Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,384
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Miscrits of Volcano Island

Miscrits of Volcano Island

W poszukiwaniu czegoś na weekend nieco dłuższy niż inne zacząłem rozglądać się za czymś ciekawym, w co mógłbym pograć ze znajomymi. Idąc w myśl gry z kimkolwiek zacząłem szukać w spisie gier na facebook’u. Jakie wielkie było moje zdziwienie gdy odkryłem ile różnych różności przygotowali dla nas twórcy tych mini produkcji. Nigdy nie spodziewałbym się takiego nakładu pracy włożonego tylko w gierki które nie przyniosą realnego zysku. Cóż, co do profitów z nich mogę się mylić, sądząc po ilości przycisków i [SUPER OFERT] którymi kipią te gry. Oferta goni ofertę, a przecież czemu nie wydać tylko 5 zł ze swojego konta komórki po to by mój sim miał basen większy niż inne? Przebiegając wzrokiem po wszystkich tytułach moją uwagę przykuła jedna z nazw Miscrits of Volcano Island

Jest to wtyczka facebooka stylizowana na gry serii Pokemon opracowana przez Broken Bulb Studios. Nowe rozszerzenie, które również jest uważane za nową grę lub aplikację, wprowadza nas w aktualną historię Miscrits i prowadzi graczy do nieskończonej eksploracji we wszystkich kierunkach. Począwszy od dżungli w Volcano Island, gracze mogą odkryć nowe mapy i odkrywać nowe gatunki stworków Miscrits. Gra jest o tyle ciekawa że zapewnia nam wiele godzin nieprzerwanej rozgrywki, możemy grać, dopóki nie braknie nam sił, co daje tej grze przewagę nad wieloma innymi gdzie liczą się punkty wytrzymałości.

Tu mamy inną walutę zapewniającą możliwość dalszej gry. Po każdym pojedynku nasze stworki tracą jakąś część HP które możemy odnowić za pomocą pewnego siwego staruszka który uleczy miscrity za jedyne 10 punktów czystości (eng. wirtue). Lecz mamy ich tylko 50 9czyli na jakieś… 5 uleczeń?). Nie ma strachu! Odnawiają się one dość szybko, lecz niecierpliwi mogą je kupić. O co chodzi z systemem Pokemon? Już spieszę z wytłumaczeniem. Pamiętacie żywioły których mogliśmy używać? Przecież każdy wie że skoro ryba żyje w wodzie i do wody dodamy elektryczność to ryba ta padnie zanim zdążymy się obejrzeć, prawda? No i właśnie to jest głównym atrybutem gier typu Pokemon. Mamy tam 6 ścieżek żywiołów, z których każda z nich ma co najmniej 5 potężnych przedstawicieli, których możemy złapać. Elementy to standardowo Ogień, natura ziemia powietrze woda i piorun.

Sądzicie że skoro jesteście wyjadaczami RPG czy strategii to gra ta już nie jest dla was? Wręcz przeciwnie! Jest w niej cała masa kombinowania i można wygrać z o wiele potężniejszym przeciwnikiem za pomocą zaledwie paru tricków i odrobiny szczęścia. Może to niezbyt wielka nowość w grach, bo podróbek oryginalnych pokemonów jest na pęczki, ale jeśli chodzi o rozrywkę na weekend gra nadaje się idealnie, a fecebookowe możliwości mogą uprzyjemnić grę, która w platformowych na przykład warunkach zajęłaby nam trochę dłużej, bo nie moglibyśmy kupić niczego za realne pieniądze, ani też nikt nam niczego nie jest w stanie na konsolę podesłać.

Niestety, wszystkie te super rzeczy możemy w grze oglądać zamiast jakiejkolwiek ciekawej i sensownej fabuły. Jedyne co możemy zobaczyć jeśli mówimy o wątkach fabularnych to parę zdań wypowiadanych przez adeptów, którzy mieli nas nie puścić dalej, ale oczywiście z momentem naszego wybicia się na wyżyny trenerów miscrit nie są w stanie wypełnić swojej misji, przez co my brniemy naprawdę daleko w głąb wyspy, co nie daje nam innej możliwości niż złapanie nowych rodzajów potworków. Gdyby chociaż początek w grze był prosty… Uwierzcie że mimo że gra z rodzaju pokemon która w myśleniu większości graczy jest grą bardzo intuicyjną, taką nie jest. Samo wyjście z dżungli na początku jest dość skomplikowane, ponieważ nie mamy żadnych wskazówek gdzie iść, co robić. Przy założeniu że ktoś styka się z takim typem rozgrywki moglibyśmy od razu spisać tą grę na straty. Brak samouczka czy chociażby fału strasznie utrudnia zapoznanie się z grą przed pierwszymi krokami postawionymi na wyspie wulkanów. Poza tym gra sprawia wrażenie godnej zaufania, do tej pory nie zauważyłem żadnych poważnych błędów w rozgrywce, grafika pomimo powtarzalności nie ma żadnych super błędów, i dość szybko się ładuje, nawet na słabszych komputerach z wolniejszym Internetem.

Autor: | Data: 05/05/2012 10:36

Oceń grę:
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG