Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Operation 7
Operation 7 to odpowiedź NetGame na coraz większą liczbę powstających MMOFPS’ów takich jak: Combat Arms, War Rock, Soldier Front, Blackshot i Crossfire, Operation 7 podkreśla ówczesne konflikty, więc spodziewajcie się raczej nowych technologii broni. Co dziwne, Operation 7 wymaga od graczy, aby potwierdzili swój wiek (musi mieć ukończone 18 lat) przed rozpoczęciem gry. Gra musi być uruchomiona z oficjalnej witryny, choć po zainstalowaniu gry, pojawia nam się ikonka na pulpicie. Po stworzeniu postaci, będziemy musieli przejść przez obowiązkowy samouczek, którego wiodący głos przyprawił mnie o zrywanie boków ze śmiechu. W końcowym etapie samouczka, będziemy poddani krótkiej taktycznej próbie podobnie jak było to zrobione we wszystkich częściach Call Of Duty, która będzie miała na celu sprawdzenie, czego nauczyliśmy się podczas krótkiego instruktażu biegania, przeładowywania, czołgania itp…

Operation 7

Po przejściu misji szkoleniowej znajdziemy się w lobby gry, gdzie będziemy mogli dołączyć bądź stworzyć własną grę. Operation 7 posiada trzy tryby gry; polowanie na głowy, Deathmatch drużynowy oraz przetrwanie. Choć wszystkie trzy tryby są zespołowe, najczęściej wybieranym przez graczy jest ten podstawowy występujący praktycznie w każdym szanującym się MMO shooter; ‘e. Tryb przetrwania to walka do ostatniego żywego znany pod innymi nazwami takimi jak „Last man standing”. Tryb łowcy głów, to tryb przypominający troszkę ten z Halo 3, po zabiciu przeciwnika gubi on głowę, którą można zebrać i odnieść do danego punktu, po drodze jednak możemy zostać zabici i zgubić wszystkie zebrane głowy – punkty dostaje ten, kto zaniesie jak najwięcej głów do wyznaczonego punktu skupu. Pokoje, co do zasady przeznaczone są dla 24 osób, choć dyktowane jest to preferencjami osobistymi graczy oraz zależy od wybranego trybu gry. Gospodarz danej gry może dostosowywać niektóre opcje takie jak; czas gry, friendly fire i liczbę zabitych przeciwników potrzebnych do wygrania rundy. Na szczęście, Operation 7 oferuje szeroki wybór map w sumie 17 bardzo rozbudowanych pól bitew. Cierpiąc z powodu niedostateczności map w liczbie 3 podczas open bety Combat Arms, nauczyłem doceniać się różnorodność.

Operation 7

Moim pierwszym wrażeniem, gdy po raz pierwszy odpaliłem grę na swoim monstrum, było to, że wszystko wyglądało niezmiernie podobnie, czyżbym miał deja vu?! Jeśli przed opisywaną przeze mnie grą doświadczyłeś już jakieś przygody z innym MMOFPS’em, wszystko na pierwszy rzut oka będzie wyglądać podobnie. Po pierwszych kilku godzinach gry, wszystko zmienia się wręcz o 180 stopni. Na przykład, nie będziemy w stanie podnieść broni od pokonanego gracza, zamiast tego każdy pokonany przeciwnik zostawia apteczkę, która nas uzdrawia. Te pośrednie metody leczenia, znacznie podnoszą ocenę tej gry, podczas gdy w innych grach biegamy z 10hp, czekając po prostu na śmierć. Operation 7 pozwala graczom na wychylanie się zza ścian i innych obiektów oraz przeskok rolem - zupełnie jak w Gears Of War! Z mojego doświadczenia wynika jednak, że lepiej wejść z impetem w przeciwnika niż siedzieć i strzelać zza przeszkody – nie mniej jednak jest to jakieś urozmaicenie. Granaty to kolejny poważny problem owej gry, podczas gdy przyjacielski ogień jest prawie zawsze wyłączony, nasze granaty mogą nas nadal zabić. Jednym z najsłabszych ogniw Operation 7 jest grafika. Choć nie jest najgorsza pozostawia wiele do życzenia. Nie ma szczególne atrakcyjnych elementów, a efekty wizualne radzą sobie czasami gorzej niż w starszych tytułach z gatunku.

Operation 7

Co ciekawe jest to gra, w której wystarczy jeden dobry strzał, aby kogoś zabić! Ktoś, kto ma nas pierwszych na celowniku - zabija! I dla większości przypadków będzie to prawdą. Na otwartym terenie należy bardzo dobrze mierzyć nasz strzał, ponieważ prawie niemożliwym będzie podejście do walki wręcz. To na pewno zabieg czyniący Operation 7 bardzo realistyczną grą w porównaniu z konkurencją. Nowi gracze zaczynają z bardzo pokaźnie wypełnioną kieszenią, której zawartość mogą przeznaczyć na zakup potrzebnego arsenału, – ponieważ większość lepszych broni dostępnych jest już na pierwszych poziomach. Bronie nie wygasają z czasem, ale psują się i wymagają późniejszej naprawy!

Operation 7

Pomimo kilku nowych funkcji i wachlarza map, Operation 7 nie oferuje nic ponad to, co oferują nam już inne gry tego typu. Nie wierzycie sprawdźcie sami.
Daniel ”As Good As It Gets” Bosiacki

Wydawca: Mgame
Gatunek: Shooter
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://www.operation7.eu/
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor 1,8 GHz
Pamięć RAM: 2 GB
Karta Graficzna: 128 MB
Dysk Twardy 2 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Szybkie tempo walki
+ Kilkanaście różnorodnych map
+ 3 tryby rozgrywki
+ Jednocześnie w rozgrywce może wsiąść udział 24 graczy
Minusy: - Przestarzała grafika
- Irytujący tutorial
- Brak możliwości wzięcia broni przeciwnikowi
- Niekiedy dochodzi do crashy
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 0,6 GB
Szybkie Linki:

Autor: | Data: 05/02/2012 18:47

Oceń grę:
Komentarze
ProLaGGer dnia sierpień 18 2012 22:28:29
FIRST. yummy Co do gry:7/10
Grafika:7/10
Bronie:9/10
Mapy:5/10
Ogólnie:8/10

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG