Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,191
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Critts
Oni nadchodzą
 

Wymiar pustki przenika do naszego świata. Osiem kontynentów zostało opanowanych przez potężne istoty nieznanego pochodzenia - Critty.
 

Czwórka pradawnych magów zdołała poznać i ujarzmić energię oraz potęgę Crittów. Dzięki długiej i męczącej pracy, poświęcając swoje życie zaklęli te stworzenia w karty.
 

W tym momencie Pojawiasz się Ty – zagubiony i praktycznie bezsilny mag. Co gorsza Twoje umiejętności magiczne są co najmniej nie wystarczające. Wraz z innymi musicie przywrócić dawny ład i porządek na świecie. Tylko dzięki temu, że nie jesteś sam istnieje nadzieja na powodzenie Twojej misji. Sam jesteś bezsilny, tylko w grupie możesz coś osiągnąć.
 


 

Czym jest
 

Gracz wciela się w początkującego maga, władającego talią kart. Za ich pomocą może zaklinać wrogów, ciskać w nich ogniste kule, przyzywać stwory, rozwijać posiadane umiejętności i swój zestaw potworów. Podczas gry, uczestnik kolekcjonuje jak najwydajniejszą talię kart i wykonuje zadania mające na celu odkrycie przyczyny pojawiania się złych istot na świecie.
 

Innowacja
 

Gra Critts dostępna będzie w ojczystych językach graczy, do których jest skierowana. Sama fabuła została skonstruowana w taki sposób, aby gracz bez jej znajomości odczuwał przyjemność z gry.
 

Postaraliśmy się o to, aby gra rzeczywiście zasługiwała na miano gry mmorpg. Zadania przygotowane przez nasz zespół są przemyślane i stworzone ręcznie, bez pomocy generatorów. Dzięki temu zachowano logikę fabuły gry. W naszym przypadku gra staje się prawdziwym rpg.
 

Critts zasługuje na miano innowacyjnej gry mmorpg, by się o tym przekonać i w pełni poznać jej możliwości zapraszamy do gry.
 


 

System gry
 

Walczysz kartami w czasie rzeczywistym
 

Walka odbywa się w czasie rzeczywistym, przy użyciu posiadanych w talii kart. Oznacza to, że gracze (oraz wszelkie postacie kontrolowane przez serwer gry) mogą wykonywać akcje w czasie rzeczywistym. Jedynym ograniczeniem w tym jest 6 sekundowy interwał w przyznawaniu kart. W momencie wejścia postaci w tryb walki lub zaznaczenia przeciwnika gra przydzieli Ci 5 losowo wybranych kart z Twojej talii. Każda następna karta zostanie przydzielona po upływie kolejnych 6 sekund.
 

Zdobywasz umiejętności i doświadczenie
 

W grze walka jest jednym ze sposobów na podniesienie doświadczenia postaci gracza. Nie mniej ważnym jest wykonywanie zadań zlecanych nam przez postacie w grze. Poprawne wykonanie questów gwarantuje zdobycie dużych ilości złota oraz znaczne zwiększenie doświadczenia.
 

Trenujesz swoje stworzenia - Critty
 

Zarówno Ty jak i stworzenia, które posiadasz zwiększają swoje doświadczenie. Wraz z jego wzrostem dowodzony przez Ciebie Critt zwiększa swoją wytrzymałość na ataki oraz moc zadawanych ciosów bądź czarów. Wejście na kolejny etap rozwoju wpływa również bezpośrednio na szybkość, zręczność oraz ilość posiadanych punktów życia. Po przekroczeniu ustalonego poziomu doświadczenia Twój Critt przechodzi mutację i zmienia się w stworzenie o jeszcze większych możliwościach.
 


 

Dopracowujesz strategię walki
 

Droga rozwoju Twojej postaci wpływa bezpośrednio na strategię obieraną podczas walki. Możesz rozwinąć się jako wojownik wtedy siła zadawanych przez Ciebie oraz Twoje Critty ataków będzie ogromna. Gdy wybierzesz drogę magii uroki rzucane przez Ciebie oraz Twoje stworzenia będą dawać się mocno we znaki przeciwnikom. Równie ważna jest dobrze dobrana talia kart. Możesz pozwolić, aby Twój Critt rozprawił się z wrogami jednak czasem to nie wystarczy, musisz mu więc w tym pomóc.
 

Rozwijasz z nami grę
 

W założeniach projekt Critts jest projektem w rozwijaniu, którego mają uczestniczyć gracze. Dołącz więc do naszego zespołu i pomóż nam rozwijać ten projekt oraz kierować go w odpowiednią stronę. Tylko dzięki Twojej pomocy gra Critts może stać się kultowa. Liczymy, że podzielisz się z nami pomysłami na nowe: postacie, mapy, karty oraz rozgrywki. Twoje zdanie będzie podstawą do określania nowego kierunku rozwoju projektu Critts.
 

Trzy powody dla których warto zagrać w Critts
 

- Darmowa gra MMORPG w całości po polsku;
 

- Logiczna fabuła, zadania w grze przygotowane w bardzo ciekawy sposób;
 

- Możliwość interakcji z innymi graczami: współpraca, wymiana, walka.
Autor: | Data: 22/12/2011 21:19

Oceń grę:
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG