Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Poke MMO

Poke MMO jest produkcją MMO, która oferuje możliwość prowadzenia rozgrywki z innymi graczami korzystając jednocześnie z dobrze poznanej wersji gry Pokemon FireRed. Sama rozgrywka nie wyróżnia się niczym specjalnym w stosunku do oryginalnej gry, gdyby nie fakt, że można prowadzić rozgrywkę wspólnie z innymi graczami. Gracz po odpowiednim skonfigurowaniu klienta gry – wypakowaniu wszystkich plików, a następnie umieszczeniu ROM’a Fire Red v1.0 USA możliwe jest zalogowanie się do gry. Sam proces tworzenia bohatera jest raczej nie należy do procesów rozbudowanych, wprowadzamy z klawiatury własne imię oraz imię przeciwnika (kwestie fabularne), dostosowujemy wygląd (kolor) naszej czapki oraz płeć.

Poke MMO

Po pomyślnym założeniu postaci w Poke MMO gracz znajduje się w swoim domu, musi udać się do Profesora Oak aby wybrać swojego pierwszego pokemona z trzech możliwych:

  • Bulbasaur – pokemon, typu trawiastego, który specjalizuje świetnie spisuje się przeciwko potworom wodnym.
  • Charmander – spora jaszczurka, która atakuje ogniem, rozgrywka nim jest najtrudniejsza na początku, jednak jego 3 forma nie ma sobie równych.
  • Squritle – pokemon typu wodnego, żółw, który na początku rozgrywki jest najłatwiejszą opcję dla graczy.

Po wybraniu odpowiedniego pokemona, nasz przeciwnik wybierze tego, który będzie względem nas silniejszy, jeśli wybierzemy Charmandera (typ ognisty) nasz przeciwnik wybierze Squritle (typ wodny). Wiele osób nie mających do czynienia wcześniej z grą tego typu zadaje wiele pytań, daltego też najrosądniej będzie jak przedstawię Wam to co powinniście robić aby posuwać się z fabułą do przodu. Warto po otrzymaniu pokemona wyjść z laboratorium, i udać się na północ w stronę trawy – w tamtym miejscu możemy trenować nasze pokemony tak aby zdobywały kolejne poziomy. Wraz ze wzrostem kolejnego poziomu zwiększają się ich atrybuty, poziom życia oraz umiejętności jakie mogą wykorzystywać w walce. We wszystkich grach typu Pokemon dostępnych na Nintendo jeden pokemon mógł jednocześnie jedynie 4 umiejętności wykorzystywać, poznając nową musiał zrezygnować z jakiejś istniejącej.

Poke MMO

Biegając po trawie możemy natknąć się na inne pokemony, z którymi będziemy mogli walczyć, warto poświęcić nieco czasu na to aby zdobyć kilka dodatkowych poziomów, ponieważ późniejszy etap rozgrywki będzie o wiele łatwiejszy. Jeśli dostaniemy się do Viridian City warto udać się do Marketu aby odebrać paczkę, gdzie sprzedający zaczepi nas i poinformuje, że musimy ją przekazać z powrotem profesorowi Oak. Jednocześnie warto udać się do PokeCetrum, w którym możemy za darmo leczyć swoje pokemony, jeśli stracą trochę życia w trakcie walki z innymi. Wracając do swojej lokacji początkowej musimy ponownie porozmawiać z profesorem Oak, a następnie przekazuje nam Pokedex – urządzenie służące do zbierania informacji na temat innych pokemonów.

Poke MMO

Grając w Poke MMO chyba najbardziej istotnym elementem gry jest samo zdobywanie pokemonów. Można tego dokonać używając w walce z dzikimi pokemonami PokeBalli, oczywiście nie rzucamy ich jak tylko rozpocznie się walka, najpierw musimy zmniejszyć ich poziom życia do poziomu 20-30%. W zasadzie im mnie życia ma dziki pokemon tym bardziej zwiększa się nasza szansa na to, że zostanie złapany. Niektóre pokemony będą za bardzo słabe dla nas – możemy je w PokeCenter przechować, ponieważ jednocześnie możemy maksymalnie korzystać z 6 różnych pokemonów. Ogólnie rzecz biorąc sama rozgrywka nie należy do trudnych, warto jednak skupić się na tym, aby czytać dialogi przedstawiane przez inne postacie NPC. Ponadto w sieci istnieje obecnie wiele solucji, które praktycznie krok po kroku pokazują co robić, na czym się skupić aby móc fabularnie przesuwać się do przodu.

 Poke MMO

PokeMMO wydaje się być bardzo interesującą grą, która umożliwia kontakt z innymi graczami, wymianę pokemonów czy sprawdzenie swoich sił w roli trenera. Gra bazuje na znanej grze Pokemon Fire Red, dlatego też obecnie osoby, które znają grę mają znacznie większą przewagę nad innymi, w grze po zdobyciu wszystkich odznak i mistrzostwa ligi nie ma typowych wytycznych co gracz powinien robić. Cel w grze sami musimy sobie postawić – dla jednych zdobycie wszystkich pokemów dostępnych w grze będzie chyba najtrudniejszym zadaniem z jakim się zmierzą.

Wydawca: Brak Danych
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://pokemmo.eu/
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 1,2 GHz
Pamięć RAM: 512 MB
Karta Graficzna: 64 MB
Dysk Twardy 1 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Oparta na popularnej i dobrze poznanej grze
+ Możliwość wymiany przedmiotów, pokemonów z innymi
+ Szybko rosnąca popularność
Minusy: - Obecnie w fazie Alpha
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: 10 MB
Szybkie Linki:

Autor: | Data: 25/09/2012 16:47

Oceń grę:
Komentarze
mruton dnia wrzesień 25 2012 20:00:10
Pobrałem i nie moge zagraci no
Gom3z dnia wrzesień 25 2012 22:11:31
Hi, hi ja juz przesedlem fabule gry ^.^, teraz sobie przerwe zrobilem na t 2
Zomal dnia wrzesień 26 2012 19:05:20
Jeśli ktoś nie posiada ROM'a może pobrać jego kopię TUTAJ
mruton dnia wrzesień 27 2012 18:17:55
Thx
biggrin
mruton dnia wrzesień 27 2012 18:41:29
A tesz nie dziala sad
don991 dnia wrzesień 30 2012 00:07:49
Mi tez nie działa pisze coś takiego
Fatal LWJGLException.
This may be fixed by googling the following error.

Errorrazzixel format not accelerated.

Proszę o pomoc
mruton dnia wrzesień 30 2012 11:39:23
Już wiem trzeba dlatego Rom'a wsadzić do Foldera Romabiggrin
konfucjusz dnia styczeń 30 2013 03:09:44
Komu nie działa to warto napisać o problemie na http://pokemmo.info

Gra naprawdę jest fajna i warto w nią zagrać.
Authchir dnia marzec 13 2013 11:18:49
Bylby ktoś tak mily i napisal mi na pw gdzie moge pobrac wymaganego ROM'a ? albo zapodal linka odrazu helpless
Promyk dnia marzec 30 2013 18:31:28
Świetna gierka jednak po zdobycie wszystkich odznak znudziło mi się.
majki666 dnia czerwiec 23 2013 11:02:11
Gra robi furorę na rynku mmo biggrin

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG