Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Silkroad-R

Wyobraź sobie, że legendarnemu SilkRoad’owi dano okazję do zaktualizowania swojej zawartości. Tych, którzy padli ofiarą bandytów będzie zachęcał do wynajęcia strażników, a tych, którzy wyszli z opresji obronną ręką nagradzać będzie specjalnymi nagrodami. Joymax, postanowił przystosować swoją grę Silkroad Online i stworzył Silkroad-R, aktualizację gry, aby ją odświeżyć, odmłodzić i przyciągnąć nowych graczy.


Historia lubi się powtarzać a my wykorzystywać tego, czego nas nauczyła. Tworzenie postaci w Silkroad-R nie zmienił się w porównaniu do swojego poprzednika. Każda płeć posiada około tuzina różnych znaków szczególnych, których dalej nie możemy już dostosowywać. Europejskie postacie mogą wybrać typ broni, który ogranicza wybór pancerza. Chińskie postacie mogą zarówno swobodnie wybierać swój styl broni jak i zbroi. Tak wygląda system kreacji naszego bohatera, co powoduje, że większość graczy wygląda prawie identycznie…

Ówczesne doświadczenia z Silkroad-R niestety niczym dla mnie się nie różnią. Samouczek oferuje nam dość ubogi zasób wiedzy o grze a w zestawieniu z nadal niedostatecznie przetłumaczonymi opisami questów daje to bardzo mierną ocenę. Questy może i dają wystarczająco dużo przydatnego w podróży sprzętu – jednak nie zawsze nadaje się on do natychmiastowego użycia - a później okazuje się być już zbyteczny. Silkroad Online na pewno korzysta z systemu dużego zróżnicowania klas postaci, co jest jedną z zalet. Na szczęście, Silkroad-R nie zmienił nic w zakresie tej materii. Gracze mogą rozwijać swoje postacie na swój sposób; na przykład istnieje dość duża swoboda w doborze umiejętności wojownika a korzystaniu z kuszy, broni zoptymalizowanej dla łotrzyków. Chińskie i Europejskie postacie znacznie się od siebie różnią, dlatego największymi szczęściarzami są Ci, którzy mogą zagrać w obie wersje!


Postacie rozwijają się na jeden z dwóch sposobów: doświadczenie postaci i doświadczenie potrzebne do tego, aby rozwijać swój poziom umiejętności. Poziom doświadczenia rośnie wraz z zabijaniem potworów lub wykonywaniem zadań zleconych przez NPC’e. Zdobywanie nowych poziomów wiąże się z rozdysponowaniem zarobionych punktów statystyk w sposób dowolny wybrany przez gracza. Wraz z awansem odblokowuje się nam dostęp do trudniejszych zadań, które oferują nam lepsze przedmioty i więcej punktów doświadczenia.


Doświadczenie pozwalające na podnoszenie poziomu umiejętności zdobywamy tylko poprzez zabijanie potworów. Silkroad-R znacznie przyspieszył zdobywanie doświadczenia, dzięki czemu rośniemy w potęgę dużo szybciej. Umiejętności odblokowują dodatkowe zdolności a te z kolei potrzebne są do tego, aby zakładać to coraz lepszy ekwipunek.


Silkroad-R koncentruje się na dynamice polowań i kradzieży podobnie jak w Silkroad Online. Karawany kupieckie regularnie przemieszczają się z miasta do miasta. Myśliwi otrzymują swoją zapłatę za ochronę karawany zakończoną powodzeniem natomiast złodzieje za udany napad. PvP jest głównym wyznacznikiem owej gry, a przez ułatwienie graczom dostępu do umiejętności gra pod tym względem nabrała jeszcze większego rozmachu.


Grinduje mniej, więcej podróżuję – wydawałoby się być idealną maksymą dla nowej odsłony. Oprócz zmian w doświadczeniu, Silkroad-R dołożyło wszelkich starań by ożywić rozgrywkę nawet dla weteranów. Wprowadzono więcej „grade’ów” dla przedmiotów, które o dziwo wypadają teraz częściej, co oznacza zmniejszony czas spędzony na farmie mobków. Potwory zostały teraz logistycznie lepiej umiejscowione, co znacznie ułatwia questing i grinding. Choć śmierć wciąż niesie ze sobą bardzo surowe kary, nie będziemy ponosić odpowiedzialności w postaci utraty doświadczenia ani pieniędzy przed uzyskaniem 70 poziomu a podniesione stopy procentowe zdobywanych pieniędzy i doświadczenia pomoże znacznie nam to złagodzić. Dodatkową opcją jest walka w drużynie, która daje nam 1,5 razu więcej doświadczenia z zabitego potworka.


Silkroad-R miał na celu zbalansowanie postaci, tak, aby żadna z nich nie wydawała się „Overpowered” zarówno dla klienta europejskiego jak i chińskiego. Nowe umiejętności, które zostały dodane, oraz mistrzostwa we władaniu umiejętnościami zostały tak zbalansowane, aby PvP na nowo stało się wyzwaniem a kwestią posiadanej klasy. Zmiany te zapoczątkowały zmiany w interfejsie gry. Ekran gry jest bardziej szczegółowy i przejrzysty, co znacznie poprawia efekt wizualny gry. Dodano także opcję porównania ekwipunku, dzięki czemu będziemy widzieć czy dany gracz jest od nas technologicznie lepszy czy też nie.

„Forgotten World” także poddany został warsztatowi twórców, którzy ulepszyli w nim zdobywane nagrody a także ustanowili przystępniejsze czasy wejścia. Silkroad-R nadal jest na czasie, co znacznie usprawniła owa aktualizacja. Gra nie polega już tylko na systemie „kliknij, aby się poruszyć”, ale umożliwia także korzystanie z klawiatury, co w znaczny sposób zwiększa dynamikę i komfort rozgrywki. Środowiska pozamiejskie nadal są mdłe i generyczne, za wyjątkiem oczywiście miast, które są tak imponujące, jak zawsze. System PvP pozostaje na tyle solidny i przejrzysty na ile był w oryginale. Starzy wyjadacze znajdą wiele nowych atrakcji, a nowi gracze będą mogli lepiej przetrzeć jedwabny szlak w poszukiwaniu przygód i fortuny.

Wydawca: JOYMAX
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://www.joymax.com/silkroad-r/
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 2.2 GHz
Pamięć RAM: 1 GB
Karta Graficzna: 128 MB
Dysk Twardy 6 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Czekamy na Wasze opinie
Minusy: - Czekamy na Wasze opinie

Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 2 GB

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

Autor: | Data: 06/07/2012 13:20

Oceń grę:




Komentarze
vitae89 dnia lipiec 09 2012 13:46:49
Aż zrobiłem konto by opisać moje + i - tej wersji
Więc zacznijmy
+W końcu to SILKROAD!
+Wymagane mniej SP na skile (dużo mniej)
+Lepsze questy np. Masz do zabicia 69 White Tigerow i dropnac 35 itemów z nich w tym samym czasie i masz pewność że oba questy skończysz w tym samym czasie, a nie jak kiedyś zabij 1000 kwiatków.
+na lvlach 90+ zmneiszone wymagany exp na lvl up
+ od 1 do 70 lvla dostaje się SOSy za darmo (SOM/SUN za dropiące tokeny)
+Niema problemów z wbijaniem na serwery
+W Forgoten world dropia Feaded Beast (z tego co wycztałem z wejścia można wynieśc okolo 15-20 a jeden daje losowo od 100 do 10000 SP
+Na Forgoten worlda można wchodzić co 3h
+Częste Darmowe Taxy
+niema Dlvlu
+Mało Botów (ja ich nie widuje może się gdzieś zakampiły)
+Chinskie drzewka Fire/Light/COld zostały połączone 1Masterier podnosi wszystkie 3 naraz
+Zwiększony DMG Glawiera i Bladera
+Bless spell europejczyków wymaga trzymania Cleric roda zdjęcie usunie go

Minusy
- Party moby respią od 4 członków pt nie jak kiedyś od 2
- Kasa dropi od 70+ (chociaż wcześniej nie jest i tak potrzebna)
- Przez 8h otrzymujemy 100% expa/dropu potem przez 4h 50% potym już nic (resetuje się codziennie o 17.
Niby pomysł dobry bo Nolify by się nie wybiły za bardzo gdyby nie to że JoyMax oczywiście wsadził tickety na wydłużanie tego czasu do item mala.
-Nowe Questy są lepsze ale ciężko znaleźć jakiś Spis (mi ze spisem jest wygodniej)
-Pety już tylko w Item mallu (wycofano Wilka z Stable)

To chyba na tyle jak coś przypomnę sobie to dopisze.
Gom3z dnia lipiec 10 2012 17:40:56
Strasznie zmienili Silka, kiedyś to było coś a teraz szkoda gadac ...
vitae89 dnia lipiec 11 2012 12:03:05
Teraz jak dla mnie jest lepiej w końcu nie trzeba farmić na bocie 2.000.000 SP lub jechać gap 9 całą grę
majki666 dnia czerwiec 23 2013 11:20:41
Silkroad IS DEAD
Xzibin dnia lipiec 28 2013 10:25:10
A według mnie silkroad-r jest jednak trochę lepszy niz zwykly silk. nie wiem moze kiedys do niego wroce. zapraszam na moja stronke: http://easethegame.wordpress.com/

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG