Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,384
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


eHogwart

eHogwart to nowa, wspaniała gra przeglądarkowa RPG osadzonwa w realiach świata magii. Wcielając się w postać jednego z uczniów Hogwartu masz szansę przeżyć naprawdę wspaniałe przygody. Będziesz mógł uczyć się na lekcjach OPCM, transmutacji, zaklęć, opieki nad magicznymi stworzeniami, quidditcha, eliksirów. Na ul. Pokątnej znajdziesz odpowiednie dla siebie przedmioty, przechowasz galeony w banku Gringotta i odpoczniesz w dziurawym kotle. To tylko namiastka tego co może Cię spotkać. Dodatkową atrakcją gry jest wersja 3D wymagająca specjalnych okularów.

Gra rozgrywa się turami. Jedna tura trwa 150 dni. W trakcie tury gracze zdobywają doświadczenie, nowe przedmioty i umiejętności, przez co zbierają punkty dla swojego domu. Pod koniec tury rywalizacja domów jest rozliczana. Wszystkie statystyki kont są resetowane, a członkowie zwycięskich domów otrzymują w następnej turze dodatkową ilość złota oraz losowe przedmioty.

W grze każdy czarodziej posiada 3 umiejętności główne, 5 umiejętności pobocznych oraz ostatnią umiejętność, którą jest liczba zadawanych obrażeń. Umiejętności główne wpływają na bonusy do zadawanych i otrzymywanych obrażeń w walce. Wzrastają dzięki noszeniu odpowiednich przedmiotów, używaniu zaklęć oraz posiadaniu magicznego stworzenia:

  • Zręczność - wpływa na unikanie i blokowanie ciosów przeciwnika
  • Inteligencja, Wiedza - wpływają na zwiększenie zadawanych obrażeń w walce, na siłę i częstotliwość ciosów krytycznych.

Umiejętności poboczne pozwalają graczowi używać danych zaklęć w walce, posiadać magiczne stworzenie oraz ważyć eliksiry. Możesz podnieść poziom tych umiejętności przez lekcje u odpowiednich nauczycieli.

  • Zaklęcia, Transmutacja, OPCM - pozwalają używać zaklęć i podnoszą ich moc. Możesz nauczyć się ich odpowiednio u: Flitwicka, McGonnagal, Lupina.
  • Opieka nad magicznymi stworzeniami - pozwala posiadać magiczne stworzenie i podnosi statystyki magicznego stworzenia. Tej umiejętności naucza Hagrid.
  • Eliksiry - pozwala ważyć swoje eliksiry, które wpływają na dodatkową wartość punktów życia i podnosi ich moc. Możesz nauczyć się ich u Severusa Snaper'a.

Zadawane obrażenia są zależne od Twoich przedmiotów, zaklęć i magicznego stworzenia. Twoje punkty życia mogą być zwiększane przez wzrost poziomu gracza oraz uważone przez gracza eliksiry.

Autor: | Data: 05/05/2012 09:49

Oceń grę:
Komentarze
kebes88 dnia sierpień 12 2012 16:49:30
Już niedługo nowa tura! Wiele zmian, zapraszam do wspólnej zabawy!

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG