Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,191
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Need For Speed World
Need for Speed World to sieciowa edycja najpopularniejszej serii wyścigowej wyprodukowana przez studio Black Box, jednak niedawno nazwę zmieniono na Quicklime Games. Gra została oficjalnie uruchomiona 27 lipca 2010, a polska wersja językowa weszła wraz z patchem 25 listopada. Na początku gra wymagała wykupienia tzw. Starter Packa, który dawał możliwośc osiągnięcia maksymalnego poziomu (jest to poziom 50), jednak jego cena nie była zbyt wygórowana - oscylowała w granicach 50 zł. Bez kupowania tegoż mogliśmy wejść tylko na 10 poziom, a po jego osiągnięciu kolejne poziomy nie były już dostępne.

NFS World Online

Świat gry to połączone części miast z Need for Speed Most Wanted i Need for Speed: Carbon (oprócz kanionów, które mają wejść w następnym roku). Jest dość duży, więc nie mamy tu o co narzekać a w dodatku jest otwarty, co jest dużym plusem produkcji. Gorzej jest niestety z rodzajami wyścigów i ilością samochodów. Niestety typów wyścigów w jakich możemy wziąć udział jest cztery:

 • Tor - wyścig z okrążeniami, wygrywa ten który na ostatnim okrążeniu dojedzie na pierwszym miejscu
 • Sprint - wyścig bez okrążeń z punktu A do punktu B, wygrywa ten kto pierwszy przekroczy linię mety
 • Ucieczka drużynowa – gracze muszą działać zespołowo, aby dotrzeć do wyznaczonego miejsca i zgubić pościg policji w określonym czasie
 • Pościg i ucieczka – gracz ucieka przed policją po całym mieście wybraną przez siebie trasą. Tym trybem zastąpiono policję w jeździe dowolnej.

Wyścigowe gry MMO

Wyścigów ogólnie dostępnych jest mało , ich liczba oscyluje w granicach 100 - 150 lub trochę mniej. Po zakończeniu wyścigu zależnie od miejsca które zajęliśmy, dostajemy do wyboru jedną z pięciu kart. Kryją się w niej częśći, doświadczenie lub pieniądze. Samochodów jest aktualnie około 130, jednak jest to ciut za mało, by cieszyć się zróżnicowaniem. Niedawno zostały one podzielone na tzw. car classes , czyli klasy aut. Jest ich sześć i są to kolejno : S , A , B , C , D , E . Każdy wóz ma ogólną punktację (tzw. overall) wynoszący 1000 punktów. Im ta wartość większa, tym wyższej klasy jest samochód. Trzeba także wspomnieć o tym, że podczas tuningu samochodu możemy podnieść jego klasę.

Wyścigówki MMO

Tuning samochodów polega między innymi na wkładaniu częśći tuningowych z kilku kategorii (silnik, zawieszenie, Opony , Hamulce, Skrzynia biegów i turbosprężarka). Kolejną nowinką jest system modyfikacji umiejętności (tzw. skill mody). Zastąpiły one wcześniejszy system skilli w którym po każdym zdobytym poziomie dostawaliśmy 1 punkt na umiejętność (było ich około 30). Skill Mody są w działaniu bardzo podobne , jednak nakłada się je na samochód w warsztacie umiejętności. Miejsc na te jest 5, jednak możemy włożyć ten sam modyfikator kilka razy, dopóki nie przekroczymy maksymalnej wartości procentowej, którą możemy ujrzeć najeżdzając na skill mod myszą.

Need For Speed World PL

W grze jest dostępny też tryb treasure hunt, czyli zbieranie diamentów, który polega na tym, że każdego dnia w określonej części miasta (pokazanej na mapie) jest do zebrania 15 diamentów. Po ich zebraniu dostajemy gotówkę i doświadczenie, a im większy poziom naszego kierowcy tym większa będzie nagroda. Aspekty społecznościowe nie mogły ominąć tej gry - otóż możemy używać chatu (także w garażu). Mamy możliwosć także tworzenia grup i rozmowy np. przez mikrofon. Możemy też tworzyć prywatne wyścigi i zapraszać do nich swoich znajomych, których mamy na liście (możemy ich przyjmować, zapraszać, dodawać i usuwać).

Wyścigowe gry MMO po Polsku

Ostatnim aspektem gry jest system Powerupów. Jest ich kilkanaście i dzielą się na dwie grupy : na te, które możemy użyć tylko na sobie, oraz na te które działają na całą drużynę (np. w ucieczkach drużynowych) :

 1. Nitro - zwiększa chwilowo prędkość (tylko na sobie) ;
 2. Magnes na ruch uliczny (na sobie, ale działa na lidera wyścigu);
 3. Dodatkowe okrążenie (można użyć raz na wyścig);
 4. Tarcza chroniąca przez działaniem Magnesu;
 5. Katapulta - przyspiesza pojazd zależnie od odległoścu lidera (na sobie, oraz w drużynie);
 6. Gotowość - resetuje czas ładowania opcji powerup;
 7. Moloch - zwiększa prędkość i siłę przebicia samochodu, psując przy tym trochę kierowanie;
 8. Napełnienie opon;
 9. Unik awaryjny - odpycha radiowozy na określoną odległość (na sobie i na drużynie;
 10. Natychmiastowa ucieczka - po przejściu w tryb ucieczki kończy pościg; (potrzebny tylko w pościgu i ucieczce jako trybie wyścigu, pojazdy policji nie jeżdzą już w trybie jazdy dowolnej

Oprawa audiowizualna nie jest bardzo wyszukana, więc lepiej jest puścić swoją muzykę, gdyż w grze oprócz ryku silników niczego nie usłyszymy. Nadrabia zaś grafiką, która na najwyższych detalach dość ładnie wygląda. W grze istnieje specjalna waluta - tzw. Speedboosty. Można za nie kupić m. in. nowe samochody (których rotacja, czyli sprzedaż za pieniądze w grze (z ang.igc - in game cash), jest co kilka dni i obejmuje kilka aut), limitowane edycje samochodów, odblokowanie nowych opcji tuningu, miejsca w garażu, pakiety kart i powerupy. Powerupy kupowane są w małych paczkach po 15 kosztujących 100 speedboostów.

NFS World Online

Pakiety kart to specjalne przedmioty, dzięki którym mamy możliwość otrzymania wylosowanych nagród - pieniężnych, częśći samochodowych lub punktów doświadczenia. Poza samym aspektem gameplayu, możnaby wspomnieć jeszcze o okolicznościowych eventach (np. świątecznych) oraz o konkursach, np. Spot the devs, w którym gracze mają za zadanie wysłać zdjęcie samochodu dewelopera, który dopiero wejdzie w najnowszym patchu. Zwycięzcy dostają kody na tenże samochód , jednak liczba ich jest bardzo ograniczona. Rocznicowe wydarzenia należą do tych, które są organizowane co roku, jednak nie są tak huczne i nigdy producenci nie oddają dobrych funkcjonalnośći (np. w tym roku wielką tajemnicą owiana była funkcjonalność rocznicowa - okazało się, że była to swobodna kamera, z którą był związany konkurs).

Wydawca: EA Games
Gatunek: Wyścigowa
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://world.needforspeed.com/
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 1,8 GHz
Pamięć RAM: 1 GB
Karta Graficzna: 256 MB
Dysk Twardy 4 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Ogromny Świat Gry
+ Wspaniała Grafika i Muzyka
+ Prawdziwe Pojazdy
Minusy: - Dużo przedmiotów za speedbosty
- Nie najlepsza oprawa audio
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 4 GB
Szybkie Linki:

Video:

Autor: | Data: 19/10/2012 15:14

Oceń grę:
Komentarze
marcin1509 dnia kwiecień 02 2017 00:37:11
gra od 14 lipca 2014 zamknięta.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG