Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,191
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Rosh Online
Witam, nie często zdarza mi się zacząć swój artykuł od jakieś sentymentalnej kwestii, ale podczas pisania dla was o Rosh Online dostałem telefon od swojego dobrego znajomego z Krakowa, który zawiadomił mnie o śmierci bardzo ważnej dla mnie pisarki i poetki Wisławy Szymborskiej. Była to kobieta, która swoim słowem często ukierunkowywała mnie nie tylko w życiu, ale również dawała mi pewne wskazówki warsztatowe. Przede wszystkim miała dar docierania do ludzi poprzez groteskę i igraszki słowne, – które i ja niekiedy wplatam do swoich wypowiedzi. Kończąc już ten rzewny wstęp, przytoczę jej jakże trafne słowa; „Ówczesny świat daje nam możliwości abyśmy dłużej żyli, ale robimy to mniej dokładnie, gdzieś pomiędzy wierszami i krótkimi zdaniami…”

Rosh Online

Kolejny raz muszę powiedzieć, że doświadczyłem deja vu – ze względu na okoliczności towarzyszące mojemu pisaniu, wolałbym opisywać grę wartą pochwały, – ale nie zawsze człowiek dostaje to, czego chce, a czas nie wybiera – i tu się pewnie ze mną zgodzicie. Ignite Games wypuściło ostatnio na rynek ich najnowsze dziecko, które to, jest tak jakby aktualizacją gry Karos Online. Gra w zasadzie wygląda zupełnie tak samo jak jej poprzednik, z pewnymi usprawnieniami i nowymi opcjami. Gra przypomina mi również Shaiya’ę i Last Chaos z bardzo dobrą grafiką i szczegółowym środowiskiem.

Rosh Online

Karos Online oferował nam sześć grywalnych klas postaci: Mystic, Bowmistress, Blader, Paladin, Rogue i Sorceress. Rosh Online dorzuca nam nową klasę a mianowicie Gunner’a. Opcje tworzenia postaci są podobnie ograniczone, co poprzednio, dając nam do wyboru jedną z trzech rodzajów twarzy, czterech stylów owłosienia na naszej makówce i ośmiu kolorów ufarbowania naszych włosów. Płci nie możemy zmieniać podobnie jak w Diablo – jest ona, bowiem przypisana do klasy postaci. Każda klasa posiada dwie ścieżki rozwoju – zwane specjalizacjami. W Rosh Online poziom potrzebny do uzyskania pozwolenia na wybranie takowej ścieżki to 10(od 15 było to możliwe w Karos Online). Po osiągnięciu wyższych poziomów będziemy mogli wybrać sub-klasę danej specjalizacji, – która to będzie ostatnią belką na szczycie drabiny naszego rozwoju w grze.

Rosh Online

Karos Online bezlitośnie po prostu wtrącał nas do świata gry jak do lochu – nie dając nam żadnej instrukcji, w jaki sposób możemy przetrwać. Rosh Online także nie posiada żadnego przyjaznego nowym graczom samouczka – dla weteranów gatunku na pewno nie stanowi to żadnego problemu. Prawie wszystkie interakcje w grze opierają się na naciskaniu prawego przycisku na naszym futrzanym przyjacielu– interakcje i wybór dialogu oraz opcji podczas rozmowy z NPC’em jak również zaznaczenie i atakowanie naszego wroga – wszystko to za pomocą jednego kliknięcia w mysz. Możliwe jest sterowanie postacią za pomocą klawiszy WSAD na naszej klawiaturze – umiejętności używamy za pomocą klawiatury numerycznej umieszczonej poziomo.

Rosh Online

Nie doszukałem się żadnej innowacyjności również w systemie walki, która pozostaje po prostu prostolinijna w swej istocie. Jedyną rzeczą, która może się wydawać nowym graczom dość dziwna jest system podwójnego zdobywania poziomów. Na doświadczenie postaci w zwykłej grze składają się punkty zdobyte poprzez zabijanie wrogów oraz za wykonywane zadania. W Rosh Online zabijanie potworów będzie dawać nam więcej punktów XP niż w przeciętnym MMORPG’u natomiast zadania dużo mniej, ale te z kolei będą wynagradzać nas obficie w złocie i przedmiotach.

Rosh Online

Po otrzymaniu nowego poziomu, gra wyposaży Cię w punkt umiejętności, który będziesz mógł dowolnie przydzielić. W poszczególną umiejętność możemy maksymalnie zainwestować 5 punktów umiejętności. Gra jednak wyposaża nas w tak zwany system Fletta. Wspomniana przeze mnie Fletta zdobywana jest tylko podczas zabijania mobków. Po pewnym czasie gra poinformuje nasz, że nabiliśmy punkt Fletta i będziemy mogli go przydzielić do jednej z 7 rodzajów statystyk. Statystyki Yin i Yang – zwiększają nasze punkty magiczne i regenerację naszego zdrowia i many. Magia ziemi zwiększa nasze opancerzenie, magia powietrza zwiększa naszą szybkość ataku i poruszania się, ogień to istna siła, drewno zwiększa nam obrażenia magiczne, a woda ma wpływ zarówno na szybkość uruchamiania naszych umiejętności jak również ich regenerację po użyciu a także szanse na trafienie krytyczne. Punkty Fletta podobnie jak w Karos Online mogą być przeznaczone do umagicznienia naszej broni i zbroi.

Rosh Online

Coś, co zdecydowanie stanowiło poważną niedogodność w Karos’ie było to, że nasza torba na rupiecie była bardzo uszczuplona. Torby były bardzo drogie w wykonaniu a inni nie bardzo chcieli je sprzedawać. Rosh Online nieco łagodzi ten problem, oferując kilka podstawowych sakiewek po wykonaniu elementarnych zadań, – co wręcz podwaja ilość miejsca na przedmioty w porównaniu z Karos’em. Mimo to przestrzeń w naszej torebce pozostaje nadal kwestią PREMIUM, – podczas gdy jeden przedmiot z zadania zajmuje nam zawsze jedno miejsce normalnej przestrzeni a nie tej przeznaczonej na przedmioty z zadań - jak było to ustanowione na przykład w Lineage 2. Tworzenie takich sakiewek jest niezmiernie kosztowne – gdyż czasem wymaga bardzo rzadkich materiałów i minerałów. Nowe postacie otrzymują – na całe szczęście bardzo mocne wyposażenie na start, – które na jakiś czas początkowej gry oszczędzi im nerwów i czasu spędzonego na tworzeniu broni i opancerzenia.

Rosh Online

Kiedy ludzie mają na myśli system wierzchowców w grach MMORPG na pewno nie kojarzą go z opancerzeniem na ramię – wtf?. Rosh Online upraszcza ten system chyba do minimum, – co sprowadza się do założenia. Domyślnie za pomocą klawisza „V” na waszej klawiaturze przywołujemy naszego wierzchowca. Nie można podnosić żadnych przedmiotów – atakować ani podejmować interakcji z NPC’ami, podczas gdy dosiadamy nasze zwierzątko. Gracze mogą również zbierać MINI – pety, które podobnie jak w Guild Wars będą odzwierciedlały nasz status majątkowy i prestiż. System walk graczy przeciwko graczom uległ znacznej zmianie. Gracze w dowolnym momencie mogą ustawić swój status PK i atakować innych oflagowanych przeciwników. W Rosh Online – poziom wymagany do podjęcia takich akcji to 35 – a w Karos’ie był to zaledwie, 10 – więc znaczna różnica! Gra przewiduje również wojny pomiędzy gildiami o terytorium oraz zamki.

Rosh Online

Rosh Online podejmuje pewne starania, aby poprawić błędy poprzednika, jakim był Karos Online. Nowa odsłona oferuje znacznie lepszy i szybszy system zdobywania doświadczenia. Poziom, od którego można nękać innych graczy został zwiększony, – co sprawiło, że nisko – levelowi gracze będą spokojnie mogli wdrażać się w świat gry – nie zniechęcając się od razu. Gra nie jest zła, – ale nie jest rewolucyjna – a na takich gier wyczekuję z wywieszonym językiem – jednakże fani Karos’a na pewno docenią starania twórców – bardziej obawiałbym się o nowych użytkowników.
Daniel ”As Good As It Gets” Bosiacki

Wydawca: Ignited Games
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://rosh.ignitedgames.com
OS: Windows, Linux
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 1,8 GHz
Pamięć RAM: 512 MB
Karta Graficzna: 64 MB
Dysk Twardy 2 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Mounty
+ Bogaty system PvP
Minusy: - Prostota systemu walki
- Brak samouczka
- Ograniczone opcje tworzenia postaci
- Praktyczne brak innowacji
- Powolne pozyskiwanie doświadczenia
Szybkie Linki:

Autor: | Data: 10/02/2012 11:41

Oceń grę:
Komentarze
Scass dnia luty 11 2012 19:08:05
Witam!
Chciałbym zaprosić was do grania w eRepublik.
Mam nadzieje, że nie zostanie to odebrane jako kolejna próba spamowania, bo nie jest to moim celem.

Każda osoba w grze otrzymuje swojego mieszkańca, wybiera sobie gdzie ma mieszkać, jakie obywatelstwo ma mieć. Trzeba dbać o swoją postać, kupować pożywienie, pracować, rozwijać jej zdolności potrzebne do pracy jak i militarne jak i dbać o wypoczynek.
W grze możemy również otworzyć własną firmę, wydawać gazety, jak i zrobić karierę polityka. Można się wykazać pomysłowością w dziedzinie polityki by dojść na szczyt i zostać prezydentem Epaństwa. Także w prowadzeniu firmy trzeba dobrze pokombinować by stać się następnym Billem Gates'em
Gra sama w sobie jest prosta, lecz gracze sami tworzą nowe rzeczy w grze swoimi poczynaniami.
Także zachęcam wszystkich do gry. Dla mnie najprzyjemniejszym aspektem jest poznawanie nowych ludzi i w sumie nauka języka jako, że gram w Australii to mam duży kontakt z osobami anglojęzycznymi.

Jeśli chciałbyś zagrać to proszę, zarejestruj się przez mój link promujący. Bardzo mi pomożesz. A ja obiecuję pomóc Tobie.

http://www.erepublik.com/en/referrer/Scass

Aczkolwiek jeśli Ci to w jakimś stopniu uwłacza to proszę, link do zwykłej rejestracji:

http://www.erepublik.com/en

i klikamy w Sign up. Można też zmienić język na Polski.

Oczywiście zachęcam do grania w Australii, ale to już takie moje zboczenie.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG