Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Criminal Case

Criminal Case

Criminal Case to gra dla Facebook'a w której zajmujemy się odkrywaniem przedmiotów i zagadek. Chcesz czuć się jak Szerlok Holmes w swoich sprawach? A Być może jak Detektyw Rutowksi na żywo? Criminal Case to gra właśnie dla ciebie! Widzieliśmy już setki gier tego typu, znajdź i odkryj. Piękne obrazki, realistyczne tytuły gier, ciekawe pomieszczenia, atrakcje turystyczne. Jednakże Criminal Case to gra całkiem innego pokroju, spotka cie w niej coś czego nawet nie możesz się spodziewać.. To gra pełna emocji, zagadek i ciemnego obrazu rzeczywistości...

Criminal Case

W Criminal Case znajdujesz się w roli Oficera Policji, który ma za zadanie doprowadzać kryminalne zagadki i sprawy do końca. Będziesz musiał stawić czoło scenom tragedii i miejscom zbrodni by zdobywać poszczególne poszlaki oraz podpowiedzi.. Twoje zadanie w tym aspekcie polega na odkrywaniu przedmiotów, przeszukiwaniu domów jak że również proszenie patologa o sekcje zwłok. Co należy również do obowiązku Oficera, identyfikowanie ciała...

Criminal Case

Gra skupia w sobie motywy żywcem z Seriali kryminalnych oraz gier typu ukryte obiekty. W każdym, ale każdym miejscu zbrodni, czy to w domku, na wjedzie do miasta, w ogrodzie, lub w brudnej łazience – musisz się skupić i odnaleźć specyficzne przedmioty które pomogą ci odkryć zagadkę niecnego popełnienia przestępstwa. Dla przykładu, odnaleźć broń lub brakujące części garderoby ofiary. Jednakże w Criminal Case dokonywanie odkryć nie przychodzi nam łatwo.. Musisz zakończyć sprawę jak najszybciej to możliwe by otrzymać odznaczenia gwiazd, które dadzą ci dostęp do kolejnych scen przestępstw. A to wymaga byśmy pojawili się w tym samym miejscu kilka razy.

Criminal Case

Dochodzenie jednak jest o tyle ciekawe że rozpatrywanie przedmiotów i spraw wymaga energii. Jak w podobnych grach tego typu jedno podejście do sprawy wymaga od nas 20 energii. Więc jest możliwe abyśmy znaleźli się w środku dochodzenia bez energii. Co wymaga od nas sporego odpoczynku by ruszyć dalej. Ponieważ bez energii nie mamy możliwości dalszego rozpatrywania danej sprawy. Energię można uzupełniać poprzez pieniądze lub punkty premium które możemy zakupić za realne pieniądze.

Criminal Case

Jednak Criminal Case oferuje nam coś więcej niż tylko odszukiwanie ukrytych przedmiotów. Za każdym razem gdy śledztwo dobiegnie końca mamy możliwość po raz kolejny spojrzeć na obraz miejsca zbrodni. Wtedy obraz zostanie podzielony na kawałki, naszym zadaniem jest uzupełnienie go w jak najszybszym czasie by zdobyć kolejne odznaki gwiazdy. Złą wiadomością jest to, że to również kosztuje nas 20 punktów cennej energii.

Autor: | Data: 19/12/2012 11:06

Oceń grę:
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG