Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Heroes of Newerth

Heroes of Newerth to sieciowa produkcja stworzona przez studio S2 Games, które jest odpowiedzialne między innymi za cykl Savage. Ten tytuł to nic innego, jak kolejna gra z cyklu DoTA. Całość jest po prostu mocnym rozwinięciem zalążka, którym jest modyfikacja Warcraft’a III – Defense of the Ancient. Tak jak w każdym tytule z tego kalibru dostajemy dwie frakcje, które walczą przeciwko sobie, tutaj mamy The Legion (dobra strona), a także The Hellbourne (zła strona). Już możecie zobaczyć, że twórcy nie porwali się na jakieś ciekawe rozwinięcie (chociażby fabularne), a poszli na zwykłą prostotę. Jednak nie to jest najważniejsze w tym gatunku, tak więc chodźmy dalej. Dwa zespoły po maksymalnie pięć osób stają przeciwko sobie w walce. Celem jest oczywiście zniszczenie bazy przeciwnika, lecz nie jest to takie proste. Między innymi dlatego, że są jednostki kierowane przez A.I., a gracz dostaje do wyboru bohatera, który posiada swoje własne, unikalne zdolności.

Heroes of Newerth

Takich herosów jest ponad sześćdziesięciu, tak więc jest w czym wybierać. Każdy z nich posiada swoje umiejętności, które używamy w walce, ale także je rozwijamy, bowiem im dalej brniemy w rozgrywkę, tym więcej mamy możliwości rozwoju naszego bohatera. Na początku każdy z nich posiada cztery umiejętności nabyte, lecz mogą one być zmieniane w trakcie zabawy. Doświadczenie zbieramy oczywiście za zabijanie jednostek wroga. Maksymalnym poziomem herosa jest dwudziesty piąty, a liczba punktów zwiększa się za wejściem na kolejny level. Walutą w tej produkcji jest złoto, które uzyskujemy oczywiście walcząc z przeciwnikami. Za nie możemy wyposażyć naszego bohatera w nowe przedmioty, które zwiększają jego poszczególne statystyki. Wszyscy gracze, którzy przyczynili się w jakiś sposób do śmierci przeciwnika są nagradzani, jednak to osoba, która zadała ostateczny cios dostanie najwięcej punktów doświadczenia, a także złota. Oczywiście po uśmierceniu naszej postaci tracimy część swoich pieniędzy, a także nalicza nam się zgon do ogólnych statystyk. Później spawnujemy się w jednym z miejsc, które możemy dowolnie wybrać.

Heroes of Newerth

Średnia długość jednej rozgrywki w Heroes of Newerth wynosi 45 minut, bądź więcej. Gracze zwycięskiego zespołu zdobywają punkty rankingowe, zaś druga strona je traci. Owe punkty wpływają na system matchmaking’u, który jest dosyć zaawansowany, bowiem system kojarzy graczy o podobnych umiejętnościach, punktach rankingowych, a także poziomie doświadczenia i dzięki temu może dobrać odpowiednie osoby do danej rozgrywki. Dzięki temu rzadko dochodzi do sytuacji, gdzie typowy newbie staje w pojedynku z doświadczonym graczem. Oprócz tego pojawia się masa statystyk (ilość wygranych, przegranych itd.), które pozwalają w miarę szybko zidentyfikować gracza, czy się nadaje do gry z nami.

Heroes of Newerth

Ciekawym zabiegiem jest także udostępnienie przez twórców Heroes of Newerth specjalnego narzędzia, które pozwala na tworzenie własnych map, a także rozgrywek. Dana osoba może dowolnie wpływać na reguły, dzięki czemu tworzą się naprawdę ciekawe tryby. Nie jesteśmy ograniczani do monotonnego zabijania graczy, a pojawiają się zaś nowe atrakcje, co jest ogromnym plusem dla tej produkcji. Do tego dano wolną rękę w tworzeniu map, które od malutkich, mogą zajmować ogromne tereny (wtedy jednak ciężko się gra, gdyż maksymalna ilość osób biorących udział w rozgrywce wynosi 5v5). Produkcja ukazała się zaledwie w 2010 roku, zaś oprawa audiowizualna wygląda na o wiele starszą. Nie uświadczymy tutaj pięknych tekstur, czy animacji postaci. Mam wrażenie, że twórcy głównie skupili się na mechanizmie, zaś oprawę audiowizualną zostawili sobie na sam koniec i takie mamy tego efekty. Patrząc okiem – nie zawiesimy na niczym go, wszystko wygląda naprawdę okropnie i psuje ogólne wrażenia z rozgrywki. Developerzy mogli chociaż się przyłożyć do modeli postaci, jednak tego nie uczynili i pod tym względem ten tytuł wypada naprawdę słabo.

Heroes of Newerth

Jeżeli chodzi o grywalność produckji Heroes of Newerth, to także pojawia się tutaj problem. Przed ogromnym debiutem LoL’a wszystko może było w porządku, lecz po tym czasie zaczęła się masakra. Teraz trudno jest zagrać z kimś dobry mecz, nie mówiąc już o rodakach. Większość osób opuściła ten tytuł ze względu na wcześniej wymienionego konkurenta, który jest i tak lepszy. Nie powiedziałem jeszcze o balansie postaci, który jest średni. Zdarzają się postacie, które potrafią po prostu wymieść wszystkich. Jest ich tak dużo, że twórcy ewidentnie nie postarali się, aby wszystkie z nich były odpowiednio do siebie dopasowane. Przez to zdarzają się lepsi przeciwnicy od nas i pomimo naszych ogromnych umiejętności, nie będziemy mogli nic zdziałać. Produkcja nie powala także swoją innowacyjnością, nazwałbym to raczej kalką DoTA, bo właściwie nie uświadczycie tutaj niczego nowego. Sama koncepcja została zachowana i jakby przeprawiona po prostu do nowej nazwy, wraz z nutką fantazji developerów. Przykro to mówić, ale momentami wolałem odpalić starego, dobrego Warcrafta, niż zaprawiać boje w tym tytule.

Heroes of Newerth

Słowem zakończenia, jest to tytuł skierowany raczej do osób, którym znudziła się DoTA, a chcą jeszcze posiedzieć troszeczkę w tym gatunku. Raczej nie będziecie mieli trudności z przyswojeniem sobie mechaniki, czy poznania interfejsu, wszystko jest bardzo intuicyjne i o ile wcześniej mieliście jakiś kontakt z tego typu rozgrywką to poczujecie się jak u siebie w domu. Troszeczkę można żałować, że twórcy nie pokusili się o lepszą grafikę, ale takie mamy życie. Jeżeli jesteście ogromnymi fanami DoTA, a nie sprawdziliście wcześniej Heroes of Newerth to radzę Wam nadrobić zaległości. Życzę Wam także, abyście znaleźli kogokolwiek do gry, bo teraz trudno o graczy w tym produkcie.

Wydawca: S2 Game
Gatunek: DoTa
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: https://www.heroesofnewerth.com/
OS: Windows, Linux
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 2,4 GHz
Pamięć RAM: 2048 MB
Karta Graficzna: 256 MB
Dysk Twardy 8 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Konieczność pracy w zespole
+ Rozgrywka oparta na umiejętnościach graczy
+ Wiele bohaterów do wyboru + Przewodniki i samouczki
+ Ciekawy Item Mall
+ Regularne aktualizacje
- Ograniczony asortyment map
- Rozgrywka uzależniona od innych graczy
Minusy:
Szybkie Linki:

Autor: | Data: 29/03/2012 14:53

Oceń grę:
Komentarze
krzys1015 dnia maj 17 2013 19:57:27
Hmm osobiście no to polecam gra ma wspaniałą grafikę i rozgrywka jest w stylu leauge of legends. 9/10 bo osobiście mam słabsze zdanie na temat tego typu gier.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG