Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Age of Titans

Age of Titans

Age of Titans to darmowa gra z rodzaju MMORPG 3D bazująca na silniku znanej nam już gry Galaxy Online. Gra została oficjalnie zapowiedziana w 2010 roku. 3 Marca bieżącego roku, wielka korporacja IGG dyskretnie przeniosła grę na platformę Facebook’a, demonstrując tym samym swoje najnowsze osiągnięcie polegające na przeniesieniu dość mocnego silnika 3D na przeglądarkę. To, co pozostaje do zrobienia po zalogowaniu, to ściągnięcie niewielkiej wtyczki graficznej, która wspiera płynne funkcjonowanie gry.

 

Age of Titans (AOT) jak już wspomniałem oparta jest na systemie przeglądarkowym a przekształciła się z wersji opartej na kliencie gry. Grę możemy rozpocząć już po pobraniu niewielkiej rozmiarowo wtyczki tak, aby silnik gry poprawnie integrował się z portalem społecznościową Facebook. Pierwsze 20 poziomów to głównie misje solowe, które mają na celu zagrzać danego gracza do walki, pokazać mu podstawowe opcje interfejsu, które w naturalny sposób mają przygotować go na opcjonalną przygodę w późniejszym stadium gry a zarazem są stosunkowo trudne i skomplikowane.

Ta gra to nie kolejna opowieść o bezimiennym żołnierzem, zmierzającym do przewrotu, aby kiedyś to zasiąść na tronie. Jesteś ożywionym bogiem zapamiętanym przez innych, jako „Światło Chaosu”. NPC’e, które niegdyś zwykły być twoimi instruktorami i przygotowywali cię na niebezpieczeństwa tego świata, po pewnym czasie będą twoimi wielbicielami i pochlebcami a jednocześnie będą wyczekiwać spotkań z tobą pomagając ci tym samym odzyskać cześć utraconej pamięci. W kolejnym stadium gry będziemy mogli polatać sobie na feniksie oraz stanąć twarzą w twarz ze znanym bossem zwanym „Upadłym”. Pod koniec procesu przypominania sobie starych czasów dostaniemy 2 zwierzątka, które kiedyś posiadaliśmy – pomogą nam one w dalszej podróży.

Mając do porównania boga zaprojektowanego w stylu mangowym do tego stworzonego, jako zwykłego człowieka – zdecydowanie preferowałbym tą drugą opcję. Postacie w AOT wspaniale wyglądają z dystansu jednakże nie posiadają wyrazistych rysów twarzy. Potwory w grze to chodzące ogromne monstra. Ponad połowa z tych, które zabijesz będzie dwu a nawet trzykrotnie większa od twojego awatara w grze. Jeśli jesteś uczulony na małe rzeczy ta gra z pewnością jest dla Ciebie;)

Aby nie dawać ostygnąć twojej broni, twórcy stworzyli ogromne ilości i rodzaje mobków, które przyjdzie Ci pokonać – są nimi między innymi: ludzie o twarzach koni, kobieta w kształcie kwiatu, jednonogie strachy na wróble, nie zabraknie też zmutowanych istot z dna morskiego. Jest ich tak wiele, że z pewnej perspektywy wyglądają jak wojsko podczas treningu. Gra pozwala nam także na podjęcie interakcji z naszymi przyjaciółmi w zakładce „Zespół”. Drużyna musi się jednak bardzo dobrze przygotować na hordy twardych przeciwników czyhających gdzieś w lochach.

Age of Titans nie posiada żadnego limitu ulepszania dla rzeczy, które mogą być ulepszone, dla rzeczy, które mogą ulegać morfizacji gra przewiduje nieskończone możliwości ich zmiany, gra umożliwia graczom zakup rzeczy na każdą nawet nagłą sytuację kryzysową. Im dalej w las tym gra bardziej wciąga, chcemy czegoś więcej nawet, jeśli będzie to od nas wymagało oszukiwania innych graczy bądź szyderczych podstępów. Gra podobnie jak Pirates Storm w pewnym momencie staje się bardzo uciążliwa, jeśli nie skorzystamy z usług sklepu premium. Nasze zasoby znikają w zawrotnym tempie, potwory swoimi atakami zabierają nam coraz więcej życia, – co za tym idzie musimy sięgnąć po karty szybszego zarabiania surowców, eliksiry, które zwracają nam większe ilości życia itp.

Age of Titans walczy o to by jego świat był bardziej piękny i szlachetny niż już jest, czyniąc tym samym lepsze podłoże do zawierania relacji pomiędzy bogami, herosami i tytanami. Wszystko dzieje się na tle boskiej starogreckiej scenerii, lecz grafika owej na pewno nie sprostałaby gustom bóstw w porównaniu do innych gier z serii fantasy. Polne dróżki są ładne natomiast gra o tej tematyce powinna pozbyć się elementów kultury roli. Do dróg asfaltowych, na co dzień się nie czepiam, ale do tej gry niestety nie pasują. 99% Filmów i programów pokazały nam beztroskość i bogaty tryb życia prowadzony przez bogów, osobiście wolałbym zobaczyć inny obraz dziedzictwa naszej ludzkości, gdzie bogowie ubrani byliby w łachmany, chodziliby głodni i pracowali przy budowie mostów.

Jest to wiek dla niektórych tytanów, ale z pewnością nie dla greckich. Krystaliczne rwące wody i wodospady, promienie światła wydostające się ze szczelin skał nie uchronią świata Age of Titans od tego, że wygląda jak z epoki kamienia łupanego tak samo jak najseksowniejsza bogini nie pozbędzie się kamiennego serca i twarzy u najsurowszego z bóstwa. Niestety w żaden sposób nie zachwyciło mnie zabójstwo syna Zeusa za pomocą 2 klawiszy… Jest to pewien komfort psychiczny, kiedy gra skłania do tego żeby przed zabójstwem jakiegoś boga jednak się zastanowić – czy na prawdę tego chcemy, czy nie lepiej pozbawić życia kogoś, kogo nakłanialiśmy, aby był dobry a jednak nim nie został. AOT jest definitywnie spektakularnym projektem fantasy, który posiada wszystko, co może posiadać ten gatunek. "Age of Titans" spełnił prawie wszystkie moje oczekiwania i pozwolił mi bardziej zagłębić się w świat gier o podobnej tematyce, lecz nadal jest to zbyt mało bym pozostał przy grze dłużej.

Autor: | Data: 11/04/2012 11:35

Oceń grę:
Komentarze
mrsuchy809 dnia lipiec 19 2013 18:09:19
Nawet nie takie złe middle finger

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG