Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 12
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,188
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Guild Wars 2

Ogromny sukces gry Guild Wars oraz istnienie produkcji na rynku już od 2005 roku wymagało tego aby skorzystać z nowszych technologii aby deweloper Arena Net mógł nadal pozyskiwać spore dochody. Decyzja o stworzeniu sequela produkcji okazała się już w kilka tygodni po premierze gry Guild Wars 2 strzałem w dziesiątkę. Jednak sukces nie był jedynie uwarunkowany popularnością prequela ale również tym, że ArenaNet stworzyła dzieło, które wniosło do gatunku MMORPG nie małe zamieszanie; zmieniła obecny wizerunek gatunku bez konieczności używania skalpela wprowadzając dziesiątki nowatorskich rozwiązań, które przypadły do gustu graczom.

GuildWars 2

Akcja gry rozgrywka się 250 lat po wydarzeniach jakie zostały przedstawione w pierwszej części Guild Wars, natomiast sama fabuła jak się okazała jest bardzo obszerna. To od gracza zależy jak będzie wyglądała fabuła, ponieważ od podejmowanych decyzji oraz wybranych opcji podczas zakładania postaci zmienia się wiele elementów rozgrywki PvE – prowadzenie rozgrywki nawet tą samą klasą może być zdecydowanie odmienne. Pomimo wyborów graczy znajduje się motyw przewodni, który opisuje historię starożytnych smoków z którymi będzie musiał się zmierzyć. Samo zakończenie fabularnej linii zadań jest wyczynem trudnym, gracz musi zebrać grupę składającą się z innych graczy i udając się do instancji przyjdzie im zmierzyć się z wieloma potężnymi przeciwnikami, a na samym końcu z Zhaitanem.

GuildWars 2

Produkcja dzieła Arena Net zaskakuje graczy już na samym początku – bogate możliwości dostosowania wyglądu czy specyfiki postaci sprawiają, że wiele graczy poświęca już na tym etapie sporo czasu. Wybór rasy, płci oraz profesji jest bardzo proste, natomiast wygląd postaci możemy modyfikować na tysiące sposobów, proces ten umożliwia min. zmianę koloru włosów czy ich styl ale również zmianę własności fizycznych postaci na wiele sposobów.

GuildWars 2

Jednym z najtrudniejszych wyborów przed jakim będziemy musieli stanąć jest wybór rasy. Twórcy przygotowali nam 5 różnorodnych ras: Asura, Charr, Human, Norn, Sylvari. Warto wziąć pod uwagę fakt, że wybór ten ma wpływ osobistą fabułę, umiejętności rasowe, wygląd postaci oraz na to gdzie rozpoczniemy rozgrywkę. Asura jest najmniejszą rasą dostępną w grze, jest utożsamiana z inteligencją, oni sami wierzą, że przetrwa ten kto jest sprytniejszy a nie silniejszy. Charr czyli rasa Popielców wierzą w swoją siłę, zwycięstwo w wojnie jest dla nich najważniejsze i chcą uzyskać je za wszelką cenę. Fizycznie można ich porównać do dużych mięsożernych kotów. Po tym jak Ludzie byli dominującym gatunkuem w świecie Tyrii, w ciągu ostatnich lat ich królestwo z całego kontynentu zmniejszyło się do Kryty. Mimo, że zagrożenia ludzi znikły to szybko pojawiły się nowe i jeszcze bardziej śmiercionośne – Starożytne Smoki zagroziły istnieniu na tyle, że jedynym wyjściem jest walka o przetrwanie. Nornowie są największą rasą, którzy żyją z polowania, więc ich umiejętności śledzenia, ukrywania się i zabijania się nieocenionym sojusznikiem w każdej sytuacji bojowej. Natomiast Sylvari to młoda i dociekliwa rasa botanicznych humanoidów, którzy podróżują aby poszukiwać przygód i wyzwań.

GuildWars 2

Osiem różnorodnych profesji wraz z połączeniem ras, oddzielnej historii gwarantuje setki różnych możliwości. W Guild Wars 2 chyba najbardziej charakterystycznym elementem rozgrywki jest zrezygnowanie z modelu Tank, DPS, Healer znany z innych gier MMO. Każda z dostępnych postaci posiada umiejętności leczące, niektóre oprócz leczenia siebie wspomagają również innych graczy, a w przypadku śmierci innych graczy, każda postać posiada możliwość wskrzeszenia gracza.

  • Guardian jest klasą, która może świetnie spisywać się w roli postaci zarówno wspomagającej, atakującej czy blokującej ciosy kilku przeciwników. Profesja ta specjalizuje się w magii ochronnej i defensywnej, a możliwość korzystania z wielu typów broni i różnych umiejętności sprawia, że rozgrywka tą klasą może mieć wiele różnych bulidów.
  • Warrior podobnie jak Guardian nosi najmocniejsze Pancerze, jednak w przeciwieństwie do niego rozgrywka opiera się na ofensywie – Wojownicy wykorzystują swoją siłę, wytrzymałość i szybkość aby w zależności od potrzeby chronić sojuszników lub walczyć z wrogami w pierwszej linii frontu zadając spore obrażenia.
  • Engineer w walce wykorzystuje pistolety bądź strzelby, jednak pokaźna ilość umiejętności sprawia, że mogą atakować bombami czy granatami wiele celów na raz. Dzięki wieżyczkom stawianym i specjalnym eliksirom szala zwycięstwa przechyla się ku ich stronie. Inżynierowie wspólnie z Rangerem czy Thiefem noszą średnie zbroje.
  • Ranger to łucznik, który jeśli staje do walki w bezpośrednim starciu może zmienić swoje uzbrojenie tak aby dostosować się do sytuacji. Dzięki specjalnym zwierzętom, które oswoili mogą bezpiecznie kontrolować sytuację z daleka.
  • Thief to klasa która zadaje największe obrażenia, są bardzo niebezpieczni w walce jeden na jednego. W systemie sPvP klasa bardzo popularna ze względu na możliwość szybkiego pokonaniu kilku zdezorientowanych wrogów.
  • Elementalist wykorzystują magię ognia, wody, powietrza bądź ziemi w walce. W zależności od potrzeb mogą zadawać spore obrażenia kilku celom bądź wspomagać graczy w walce wykorzystując magię wody.
  • Mesmer jest klasą zaskakującą, dzięki iluzji przeciwnicy nie wiedza jaki cel atakować, dzięki władaniu magii mentalnej potrafią nie raz zaskoczyć nawet najbardziej doświadczonych przeciwników.
  • Necromancer przyzywają martwych aby walczyli ku naszym boku. Swoimi umiejętnościami potrafią wyssać życie z wroga aby się wzmocnić.

GuildWars 2

Gracz po wprowadzeniu imienia dla swojej postaci zostaje przeniesiony do początkowej lokacji (uwarunkowanej od rasy), podczas której będzie mógł poznać podstawowe elementy gry, a po wykonaniu tego zadania gracz znajdzie się w Metrica Province (Asura), Plains of Ashford (Charr), Queensdale (Human), Wayfarer Foothills (Norn), Caledon Forest (Sylvari). Gracz w swojej lokacji będzie mógł wykonywać zadania (oznaczone na mapie jako serduszka), zdobywać POI (Point of Interest), Skill Pointy (zdobywamy je walcząc z przeciwnikami, używając otrzymanych przedmiotów lub kumulując siłę w danym miejscu) Waypointy oraz Vistas. Arena Net zrezygnowała z systemu Mountów na rzecz waypointów, które zdobywamy po zbliżeniu się do nich, pełnią one rolę teleportów, dzięki którym gracz może szybko przemieszczać się płacą za tą przyjemność nie wielką kwotę. Vista to specjalne miejsce, często do którego aby się dostać trzeba wykazać się zręcznością bądź sprytem.

GuildWars 2

Sporo nowości wprowadziły również sam system Questów – gracz nie musi już rozpoczynać zadania udając się do NPC, prowadząc rozmowę a następnie po pokonaniu x potworów, zdobywając y przedmiotów mógł ponownie się do niego udać w celu odebrania nagrody. Arena Net zrozumiała jak bardzo jest to uciążliwe dla zwykłych graczy, każde z zadań można rozwiązać na wiele sposobów np. jedno z zadań można rozwiązać pokonując kilku przeciwników, zdobywając leżące na ziemi przedmioty albo naprawiając uszkodzone elementy muru. Gracz nie musi skupić się na jednej możliwości – walcząc z potworami może po drodze naprawić płot, albo zebrać przedmioty zgubione przez postać NPC. Co więcej deweloper poszedł o krok dalej, nie musimy znajdować się z innymi graczami w Party aby po pokonaniu wspólnie potwora zwiększył się pasek postępu zadania. Natomiast przedmioty leżące na ziemi są przypisane do postaci, nikt nie może sprzątnąć nam ich sprzed nosa. Dzięki takiemu zabiegowi sama rozgrywka już podczas samych zadań staje się znacznie przyjemniejsza, nie musimy już tracić czasu na to aby zebrać drużynę. Zaskakujące jest również to, że jeśli wspólnie pokonamy z innym graczem przeciwnika, to on oraz my otrzymamy własny loot, którego nikt nie może nam zabrać, i który tylko my widzimy.

GuildWars 2

Po za wykonywaniem zadań, zdobywaniem kolejnych elementów na mapie graczom na niej pojawiają się różne Dynamiczne Eventy, które są szansą na to aby zdobyć doświadczenie, karmę oraz pieniądze. Często zdarza się tak, że wykonując jeden Event, od razu rozpoczyna się kolejny – w trakcie początkowych dni można było zauważyć, że wręcz chmara graczy przybiegała do miejscu w którym znajdował się Event porzucając swoje obecne prace. Biorąc udział w takim dynamicznym wydarzeniu, które ma miejsce blisko jakiegoś zadania często pasek postępu szybko się posuwa do przodu, walczymy bowiem z dużą liczbą potworów, a dzięki temu, że jednocześnie toczy bój z nimi spora grupa osób, automatycznie połączona w wielką drużynę wykonanie jakiegoś zadania staje się wręcz banalne.

GuildWars 2

Na stworzenie unikalnej postaci po za wyglądem (ponad 300 różnymi barwników) również ma wpływ system traitsów, które są wykorzystywane do ulepszeń istniejących umiejętności. Po za ulepszeniem ich, gracz dodatkowo otrzymuje bonusy do postaci, które w zależności od wyboru jednej z pięciu głównych dróg dają dodatkowe punkty, które zwiększają nasz atak, obronę czy ilość obrażeń jakie zadamy po uderzeniu krytycznym. Po zdobyciu 10 poziomu otrzymujemy co poziom 1 punkt, który możemy rozdysponować wedle uznania. W jedno z drzewek można rozdać maksymalnie 30 punktów, samych drzewek dających specjalne bonusy jest pięć, zatem na maksymalnym poziomie rozwiniemy maksymalnie 2 drzewka i 10 punktów bedzimy mogli przeznaczyć na inne. Oczywiście równie dobrze, można te punkty rozdać w inny sposób – gracze do tej pory stworzyli wiele grywalnych bulidów postaci tej samej klasy, jeśli ukierunkujemy się na to aby pełnić rolę DPSa – zwiększamy te atrybuty dające nam większy Power. Jeśli zależy nam na większej liczbie życia rozwijamy inne drzewko. Jednak decydujące znaczenie na to jaką rolę będziemy pełnić wpływa wyposażenia naszej postaci, gracze często zakładają inny set zbroi kiedy wchodzą do instancji, inny do walki w trybie PvE czy WvWvW.

GuildWars 2

Natomiast gracz sPvP otrzymuje dostęp do najlepszych przedmiotów najwyższej klasy Exotic. Odpowiedni dobór przedmiotów, traitsów i wykorzystywanych umiejętności staje się kluczem do tego jak spisujemy się w tym trybie. Co więcej nawet jeśli posiadamy postać na poziomie 10 to w trybie sPvP każda postać posiada maksymalny poziom i ma dostęp do tych samych przedmiotów. Ten tryb rozgrywki wymaga od graczy współpracy, i jak nigdzie indziej liczą się umiejętności graczy a nie posiadany sprzęt. Natomiast wspomniany system WvWvW znany również przez graczy jako World PvP to otwarta walka graczy na czterech dużych mapach, na których walczą setki graczy. Tutaj taktyka odgrywa bardzo istotną rolę – sami praktycznie nic nie zdziałamy, wystarczy, że zobaczy nas ktoś z 30 osobowej grupy przeciwników i naszym jedynym wyjściem będzie… uciekanie i to najszybciej jak się da. Gracze wspólnie z innymi ze swojego serwera walczą przeciwko innemu poprzez samą walkę z przeciwnikami, obronę własnych warowni czy wież.

GuildWars 2

Na największe uznanie zasługuje w Guild Wars 2 sam system walki, gracz ma dziesiątki sposobów może „zbudować” swoją postać poprzez odpowiedni wybór traitsów, wyposażenia, umiejętności i typu broni które będzie wykorzystywał w walce. Arena Net stworzyło dzieło zupełne inne w stosunku do konkurencyjnego World of Warcraft pod tym kontem . Zrezygnowano całkowicie z kilku pasków umiejętności – gracz może poznać kilkadziesiąt umiejętności, jednak wykorzystywać może jedynie łącznie dziesięć. Pierwsza piątka jest przypisana do typu broni jaki dzierżymy, gracz może wykorzystywać dodatkowo jedną z trzech dostępnych zaklęć leczących oraz 4 umiejętności, które są kolejno odblokowywane w trakcie rozgrywki. Najpotężniejsza umiejętność gracz może wykorzystać zdobywając 30 poziom, jednak ich użycie ograniczone jest sporym cooldownem – w tym czasie nie można po prostu zmienić sobie na pasku na inna umiejętność. Kiedy minie ten czas, gracz dopiero ma możliwość zmienić umiejętność na inną lub wykorzystać ją ponownie. Sama walka z potworami nie wygląda na kilkaniu kombinacji przycisków 4-3-2-5-1-4-2 ponieważ sporo ataków zadawanych przez przeciwników to zaklęcia obszarowe, a my odpowiednio podejmując decyzje możemy tych obrażeń uniknąć, będąc nie ostrożnym jeden atak wyprowadzony przez bossa może nas powalić i wtedy musimy walczyć o przetrwanie lub liczyć na to, że ktoś nam przyjdzie z odsieczą i pomoże nam wskrzesić się.

GuildWars 2

Skalowanie poziomów postaci jest jedną z pozytywnych elementów, twórcy stwierdzili, że gra ma zapewnić wyzwania, a gracz nawet po zdobyciu maksymalnego poziomu wkraczając na lokację początkową innej rasy, która nie zbadał wcześniej mógł cieszyć się z normalnej rozgrywki a nie zabijając przeciwników jednym uderzeniem. Nasz poziom życia, statystyki postaci są odpowiednio skalowane, jednak gracz korzysta z rozwinięć traitsów i posiadanych umiejętności. Udając się na WvWvW nasz poziom jest zwiększany do poziomu 80 aby nawet słabsi gracze nie byli łatwą ofiarą dla przeciwników. Samo skalowanie jednak nadal zapewnia przewagę tym graczom, którzy posiadają maksymalny poziom i najlepsze wyposażenie – przykładowo przejście instancji, w której nasz poziom jest skalowany do poziomu 40 jest o wiele łatwiejsze jeśli w drużynie pięcioosobowej są sami gracze, którzy zdołali zdobyć wysoki poziom. Jednakże nawet posiadając ten minimalny poziom, który umożliwia wkroczenie do instancji przejście jej nie jest wyczynem – wystarczy odpowiednio przemyśleć taktykę.

GuildWars 2

Pamiętając krzywą wykładniczą z World of Warcraft oddającą ilość potrzebnego doświadczenia do kolejnego poziomu, zdobycie 80 poziomu wydawałoby się w Guild Wars 2 osiągnięciem bardzo wymagającym. Jednak deweloper postanowił zmienić ten wizerunek gier MMO, wprowadzając linię stałą – gracz średnio po zdobyciu 20 poziomu będzie musiał poświęcać od 1.5 do 2 godzin na to aby zdobyć kolejny poziom. Niekiedy wykonując serię dynamicznych eventów czas potrzebny do kolejnego poziomu znacznie się skraca, jednak osoby, które próbują nacieszyć się rozgrywką nie patrzą na to aby jak najszybciej zdobyć maksymalny poziom ale na to aby wczuć się w klimat gry, która potrafi wciągnąć na wiele godzin. Sam blisko po miesiącu gry z przerażeniem dowiedziałem, że poświęciłem grze ponad 200 godzin, dla jednych wydaje się to bardzo dużo dla innych mało, zdobycie 80 poziomu zajęło mi około 90 godzin, zatem nawet „niedzielni gracze” w końcu zdobędą upragniony maksymalny poziom w grze.

GuildWars 2

Crafting w wielu grach MMO po prostu nudził, wymagał aby gracz poświęcał za dużo swojego cennego czasu. Świadomość tego, że w Guild Wars 2 otrzymujemy doświadczenie za wykonywane przedmioty aż do zdobycia maksymalnego poziomu w danym rzemiośle jest na tyle kuszącą propozycja, że gracze chętnie zbierają surowce, nawet te, które są im nie potrzebne, ponieważ jest wiele chętnych na nie w Domu Aukcyjnym. Gracz jednocześnie może mieć aktywowane 2 rzemiosła, i w zasadzie na tyle są mu potrzebne. Przykładowy Engineer rozwija Huntsmana oraz Leatherworking po to aby móc wykonać pistolety, strzelby oraz średnie ubrania. I w zasadzie kolejne 4 sztuki rzemielśnicze są wykorzystywane w dwóch grupach, tak jak opisałem w przypadku klasy Engineer. Jewelery oraz Cooking są neutralne – potrzebne wszystkim klasom pozwalające robić odpowiednio kolczyki, naszyjniki, pierścionki oraz całą różną gammę jedzenia, które zwiększają bonusy naszej postaci na pewien czas.

GuildWars 2

Co ciekawe twórcy gry dali nam otwarte pole do popisu w tej kwestii – przedmioty najwyższej klasy dające najlepsze bonusy można otrzymać z rzemiosła, zdobyć walcząc w instancjach lub na World PvP czy kupić od innych graczy. Jak widać możliwości jest na tyle wiele, że ciężko się nad czymś konkretnym skupić. Rzemiosło w początkowej fazie może wydawać się trudne – przedmioty klasy Uncommon i Masterwork (niebieskie i zielone) są sprzedawane w Domu Aukcyjnym poniżej kosztów produkcji. Dopiero tworzenie przedmiotów klasy Rare czy Exotic zapewnia spory dochód nawet jeśli kupujemy surowce. Przykładowo koszt zakupienia potrzebnych surowców do wykonania pistoletu klasy rare na 80 poziom to 20 srebra, tą są broń można sprzedać w BLTC (Black Lion Trading Company) za 40 srebra. Jednak nasz zysk nie jest równy tej różnicy – Dom Aukcyjny za wystawienie przedmiotu pobiera 5% prowizji sumy sprzedawanego towaru, a po udanej transakcji kolejne 10%. Dlatego przy większych kwotach gracze próbują lepsze przedmioty sprzedawać na własną rękę – niestety w Guild Wars 2 nie ma typowego „Trade” znanego nam z innych grach MMO. Tutaj aby zakończyć transakcje gracze wysyłają gotówkę/przedmioty za pośrednictwem poczty. Wydaje się to być niebezpieczne, jednak sam z przypadkiem kradzieży się jeszcze nie spotkałem, może dlatego, że największą grupę graczy stanowią studenci, osoby pracujące, które chcą choć na chwilę uciec od problemów.

GuildWars 2

Wracając do kwestii przedmiotów – gracz wyposażenie swoje może odpowiednio ulepszać. W sześć części zbroi (hełm, naramienniki, napierśnik, spodnie, rękawice, buty) można włożyć różne runy, które zapewniają dość spore profity. Można przykładowo uzyskać ponad 150 Condition Damage oraz 10% Condition Time – bonusy, które są większe niż te jakie posiadamy w 3 częściach zbroi łącznie wziętych. Różnych run jest tyle, że gracze mogą odpowiednio zbudować swoją postać. Kamienie te można zdobyć na wiele sposobów – najprościej jest kupić w BLTC, można je również zdobyć uczestnicząc w instancjach czy niszcząc odpowiednim przedmiotem części wyposażenia. Broń można natomiast ulepszać poprzez wprowadzanie do nich sigili, które zapewniają różne dodatkowe bonusy: zwiększają jeden z atrybutów naszej postaci czy choćby podczas uderzenia krytycznego mogą dodatkowo leczyć innych graczy czy uzyskać na naszą postać bonus w postaci przyśpieszenia.

GuildWars 2

Finalizując mogę stwierdzić, że Guild Wars 2 wprowadził na tyle nowatorskich rozwiązań, że pozostaje jedynie czekać na to, aż inny wydawcy będą wzorowali się na niektórych elementach. Pisząc recenzję ciężko jest wspomnieć o wszystkich elementach jakie zostały stworzone przez twórców: system dnia i nocy, stan downed gracza, comba, jumping puzzle czy rozbudowany system gildii to jedne z wielu elementów, o których nie opisałem z tego względu, że sama tekst raczej przyjąłby formę encyklopedii niż formę luźnego tekstu, na który można poświęcić trochę wolnego czasu.

GuildWars 2

Sam tytuł, pomimo tego, że pojawiały się problemy z optymalizacją, dostępnością serwerów wydaje się być na chwilę dostępną najlepszą grą MMORPG, konkurencja wydając nowe dodatki, aktualizacje nie ma możliwości aby na tyle zmodyfikować istniejące systemy w grze. Podróżowanie po świecie Tyrii jest przyjemne dla oka, oprawa graficzna o której nie wspomniałem jest naprawdę dopracowana, wystarczy skupić się na jednym z miast aby zobaczyć ile pracy zespół deweloperski musiał włożyć w to. Również sama oprawa dźwiękowa zasługuje na uznanie, to dzięki niej wkraczając do niebezpiecznych lokacji naprawdę można się bać i trzeba mieć oczy szeroko otwarte na niebezpieczeństwo.

Paweł 'Zomal' Więch
Wydawca: NCSoft
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://www.guildwars2.com
Polska Strona: http://guildwars2.com.pl/
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 2,5 GHz (2 rdzenie)
Pamięć RAM: 4 GB
Karta Graficzna: 512 MB
Dysk Twardy 30 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Wysokiej jakości oprawa graficza
+ Zadbanie o szczegóły grafiki przez dewelopera
+ Oprawa dźwiękowa
+ Zrezygnowanie z systemu 3 klas (Tank, DPS, Heal)
+ Dynamiczne Eventy
+ Sposób wykonywania Questów
+ System sPvP i World PvP
+ 8 różnorodnych klas postaci
+ Fabuła uzależniona od gracza
+ Każdy posiada własny lootbag - brak kradzieży
+ Dostosowanie swoich ubrań (ponad 300 kolorów)
+ Zdobycie kolejnego poziomu zajmuje tyle samo czasu
+ Nie trzeba farmić aby zarobić sporo pieniędzy
+ Gemy można zdobyć wydając złoto z gry
Minusy: - Brak funkcji Trade
- Pojawiające się problemy z stabilnością serwerów po premierze
Koszty: Gra wydana w modelu B2P. Brak abonamentu.
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: 15 GB
Szybkie Linki:

Autor: | Data: 25/09/2012 10:53

Oceń grę:
Komentarze
sateda dnia wrzesień 25 2012 11:32:23
Brak funkcji trade jako minus? Żart chyba happy)
Przecież przedmioty można wysyłać emailem do kogo się chce z każdego miejsca w grze bez potrżeby stania face tu face. Dany przedmiot nie dość, że nie zaśmieca eq to jeszcze jest w każdym momencie i miejscu gry dostępny.
Minusem może być tylko to, że można mieć tylko 10 emaili. Puste trzeba na bieżąco kasować.
Moim zdaniem minusem jest system Ah. Brak aukcji i jeszcze parę innych drobiazgów by się znalazło.
Ale przecież to są tylko nasze subiektywne opinie wink
Zomal dnia wrzesień 25 2012 13:56:35
Widzisz pisząc tekst myślałem o Trade w konsekwencji nie uczciwych graczy, o których wspomniałem, a z którymi na szczęście się nie spotkałem. Na początku rozgrywki pomógł mi rozwinąć pewien gracz z Ukrainy Huntsmana na 400 poziom. Wysyłał mi przedmioty, miałem zrobionych ich na tyle, że wartość ich wynosiła z 10g, a to było wtedy bardzo dużo. Oczywiście przedmioty mu wysłałem te które wykonałem dla niego, a co jeśli inny gracz w takim przypadku ukradnie je? Można oczywiście pisać ticketa do Arena Net, ale to sporo czasu i zachodu.
Wysyłanie meili z przedmotami to bardzo dobra opcja dla osób do których mam jakieś zaufanie happy
AsGoodAsItGets dnia wrzesień 25 2012 15:52:17
Good job ZOMAL'u biggrin@@@!!!flower
Zomal dnia wrzesień 28 2012 09:47:46
Większość osób jak można wywnioskować z artykułu to osoby pracujące. Wyjdziesz z dziewczyną w niedziele do kina i zostawisz 100 zł (zobaczcie sobie ceny filmow 3D w kinach w Warszawie). Nie pójdziesz na 2 imprezy i już masz kase happy
Ogólnie nie żałuję wydanych pieniędzy, a była to kwota dość spora dla mnie.
mruton dnia październik 12 2012 21:24:28
Fajna grafika:biggrinroflroflrolleyes
bear9 dnia listopad 24 2012 16:11:41
Jak się włoncza gre mortal online
sadsadsad
burzak111 dnia grudzień 02 2012 18:55:05
Gra bardzo dobra, zapraszam na serwer Ruins of Surmia, i do najwiekszej Polskiej gildi na tym serwerze wink
NyguseK dnia grudzień 19 2012 17:51:00
Gra jest Bomba na prawdę polecam biggrin Gra ma duzo plusow i takze duzo minusow ;/wait
Assuna dnia grudzień 23 2012 23:50:06
Gra jest super polecam yes Ale klucz do rejstracji trzeba kupic
Liwcia dnia marzec 18 2013 21:44:00
Po tym co widze gra jest fajna ale moim zdaniem nie opłaca się płacic wink , ponieważ jest wiele podobnych gier i nie wszystkie są płatne .kiss
Patrickus1 dnia marzec 26 2013 17:49:59
To widac Lwica że nie wiesz jaka ta gra jest. Nie ma drugiej takiej gry na rynku miedzynarodowym. Jeśli znajdziesz jakąś podobną bezpłatną to oddam honory ale do tego czasu "najpierw zagraj potem oceń" !!!
majki666 dnia czerwiec 23 2013 11:21:28
Gra nie sprostała oczekiwaniom graczy happy

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG