Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,191
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Divine Soul
Divine Soul to najnowsze awanturnicze MMORPG w stylu arcade na rynku. Wydaje się, że producentem będzie znana wam już pewnie firma Outspark. Gra ma być arcydziełem gatunku arcade MMO i wprowadzać piękną grafikę 3D, płynne przejścia akcji, oraz fascynujące i skomplikowane combo’sy, które gracze będą odpalać manualnie. Gracze szukający wciągającego i angażującego MMO, nie powinni szukać dalej i zawiesić na moment swój wzrok na tym artykule poświęconym grze Divine Souls!

Divine Soul

Wyróżniające się z tłumu?!

Fala darmowych awanturniczych gier MMO utorowała sobie drogę na rynek dość niedawno. Dungeon Fighter Online – chyba był jednym z pierwszych takich MMO, ale szybko doczekał się następcy, jakim była Dragonica Online, następnie Fists of Fu i kilka innych tytułów. O ile wszystkie te gry bazowały głównie na bardzo dynamicznych gameplay’ach – były bardzo szablonowe, wydawało się, że pod względem grafiki i technologii były lata w tyle za liderami z innych gatunków gier MMO. Resuscytacji krążeniowo oddechowej dokonała jednak gra Divine Soul, która przybyła na ratunek gatunkowi. Nie oferuje już tylko rozgrywki polegającej na systemie „bash’n’dash” i liniowych instancji, ale również interfejs i efekty audiowizualne na miarę XXI wieku. Divine Soul oparte jest głównie na elementach fantasy, (choć posiada pewne elementy steampunk, ‘u), lecz co ciekawe nie jest oparty na mangowej animacji, lecz na elementach wprowadzających do gry nutkę realizmu.

Divine Soul

Nie tak wiele dusz jak na grę przystało!

Divine Souls doczekał się beta testów pod koniec lipca 2010 roku i korzysta z najnowszej generacji launcher’ów Outspark’a – O+. Gra posiada wachlarz obsługiwanych rozdzielczości i opcji graficznych, co jest nieco zaskakujące, biorąc pod uwagę stosunkowo niewielki rozmiar klienta - 1 GB. Gra nie posiada jeszcze jednolitego klienta, który po prostu został podzielony na dwie strefy geograficzne; East&West. Każdy z tych serwerów posiada około 10 sub-serwerów, a jeśli i to by nie wystarczyło, gracze mogą od ręki założyć samodzielnie kolejny sub-serwer. Nie zrobił na mnie wrażenia system tworzenia postaci. Istnieją trzy klasy do wyboru, Mag, Slasher i Fighter. Nie można zmienić im płci, obiecujące są trzy wolne sloty pozostawione przez twórców gry – miejmy nadzieje, że na nadchodzące update’y z nowymi klasami. Jeżeli chodzi już o samą kustomizację postaci to będziemy mieli zaledwie kilkanaście rodzajów fryzur i twarzy do wyboru. Jeśli chodzi o dobór kolorów to tu dostępna będzie dla nas paleta kolorów – a więc Outspark pozostawia nam tu dość dużo swobody. Postacie wyglądają bardzo realistycznie, a wzrok mój spoczął zwłaszcza na cudownych kolanach kobiecej postaci maga. Może brzmi to dość absurdalnie, – lecz kolana(największa niedoróbka Boga) w tej grze jest tworem bogów z Outspark’a; i trzeba i przyznać fach i kunszt.

Divine Soul

Zdobądź kontrolę!

Gra rozpoczyna się krótkim samouczkiem, lecz gracze w dowolnym momencie mogą go opuścić klikając klawisz Escape i zatwierdzając swój wybór. Divine Soul pozwala graczom na wybór pomiędzy dwoma alternatywnymi systemami sterownia poprzez naciśniecie klawiszy na klawiaturze; F5 lub F6. Skróty klawiaturowe będą nam potrzebne do poruszania się po interfejsie oraz do podejmowania akcji z NPC’ami, gra nie posiada kursora myszki, lecz można go uaktywnić przytrzymując klawisz „alt”. Konieczność ręcznego przełączania kursora może na początku stanowić pewien problem natomiast jest to wymagane do tego, aby gra funkcjonowała tak jak należy. Gra nie posiada auto ataku i do tego, aby rozpocząć jakąś akcje potrzebny jest element ludzki. Innymi klawiszami potrzebnymi do efektywnej gry jest spacja – skok oraz klawisz "E" (przytrzymanie/chwytanie). Naciśnięcie tych klawiszy w odpowiednich sekwencjach prowadzi do stworzenia ataku combo. Gracze mogą przeglądać listę combo’sów dostępnych dla swojej klasy naciskając klawisz „K”. Przypomina mi to momentami Street Fightera albo Tekkena – gdyż gracze, którzy będą w tanie zapamiętać te kombinacje będą dużo bardziej skuteczni zarówno w PvE jak i PvP. Na szczęście albo i nie możliwym jest wycinanie hord przeciwników wyłącznie poprzez spamowanie podstawowego ataku.

Divine Soul

Gry arcade nadal zinstancjonowane!

Elementem niemalże podstawowym gier arcade stały się instancje. W każdym mieście możemy spotkać NPC’e, które będą nam oferować szereg niesamowitych zadań. Przepustką do tych zinstancjonowanych obszarów będą liczne portale umieszczone w całym świecie gry – na przykład po to, aby wejść do jakiś podziemi czy lochów. Pozytywnym aspektem będzie na pewno to, że gra będzie oferowała naprawdę mnóstwo tego typu tajemnych przejść. Questy w grze znacznie przyspieszają rozgrywkę, stanowią wspaniały przerywnik od „grindu”, dają graczowi odczuć osiągnięty postęp w grze a także stanowią bardzo dobre źródło dochodów chociażby w postaci unikatowych przedmiotów. Każda taka instancja posiada ograniczenia level’owe a także trzy poziomy trudności. Gracze muszą najpierw przejść daną instancje na podstawowym poziomie, aby odblokować wyższe – najwyższy a zarazem najtrudniejszy odblokowywany jest analogicznie. Taki stan rzeczy przypomina nam troszeczkę Dragonicę oraz Guild Wars, lecz twórcy wspaniale zaadaptowali te systemy na własne potrzeby!

Divine Soul

AoE najlepszym elementem gry?!

Każdy atak w grze Divine Soul musi być precyzyjnie wymierzony, ponieważ może on nie trafić przeciwnika. Programiści pojechali ostro po bandzie ustawiając chyba zbyt zasięgowe współczynniki uderzeń. Bicie wielu przeciwników na raz jest z pewnością bardzo efektowne natomiast tworzy zbyt duże zamieszanie i znacznie upraszcza grę. Spotkałem się również, z tym, że gracze spamują jeden obszarowy atak i przechodzą za jego pomocą całą instancję. Współpraca drużyny wymagana jest głównie na etapie walki z bossami, te czasem wymagają nie lada taktyk. Oczyszczanie lochów z przeciwników nie trwa jednak zbyt długo. Etapy same w sobie połączone są za pomocą portalów, które uaktywniają się po zabiciu wszystkich potworków z danego pomieszczenia. „Lootownie” jest całkiem przyjemne, jeśli chodzi o podnoszeniu pozostałości po naszych przeciwnikach to wystarczy na cisnąć i przytrzymać klawisz „R”, jeśli chodzi o loot’owanie po zabiciu bossów to jest ono przeprowadzane automatycznie w systemie „Qube Lotto”.

Divine Soul

Breaker Combo, – czyli Mortal Combat w wersji Outspark!

Podczas gdy nowy gracz spędza większość czasu grając indywidualnie lub wspólnie z innymi graczami w trybie PvE, Divine Soul oferuje także szereg rozgrywek PvP. Miasta posiadają taki budynek jak Arena, gdzie gracze wstępują na hol i zakładają swoje pokoje, aby zmierzyć się we wzajemnych walkach. Dostępne są cztery tryby PvP (Deathmatch, Ostatni żywy – walka o przetrwanie, oblężenie twierdzy oraz znany już wszystkim CTF – capture the flag), a każdy z nich obsługuje max. do ośmiu graczy. Domyślnie – przy wyborze przeciwnika pomaga nam system neutralizacji dostępny również w League Of Legends. Polega on mniej więcej na tym, że gra dobiera nam w taki sposób przeciwników, aby to umiejętności a nie czas poświęcony na grze decydował o naszym zwycięstwie. Gracze mogą wyłączyć tą funkcję i doświadczyć nieco bardziej nierównej walki, jeśli sobie tego życzą. Walka z innymi graczami oczywiście jest dużo trudniejsza niż walka z AI, które nie są aż tak inteligentne jak przeciętny człowiek. Spamowanie najprostszych combo’sów nic tu nie zdziała. Gracze będą musieli nauczyć się wielu ruchów i stosować je w zależności od sytuacji. W grze będą dostępne odpowiednie rankingi, w których gracze będą mogli swobodnie sprawdzać statystyki innych graczy w tym swoich potencjalnych przeciwników.

Divine Soul

Bez wahania sięgnąłem po ten tytuł, który zachwyca dynamiką i jakością wykonania pod wszystkimi względami. Wejdź do świata Divine Soul, opanuj wszystkie możliwe Comb’a do perfekcji i zostań mistrzem aren PvP.
Daniel ”As Good As It Gets” Bosiacki

Wydawca: Outspark
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 1,8 GHz
Pamięć RAM: 2 GB
Karta Graficzna: 128 MB
Dysk Twardy 6 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Szybkie tempo rozgrywki
+ Wiele umiejętności dla każdej z klas
+ Rozbudowany model PvP
Minusy: - Płeć przypisana do danej klasy
- Powtarzalność schematu rozgrywki
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Brak Danych
Szybkie Linki:

Gra obecnie jest nie dostępna!

Autor: | Data: 05/02/2012 18:00

Oceń grę:
Komentarze
marcin1509 dnia luty 06 2012 18:28:18
Gra nazywa się Divine Souls - popełniłeś literówkę.
Kyushin dnia kwiecień 26 2012 00:55:42
Wszystko ładnie, wszystko pięknie. A tu gówno wyszło.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG