Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Regnum Online
Regnum Online (RO) jest to bezpłatna gra MMORPG typu RvR (Realm vs Realm), wydana oficjalnie 24 maja 2007 roku przez argentyńską firmę NGD Studios. Wprowadza nas w świat trzech królestw (zwanych tu realmami), będących w ciągłym stanie wojny. Każde z królestw posiada dwa forty i jeden zamek, który ma za zadanie bronić przed wrogami, a w razie przejęcia - odbić zanim dojdzie do inwazji.

Regnum Online

Rozpoczynając grę wybieramy, w którym królestwie przyjdzie nam żyć. Do wyboru mamy tu Alsius, Ignis oraz Syrtis. Każda z tych nacji posiada własną historię i charakterystyczne tereny do zaoferowania. Alsius kojarzony jest z wieczną zimą, górami, pokrywami z lodu i kryształów oraz żyjącymi tam śnieżnymi stworzeniami, takimi jak yeti czy niedźwiedzie polarne. Ignis zaś jawi się jak zupełne przeciwieństwo Alsiusa. Niemal w całości pokryty piaszczystą pustynią i lawą, niejednokrotnie nawiedzany jest przez piaskowe zawieje i palące słońce. Syrtis stanowi łagodną odmianę od pozostałych królestw. Charakteryzuje się gęstymi lasami i zielonymi polanami.

Regnum Online

Każdy z tych realmów udostępnia graczowi po trzy zróżnicowane rasy do wyboru. Jedyną wspólną stanowi odmiana rasy ludzkiej. Pozostałe są zupełnie unikalne w każdym królestwie. Daje nam to dodatkowe możliwości wyboru i decydowania o tym, który realm powita nas w swych progach.

Regnum Online

Poza typowymi rozgrywkami RvR, RO oferuje dobrze rozbudowany tryb PvP, w którym można stoczyć walkę zarówno z własnym sojusznikiem, jak i z przeciwnikiem. Dodatkową atrakcją są tzw. polowania (hunt) na wrogich graczy głownie na ich terenach, odbywające się zarówno w grupie, jak i pojedynczo. Twórcy Regnum Online przewidzieli nawet klasę specjalizującą się w tropieniu przeciwników – huntera (łowcę), który dysponuje umiejętnościami kamuflażu siebie i otoczenia (własnych sojuszników), ukrywania ciał wrogów zapobiegając przywracaniu ich do życia na polu walki, a także na zdobywaniu niezwykle dokładnych informacji o położeniu i liczbie przeciwników w promieniu kilkuset metrów.

Regnum Online

W grze rozbudowano również tryb walki PvE, który nie ogranicza się jedynie do zwykłego ubijania stworzeń w celu zdobycia doświadczenia, ale również do grupowych eliminacji tzw. bossów, czyli nietypowych istot, często sporych rozmiarów, których nie da się pozbawić życia bez odpowiedniego wsparcia dużej grupy sojuszników.

Regnum Online  

Regnum Online przez ostatnie lata przeszło ogromną metamorfozę zarówno pod względem wizualnym, jak i technicznym. Z przeciętnej graficznie gry rozwinęła się w niezwykle atrakcyjne dla oka źródło rozrywki zachowując swój stonowany kolorystycznie, przyjemny w odbiorze styl a równocześnie zyskując odświeżony, nowoczesny wygląd. Ponadto, twórcy regularnie pracują nad dalszą rozbudową systemu rozgrywek dodając nowe umiejętności i przedmioty do zdobycia. Nie brakuje tu również dodatkowych wydarzeń (tzw. eventów) związanych ze znanymi świętami, rocznicami czy sytuacjami ze świata rzeczywistego (jak mecze piłkarskie, okres karnawału, itp.), które oprawione są dodatkowymi zadaniami do zrealizowania, atrakcyjnymi nagrodami i odświętnym wystrojem świata Regnum.

Wydawca: NGD Studios
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://www.regnumonlinegame.com/
Polska Strona: http://www.divinewrath.laohost.net/
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 900 MHz
Pamięć RAM: 512 MB
Karta Graficzna: 64 MB
Dysk Twardy 6 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Trzy unikalne królestwa
+ Mnóstwo Questów
+ Automatyczne lootowanie
+ Łatwa w obsłudze
+ Prosty interfejs i sterowanie
Minusy: - Strefy są ogromne, można poczuć, że tereny są martwe
- Można wykonywać tylko 5 Questów na raz
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 400 MB
Szybkie Linki:

Autor: | Data: 18/09/2012 13:15

Oceń grę:
Komentarze
Assuna dnia grudzień 23 2012 23:43:59
Może zagram cool

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG