Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


S4 League
S4League jest trzecioosobową strzelanką 3D w realiach science fiction (tak tym razem nie związane z fantasy) wydanym przez studio Alaplaya. Gra jest osadzona w bardzo futurystycznym środowisku, co w połączeniu z wielką dynamiką gry sprawia wrażenie gry dość trudnej do opanowania. W rzeczywistości może na początku jest trudna, ze względu na dużą szybkość akcji, które się tam dzieją, jednak wystarczy posiedzieć kilkanaście meczy, żeby zrozumieć i zadomowić się w świecie S4 League. Skoro gra jest osadzona w realiach futurystycznych, sci-fi i tym podobnych, nie może się obejść bez futurystycznych, typowo zalatujących japońską mangą postaci oraz ich ubiorów. Dzięki szybkiemu tempu, wtórującej rozgrywce dziwnej pseudo-techno muzyce oraz zbalansowanej rozgrywce jest to pozycja obowiązkowa dla fanów MMO. S4 League proponuje nam kilka trybów rozgrywki, jednak tylko dwa z nich są na tyle popularne, że reszta tak jakby nie istniała, te dwa tryby to: Deatchmatch oraz Touch Down. Deathmatch jest standardowym typem strzelanki MMO, w której mamy do czynienia z grą typu drużyna kontra drużyna tutaj składająca się z max 6 graczy na drużynę. Liczy się oczywiście ilość zdobytych fragów jak i ilość śmierci, co przesądza albo o zwycięstwie drużyny, w której jesteśmy albo o przegranej, jednak widać nasz wkład w rozgrywkę. Touch Down jest rodzajem rozgrywki bazowanym na Capture The Flag (CTF), jednak tutaj zamiast flagi mamy do przejęcia… piłkę, która znajduje się na środku mapy w równych odległościach od druzyn stojących naprzeciwko. W tym trybie rozgrywki może brać udział max 3 członków na drużynę. Kiedy zainstnieje sytuacja, że przejęliśmy piłkę i zostaniemy zabici w trakcie zanoszenia jej do naszej bazy po punkty, piłkę nie przejmuje ten kto nas zabił, tylko wypada tam gdzie my padliśmy i w tym momencie może ją znowu przejąć każdy. Jeśli chodzi o arsenał broni, jest on naprawdę ogromny a niektóre bronie mogą się wydać dziwne. Ogrom gadżetów i broni w sklepie wręcz przytłacza, jednak to jest in plus.

  MMORPG

Wydaje się to śmieszne jak wielkie firmy produkujące MMO kopiują pomysły jeden od drugiego w dzisiejszych czasach, gdzie wyścig gier MMO nabiera ogromnego tempa. Aeria Games ma Wolfteam, Nexon stworzył Combat Arms, IJJI ma Soldier Front, Gamers First ma War Rock, Netgame ma Operation7 a teraz Alaplaya posiada S4 League. Wiekszość z shooterow MMO wyglądają i działają bardzo podobnie, jednak S4 League jest delikatnie inna, ponieważ jest shooterem osadzonym w realiach sci-fi.

MMORPG

Podobną szybkością gry oraz akcji może pochwalić się także GunZ: The Duel wydany przez IJJI, z którego z resztą elementy skakania po ścianach oraz walka mieczami była inspiracją dla twórców S4L. Samo sedno rozgrywki w S4L jest śmieszne i uzależniające, gdzie każdy mecz jest podzielony na dwie połowy, przedzielone 10 sekundową przerwą. Przerwa sama w sobie jest rodzajem… nie ma raczej określenia na tańczącego robota przez 10 sekund więc pozostawiam wam ocenę. Jeśli miałbym określić rozgrywkę w S4L jednym słowem nazwałbym ją wypolerowaną lub błyszczącą. Wszystko działa jak powinno, grafika może nie jest szczytem dzisiejszych technologii jednak do tego typu gry nadaje się ona idealnie. Gra posiada swoją własną oryginalną muzykę, która dodatkowo nadaje tempa każdej rozgrywce.

MMORPG

S4 League ma co prawda trybów gry, które można policzyć na palcach u jednej ręki, jednak dzięki ich oryginalności są inne niż w standardowych strzelankach. Każdy z graczy rozpoczyna tym samym bohaterem jednak w miarę rozwoju postaci może wybrać jedną z siedmiu dostępnych strategii. Poprzez umiejętny dobór rzeczy i skilli, możemy zostać: Strikerem, Tankerem, Healerem, Backerem, Invaderem, Defenderem i Assasinem. Największym mankamentem gry jest ilość map które możemy oglądać, jest ich naprawdę mało. Z jednej strony to dobrze bo często grając na tych samych mapach poznajemy je dokładniej co pozwala nam na lepsze rozeznanie w terenie bez konieczności patrzenia na mapę kiedy nas ktoś goni. Z drugiej strony może się to szybko nudzić, bo ileż można patrzeć na jedno to samo...

MMORPG

Jedną z cech, które uwielbiam w tej grze jest to, że itemy kupione w sklepie, są tak naprawdę jakby wynajmowane na okres kilku godzin czy dni. Nie oznacza to, że jeśli kupimy jakiś item wylogujemy się, przy następnym logowaniu te itemki nam znikają, bo są tylko kupione czasowo. Nie, czas używania jest liczony tylko wtedy kiedy tego używasz, z wyjątkiem zbyt długiego nie wchodzenia na konto, może wtedy się zdarzyć, że itemki z postaci się resetują.

MMORPG

W grze istnieje takie pojęcie jak licencja. Spokojnie, nie odnosi się ona do klienta gry, tylko do broni zakupionej w grze. Wraz z zakupem nowej broni, musimy wziąć się za test, który tak po prawdzie jest banalnie prostym wprowadzeniem do używania zakupionej broni. Plusem takiej licencji jest między innymi bardzo proste jej zdobycie. Jedynym minusem jest czas jaki musimy poświęcić na tą licencję. Zamiast pokazać mi jak przeładowywać broń w 20 sekund, samouczek każe mi to powtarzać zabierając kilkanaście minut. Możecie nazywać mnie niecierpliwym, ale przeładowanie broni zawsze jest pod jednym przyciskiem…

MMORPG

S4 League cierpi z tego samego powodu, z jakiego większość MMO, a mianowicie z braku oryginalnych czy unikatowych itemków możliwych do zakupienia w sklepie. Może i sklep jest duży ale tylko dla broni oraz skili, które możemy zakupić, brakuje chyba jednak miejsca na różnorodność kostiumów. Będąc szczerym, Alaplaya odwaliła kawał dobrej roboty wciąż utrzymując grę na poziomie mimo tak wielkiej konkurencji w tej kategorii, jednak chciałbym zobaczyć kiedyś większą różnorodność w sklepie. Mam cały czas nadzieję, że kolejne uzupełniające łatki, zaleczą te dziury w produkcji.
S4 League jest całkowicie unikalną MMO, osadzoną we własnym świecie, co tak odbiega od dzisiejszych produkcji kopiujących od siebie nawzajem. Szybka rozgrywka oraz wspaniale dopasowana muzyka, sprawiają wrażenie szybkiej, energicznej gry co dodatkowo podkręca atmosferę. Jednym z większych minusów jest dostępność zaledwie kilku map oraz słaba możliwość wyboru itemków zewnętrznych w sklepie. Mimo wszystko jest to produkcja, którą mogę polecić każdemu miłośnikowi strzelanek MMO tym bardziej jeśli są osadzone w tak szybkiej rozgrywce.

Wydawca: Alaplaya
Gatunek: Shooter
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://s4.pl.alaplaya.net/
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 800 MHz
Pamięć RAM: 256 MB
Karta Graficzna: 32 MB
Dysk Twardy 3 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Duży wybór urozmaiceń do naszej postaci
+ Zwariowana rozgrywka jak
+ Dobra muzyka jak i grafika
+ Nie musimy mieć jakiś wielkich umiejętności by mieć szanse z innymi graczami (jak w GunZ)
Minusy: - Kilka Map
- Tylko 2 rodzaje rozgrywki
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 450 MB

Galeria:

Szybkie Linki:

Autor: | Data: 29/03/2012 14:24

Oceń grę:
Komentarze
Mqxino dnia marzec 30 2012 18:45:31
Gierka z pozoru idealna dla mnie. Nie lubię gier, w których da radę kampić i czekać 10 min aż nasz cel wejdzie w nasze pole razenia.

Tu jest wszystko. Skille, specjalne miecze, dynamika, dużo trybów, ogrom broni, wystarczająco dużo map, żeby na początku gra się nie nudziła. System unikania pocisków jest genialny. Jak ktoś widział film yamakashi oraz jego części, to w S4 League doświadczysz czegoś podobnego! wink z

No niestety. Nie ma gier idealnych chociaż tu, do samej rozgrywki nie mam nic. Pod względem rozgrywki ta gra jest zbliżona w dużym stopniu do ideału. Tu minusem jest słaby, łatwy do obejścia hack shield. Hakerów jest na tyle duzo, że mogą skutecznie obrzydzić nam rozgrywkę i zniechęcić. biggrin
DZ1230983 dnia sierpień 09 2012 21:57:32
Grałem w tą grę rok temu spodobała mi się ..... chyba nawet bardzo.
ocena 9/10

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG