Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,384
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Ghost Recon Online
Nie wiem, czemu ale jeśli chodzi o dziedzinę MMOFPS’ów przyjęło się, że jeśli tytuł jest darmowy to nie opłaca się nawet ściągać klienta gry. To nie prawda, a zwłaszcza, jeśli chodzi o nową produkcję Ubisoft, ‘u, który to ma zamiar zmienić owe równanie wraz z zapowiedzią świeżuteńkiej gry, jaką będzie Tom Clancy: Ghost Recon Online. Gra osadzona na piaszczystych równinach pokrytych cierniami wojny, oparta na systemie TPP, jest już hitem chociażby ze względu na swoją zauważalną i rozpoznawalną na całym świecie nazwę pod przewodnictwem Tom ‘a Clancy’ego. Jako, że miałem niewielkie szanse, aby zobaczyć produkcję na własne oczy, swoją recenzję oparłem na krótkiej relacji z targów E-3. Jest to wspaniały, solidny shooter dostępny w bardzo przystępnej cenie – zero złotych :-)

Ghost Recon Online

Pierwszą zauważalną w grze rzeczą jest oczywiście jej grafika; Ghost Recon Online z pewnością nie wygra konkursów na miss piękności. Efekty wizualne są zaczerpnięte z poprzedniej generacji, z pewnością w celu, aby sprostać jej mogły również „drewniane maszyny”. Grafika jest funkcjonalna nie rzuca na kolana ani nie zwala z nóg, jest po prostu troszkę przeterminowana. Gra oparta jest na klasach postaci podobnie jak w Wolfenstein’ie, są nimi: Szturmowiec, Zwiadowca oraz Mechanik. Każda z tych klas posiada specjalne zdolności aktywne jak i bierne, które stale wpływają na postać bądź na drużynę. Szturmowiec, posiada bardzo twardy pancerz i skupia się na odpieraniu pierwszego ognia, zwiadowca może ujawniać pozycję wroga a talenty mechanika nie zostały jeszcze ujawnione przez firmę Ubisoft. Każda postać, będzie awansować na kolejne poziomy oraz zdobywać rangi za swój postęp, które odblokowywać będą nowe zdolności oraz uzbrojenie.

Ghost Recon Online

Osobiście śledziłem losy gracza, który grał klasą szturmowca i bez przerwy używał uderzenia tarczą do momentu, w którym odkrył pewien ciekawy trick. Jeśli namierzysz wrogiego przeciwnika, naciśniesz przycisk i pobiegniesz w jego stronę, jego obrona spada i przewraca się go na ziemię – wtedy jest już bardzo łatwym kąskiem. Jesteśmy wtedy przez pewien czas odporni na jego ataki a nasz wróg na tyle oszołomiony, że możemy zrobić z nim, co tylko chcemy – również użyć, jako żywej tarczy! Oczywistą rzeczą jest to, że aby się tego w pełni sprawnie nauczyć nie wystarczy tylko liznąć gry – trzeba się w nią wdrożyć – najlepiej z jakimś kolegą, który będzie nam asystował w walce. Na dłuższą metę może to wkurzać naszych przeciwników - a nam będzie to sprawiać przyjemność tak długo dopóty na swojej drodze nie spotkamy innego szturmowca – wtedy zaczną liczyć się nasze umiejętności!

Ghost Recon Online

Morderstwo za pomocą szarży z tarczą – jest tylko jednym ze sposobów na współpracę w grze Ghost Recon Online, inne profity będą wpływały na nasze konto pozostając w zwarciu z żołnierzem klasy zwiadowiec – pozostawanie w jego zasięgu będzie dawało nam pasywną umiejętność prześwietlania pola bitwy, a współpraca ze szturmowcem da nam dodatkową wartość pancerza. Nawet najmłodsza hiena wojenna rozumie, że w pojedynkę ta gra nie ma sensu, zwłaszcza, jeśli nie będzie w stanie wykryć campera z namiocikiem za rogiem... Tryb gry, którego byłem świadkiem opierał się głównie na zdobywaniu i kontroli danego terytorium, a mapy wydawały się bardzo przemyślane i przystępne. Ta gra wygląda mi na taką gdzie bardziej zorganizowany oddział zdominuje ten gdzie organizacja jest mnie efektywnie zaplanowana, – co brzmi dość ciekawie. Element doboru drużyny, będzie za pewne decydujący!

Ghost Recon Online

Gra oferuje szeroki arsenał broni zarówno, ze względu na możliwość ich modyfikowania i zmiany wyglądu, które wprowadzają pewne urozmaicenie do świata gry. Ubisoft najprawdopodobniej będzie chciał wyegzekwować pieniądze od graczy wprowadzając system mikro transakcji. Zostałem zapewniony przez firmę Ubisoft, z którą jestem w stałym kontakcie, że nie będzie takiej rzeczy, która nie będzie dostępna za walutę w grze, a więc wydanie pieniędzy z portfela przyspieszy jedynie czas, w jakim wejdziemy w jej posiadanie. Założę się, że podobnie jak w League Of Legends kwestie estetyczne będą wyłącznie dostępne za prawdziwe pieniądze - bo w końcu, kogo obchodzi jak wyglądasz – liczą się przecież Twoje umiejętności. CBT dla Ghost Recon Online przewidziana jest pod koniec lata tego roku a premiera, na zimę – ma być dostępna w wersji na krążku w Empikach za 19,99 - z załączonym outfitem premium na start ;) Pozostaje nam czekać z niecierpliwością!
Daniel ”As Good As It Gets” Bosiacki

Wydawca: Ubisoft
Gatunek: Shooter
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://ghostrecononline.us.ubi.com/
OS: Windows, Linux
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 1,8 GHz
Pamięć RAM: 512 MB
Karta Graficzna: 64 MB
Dysk Twardy 2 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: Oczekujemy na uruchomienie fazy CBT !
Minusy:
Szybkie Linki:

Autor: | Data: 10/02/2012 12:29

Oceń grę:
Komentarze
Delic dnia czerwiec 05 2012 20:07:35
Czekam z niecierpliwością! happy
seba1gleba dnia lipiec 18 2012 20:58:07
Już jest Beta! mam keya i gram!thumbs uplol

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG