Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,191
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Earth Eternal

Earth Eternal to nowa, rewolucyjna gra 3D udostępniona na przeglądarki, opublikowana przez Sparkplay. Poza może RuneScape – gra naprawdę posiada bardzo rozbudowane wnętrze, interakcje i stałą światową grywalność, Earth Eternal jest jednym z najbardziej dogłębnych, przeglądarkowych gier MMO. Termin "gra przeglądarkowa" kojarzy się zazwyczaj z niższym poziomem; chociażby tekstur czy dialogów postaci, w sumie poniekąd to prawda, ponieważ większość gier na przeglądarkę jest uproszczona i bynajmniej nie zachwycają wizualnie. Heck, nawet RuneScape, który jest uważany przez wielu za najlepszą grę przeglądarkową wszechczasów, mają dość kiepską grafikę (Nawet po nowej aktualizacji HD). Osobiście nigdy nie byłem zwolennikiem gier na przeglądarkę, nie mogły po prostu przykuć mojej uwagi na dłużej niż tydzień. Gry strategiczne jak Travian i Space Invasion są fajne, ale nigdy nie byłem w stanie w nie grać głównie, dlatego, że okazały się być bardzo powtarzalne. Earth Eternal jest jedną z niewielu gier na przeglądarkę, w którą faktycznie byłbym w stanie grać przez dłuższy czas bez „wewnętrznego wypalenia” – i to chyba tylko i wyłącznie dla tego, że gra bardziej przypomina klienta niż samą grę „browser’ową”.

Technicznie rzecz biorąc, Earth Eternal to gra oparta głownie na systemie przeglądarkowym – przynajmniej działa tak jakby była, ale graficznie rzecz biorąc gra wygląda bardziej jak klient gry – także wizualizacje są bardzo przystępne. Gra w kontekście graficznym jest nie wiele gorsza niż ta ukazująca chociażby „Gates Of Andaron” w 4Story i po części również z World Of Warcraft. Istotnym elementem tego, że gra może udźwignąć taki silnik jest to, że przed uruchomieniem na nasz dysk ściągany jest niewielki pliczek, ale gra i tak nie wymaga dużo miejsca na dysku twardym komputera. Jednym sporym minusem tej gry jest to, że gracze, którzy posiadają zbyt słabe maszyny – nie będą w stanie poruszać się w sposób płynny po świecie gry. To jedna z niewielu gier przeglądarkowych, która wymaga jakiegokolwiek download’u i wykorzystania centralnych podzespołów komputera. Kolejnym mankamentem, zwłaszcza podczas pierwszego logowania może być bardzo długi czas oczekiwania na połączenie i załadunek wszystkich plików systemowych gry.

Oprócz grafiki, jednym z najbardziej imponujących aspektów Earth Eternal jest to, że gra posiada mnóstwo opcji dostosowywania postaci. Gracze mogą wybierać spośród 22 grywalnych ras; począwszy od żaby „Anury” po mroźnego Yeti. Fakt, że Earth Eternal ma 22 grywalnych ras w sobie jest dość imponujący – zarówno przeglądarkowe gry jak i te wymagające klienta zwykły mieć niewiele klas do wyboru, więc widzimy tu wyraźną przewagę Earth Eternal. Mimo to, że gra posiada łódź załadowaną po brzegi ras, warto jednak zauważyć, że nie ma to większego wpływu na samą rozgrywkę- wszystkie razy mają te same atrybuty i umiejętności. Twórcy gry zaprojektowali grę w ten sposób, ponieważ pozwala graczom na wybór dowolnego gatunku, bez zbędnej szkody za specjalizowanie się w jakiejś konkretnej z klas. Osobiście uważam, że jest to świetny pomysł, jeśli nie będzie żadnych problemów w odniesieniu do równowagi, a gracze będą mogli swobodnie decydować o tym jak rozwinął swoją postać. Oczywiście zmianom mogą ulegać takie cechy zewnętrzne jak kolor skóry i włosów, jak również liczne inne rysy twarzy. To niesamowite, ile gra na przeglądarkę może zaoferować ciekawych opcji dostosowywania postaci, podczas gdy nawet niektóre klienty gier nie posiadają tak rozbudowanego systemu.

Po zakończeniu wybierania naszego wyglądu czas przejść do wyboru klasy. Earth Eternal obecnie oferuje tylko cztery grywalne klasy: Knight, Rogue, Druid i Mag. Jedną z rzeczy, o której z pewnością warto wspomnieć jest to, że gracze nie są ograniczeni tylko do wyboru klasy oraz konkretnych umiejętności, jak w większości gier MMORPG. Gracze mogą wybrać, i nauczyć się wielu umiejętności, których ich klasa normalnie nie miałaby możliwości się nauczyć - co w istocie pozwala graczom budować swoją postać na w niczym nieograniczone sposoby. Jednym z przykładów jest to, że mogę używać punktów umiejętności, jako Rycerz rozdając je na przykład w umiejętność "Spear Flame”, która w rzeczywistości jest atrybutem maga. Oznacza to, że każda klasa ma dostęp do blisko 100 różnych umiejętności i czarów. Oczywiście byłoby to bardziej sensowne dla gracza, aby skupić się na jednym zestawie umiejętności, ale już sam fakt, że gra na to pozwala jest imponujący. Gracze rozpoczynają swoją przygodę w Earth Eternal na Mushroom Isle - mała strefa samouczkowa, gdzie nowicjusze mogą szybko nauczyć się grać.

 Każdy, kto kiedykolwiek grał w MMORPG nie będzie musiał korzystać z tego poradnika gdyż Earth Eternal jest w istocie bardzo łatwą grą. Na szczęście jednak, sam tutorial może być ukończony w mniej niż pięć minut. Po zakończeniu będziemy znajdować się w strefie dla początkujących. Na szczęście jednak - gracze spotkają się z długim łańcuchem zadań zaraz po zakończeniu samouczka, który powinien trzymać graczy zaangażowanych w grę aż do poziomu 5 lub wyższego. Jedną ze wspaniałych rzeczy w Earth Eternal jest to, że praktycznie gra nie wymaga od nas „grindu”, ponieważ jest tak wiele questów dostępnych w grze - nie ma sensu pochylać się, więc na biciu non stop potworków, podczas gdy „questing” jest znacznie bardziej efektywny, zwłaszcza, że zadania dotyczące poszukiwań lokacji / NPC są wyraźnie zaznaczone mini mapie gry. W tym całym strumieniu zalet, znalazłem jednak malutki mankamencik, a mianowicie gra wymaga od nas bardzo dużej ilości biegania, – co zajmuje trochę czasu i jest dość irytujące. Być może jednym z najsilniejszych punktów Earth Eternal jest sama rozgrywka!

Jednym z największych zarzutów, jakie można wystosować do gier przeglądarkowych (RuneScape, Dark Orbit, Deepolis, itp.) Jest to, że grafika jest mało płynna, co powoduje, że nasz interfejs się zacina. Na szczęście, gra Earth Eternal jest niezwykle płynna i elastyczna. Jest tak prawdopodobne, ponieważ twórcy wzorowali się trochę na World of Warcraft. Każdy, kto grał w WoW’a, grając w Earth Eternal może czasami poczuć się niemalże podobnie. Nie mówię, że jest to złe, bo w rzeczywistości jest to dobra rzecz. Mnie osobiście World of Warcraft nie rzuca na kolana, ale jego silnik tak-, więc cieszę się, że ludzie z Sparkplay postanowili wykorzystać podobny system. Jest jednak kilka elementów, które odróżniają te gry od siebie. Walka przeprowadzana jest w troszkę inny sposób. Klasy „Melee” mogą używać swoich umiejętności wykorzystując coś, co nazywa się „Melee Points”, podczas gdy magowie korzystają z "Will Points" im mocniejszy czar, tym więcej punktów zużywa. Gracze dysponują 10-cioma takimi punktami, regenerują się one dość szybko, ale nie na tyle by używać umiejętności non stop. To działa tak samo jak "Energia" dla Rogue ’a w World of Warcraft. Earth Eternal oferuje nam bardzo płynny i przejrzysty gameplay bez większych ścinek i „warpów”.

Jednym z aspektów Earth Eternal, które mi się osobiście podobają jest to, że każdy gracz solidnie przykładający się do gry jest w stanie, zdobyć to samo, co za pomocą siły naszego pieniądza mógłby kupić w sklepie gry. Pewnie, że wygodniej jest zapłacić za przedmiot, ale fakt, że gracze mogą dostać produkty z „Premium Shop ‘u” bez płacenia jest czymś, czym niewiele gier może się pochwalić. Wszystko to jest możliwe za pomocą niewielkiego systemu bonusowego, nazwanego przez twórców - „Credit Exchange”. Gracze mogą w zasadzie sprzedawać swoje kredyty do innych graczy za złoto i odwrotnie - i tak technicznie, kto gra wystarczająco długo, aby zgromadzić duże ilości złota będzie w stanie wymieniać owe złoto za kredyty ze sklepu z gotówką. Chciałbym, aby inne „free-to-play” MMORPG przyjęły podobne systemy, wtedy gry będą bardziej wyważone i nikt nie będzie mógł "narzekać" na temat niektórych pozycji; uważając, że są „overpowered” - jeśli każdy ma do nich dostęp bez płacenia – to nawet, jeśli jest trudniej je zdobyć, to myślę, że wysiłek się opłaci!

Nie pozostaje mi nic innego jak powiedzieć wam, że gra jest niesamowita! Earth Eternal posiada bardzo unikalną grafikę 3D – przy tym bardzo płynną, jak żaden inny MMOrpeg. Gra oferuje naprawdę duży i rozbudowany świat, który będziemy zwiedzać, gromadząc przy tym nasze bogactwo. Każdy, kto szuka nowej gry przeglądarkowej, z pewnością powinni zwrócić swoją uwagę ku owej grze, – ponieważ śmiem twierdzić, że jest to jedna z najbardziej innowacyjnych - w tym momencie na rynku. Serdecznie polecam, gwarantuje, że się nie zawiedziecie!
Autor: Daniel ”AsGoodAsItGets” Bosiacki

Wydawca: Turnout Ventures
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://www.eartheternal.com/
OS: Windows, Linux
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 1 GHz
Pamięć RAM: 128 MB
Karta Graficzna: 32 MB
Dysk Twardy 1 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Duży wybór ras
+ Dobry interfejs
+ Wiele opcji dostosowania wyglądu postaci
+ Item Mall nie oferuje sporych korzyści
Minusy: - Tylko cztery grywalne klasy postaci
Szybkie Linki:

Autor: | Data: 25/12/2011 14:21

Oceń grę:
Komentarze
mruton dnia październik 15 2012 17:53:59
Fajnie wyglonda
yes

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG