzi nam sporo energii niezbędnej do wykonania innych zadań. Jak w StarCity , Adventure Park oferuje nam wachlarz występów które trwają różne okresy czasu, i różnią się czasem ich rozpoczęcia. Inwestujemy wiele pieniędzy ( tych pieniędzy z gry, dla ścisłości ) i zostaniemy wynagrodzeni „zabawą”. Będziemy musieli zważać na to ilu klientów moglibyśmy mieć, które zadania akceptować oraz które nagrody odebrać. Ta „zabawa” to nic innego jak determinacja.

Adventure Park

Tak czy owak, występy nie obdarowują nas inna grafiką, Na przykład, nie ważne które show wybierzemy, czy będzie to Wieża Księżniczki, zawsze zobaczymy jak karuzela szybko porywa księżniczkę do góry, sprawiając że czuje się jakby pogoda ją chciała zjeść żywcem. System energii jest dobrze wprowadzony, więc nie jest on tu po to żeby zapobiec szybkiemu rozwojowi gry, gdzie ma to miejsce w innych tego typu grach. Energii zawsze wystarczy nam na tyle, byśmy mogli swobodnie podejmować decyzje dotyczące naszego parku.

Adventure Park

W grze potrzebnych jest bardzo wiele przeróżnych przedmiotów by pójść o krok z postępem. To też sprawi że w pewnych momentach prawie zatrzymacie się, i nie będziecie przez określony czas iść dalej. Dla przykładu, kupujemy sobie budynek, chatkę, w której chcemy zatrudniać artystów do wybryków na linie. Klikamy by budynek postawić do użytku, budynek się buduje i jest nasz. I wtedy właśnie pojawia się problem. Do kolejnych budowli czy też inauguracji budynków będą niezbędne specjalne przedmioty. Pozyskać je możemy za pomocą znajomych z facebooka lub realnej waluty. System znajomych jest wam również dobrze znany, gdyż wystarczy poposić znajomego by wysłał nam niezbędne surowce. Po zdobyciu 9 poziomu doświadczenia, Adventure Park staje się prawdziwym wyzwaniem. Zadania będą o wiele bardziej wymagające by je ukończyć, co może wprowadzić do naszego parku dużo, dużo reform. Po ukończeniu 9 poziomu, nie możliwa jest dalsza gra bez pieniędzy bądź przyjaciół. To jest cholernie ciężkie by stworzyć teraz grę o unikatowym stylu grania, jednak gdy to już się udało w Adventure Park, musimy za to słono zaplacić.

Autor: | Data: 22/12/2012 17:20

Oceń grę:
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG