Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,384
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Monkey Quest

Utworzenie konta w Monkey Quest wymaga weryfikacji e-mail oraz tego, że gracze muszą się zalogować na stronie Monkey Quest przed każdym meczem. Gracze mogą tworzyć własne spersonalizowane małpy, z możliwością zmiany wszystkiego począwszy od koloru skończywszy na sierści jak i fryzurze. Chociaż ograniczone do kilku opcji gra nadal oferuje szeroki wybór awatarów, które możemy stworzyć i nimi grać. Zarówno męskie jak i żeńskie postacie są dostępne, jednak nie ma systemu klas do wyboru – a więc małpa to małpa . Gracze mogą zmienić fryzurę, kolor włosów, główny kolor sierści, wtórny kolor sierści i twarzy.

Kiedy postać zostaje przez nas stworzona, gracze mogą wybrać jedną z trzech kategorii nazwy dla swojej małpki (Pierwsze i Drugie imię jak i nazwisko). Chociaż istnieje mnóstwo opcji do wyboru, gracze nie mogą mieć takiej samej nazwy jak już istniejąca małpka w grze, do gry dołącza coraz to więcej nowych użytkowników a więc tworzenie naszej postaci może być niekiedy bardzo trudne. Jest tylko jeden kanał, na który możemy się połączyć, gracze jednak utrzymują, że, mimo że jest tylko jeden to nie ma na nim zbędnych „lagów” lub nadmiernej ilości graczy na danym obszarze. Nie ma tu jawnego samouczka, jednak gracze będą na własną rękę bardzo szybko dowiadywać się, w jaki sposób, „co i jak” i „z czym to się je”. Tak zwane „quick slots” umożliwią graczom szybką manipulacje przedmiotami i innymi funkcjami dostępnymi w grze. Świat gry jest w pełni trójwymiarowy, ale czasem przejścia z ruchów góra-dół, bok-bok nie są zbyt płynne i wydaje się tak jakby grafika nie wyrabiała – bynajmniej to nie przeszkadza. Animacja ma bardzo dobre detale, które nadają grze grymaśnego i zarazem śmiesznego wrażenia wizualnego.

Jak można się spodziewać od tytułu, Monkey Quest jest przede wszystkim grą o małpiszonach. W trakcie gry można znaleźć typowe NPC, który ma „?” bądź „!” Nad głową, co wskazuje, że są częścią questy bądź można u nich zaakceptować dane zadanie. Inne postacie mają wyszarzane”?” i ”!” Nad ich głowami, które wskazują, że pewne rzeczy muszą być zakończone przed tym jak ich zadania będą dostępne dla postaci. Zmierzając w kierunku młodej grupy, gra również posiada strzałki w górnej części ekranu, które informują gracza o dokładnym miejscu docelowym ich wędrówki, czyli innymi słowy wskażą nam gdzie trzeba iść do wykonania danej części zadania. Ogólnie system questów jest bardzo podobny do tych nie-przeglądarkowych produkcji jednakże jest bardzo linearny, ponieważ istnieje tylko kilka dostępnych opcji do poszukiwania na każdym z dostępnych terenów. Jedną z wad w tej grze jest na pewno długość czasu, jaka musi upłynąć podczas ładowania się nowej lokacji po przejściu przez portal. Zadania będą pożerać graczom bardzo dużo czasu, ponieważ, nawet te najprostsze wymagają przejścia przez kilka portali, aby je wykonać. Chociaż jest to na pewno negatywny aspekt gry, to na pewno gracze z „high-endowym” sprzętem nie będą narzekać.

Każdy dobra małpa wie, że jeśli wygląda groźnie, to należy ją zaatakować! Gracze znajdą dużą liczbę dziwnych przeciwników w grze, a większość z nich jest bardzo prostych do pokonania, podczas gdy inne wymagają wiele pracy zespołowej i pomocy od innych graczy po to, aby je pokonać. Z koncepcją dzieci na uwadze, twórcy postanowili bardzo nie karać graczy za wszelakie nadużycia, oraz gdy ich małpa zostanie pokonana, w najgorszym wypadku zostaniecie odesłani do najbliższego portalu, bądź za portal, jeśli nie został osiągnięty punkt kontrolny. Zawodnicy są po prostu znokautowani przez około 5 sekund, zanim będą mogli ożywić swoją małpkę, gra nie wie, co to utrata doświadczenia po zgonie, co sprawia, że gra jest zbyt łatwa do opanowania dla graczy spoza przeznaczonej grupy wiekowej. Wszystkie potwory można pokonać i sprawić, że nasz podopieczny/a będzie rósł/a w siłę. Niestety gracze nie są w stanie w pełni kontrolować własnego losu, jeśli chodzi o obronę, zdrowie i umiejętności ataku, a każdy poziom, po prostu każdy kolejny awans automatycznie przydzieli dodatkowe punkty zdrowia, ataku i obrony oraz umiejętności.

Wraz z tym jak nasze doświadczenie będzie rosło będziemy w stanie wejść w posiadanie większej ilości broni, odzieży ochronnej i mikstur leczniczych, które staną się dostępne w sklepach. Podobnie jak w tych tytułach: Neosaurs i Maple Story, sklepy są prowadzone przez NPC i wraz z przechodzeniem obszarów – przedmioty o wyższym poziomie będą dostępne wraz z naszym progresem na obszarze gry, sklepy oferują wiktuały dla małpich wojowników, którzy chcieliby przeżyć. Przedmioty mogą być uzyskane przez wykonywanie zadań lub kupując je za banany. Przedmioty można również kupować za pośrednictwem Nick Cash (a niektóre przedmioty będą dostępne tylko za pośrednictwem systemu Nick Cash).

Innym problemem niektórych graczy może być bardzo powolny przyrost doświadczenia. Gracze będą musieli poświęcić sporo czasu na grę, aby na prawdę cieszyć się z wyższych poziomów broni i narzędzi, „grind” jest jak najbardziej możliwy, a gra sprawia, że gracze i tak czy siak zbiorą tony bananów jak i stworzą sami wiele unikatowych przedmiotów na wyższych poziomach. Istnieje również wiele powtarzalnych codziennych zadań, które są proste i odchodzą nieco od głównego wątku a przy tym pozwalają się nieprzyzwoicie wzbogacić.

Ostateczny werdykt: Dobry Monkey Quest jest dobrym rozwijającym się MMORPG przenosi graczy do egzotycznego świata z atrakcjami w postaci małpich questów. Gra oferuje bardzo żywą grafikę i wiele lokacji, które możemy zwiedzić. Możemy ukończyć wiele bardzo wciągających zadań, bez obaw, że na wyższym poziomie ktoś ograbi nas z pieniędzy bądź zabije, z powodu tego, że ślinka cieknie mu na myśl o naszych bananach. Będziemy mogli również poskakać jak i pokołysać się z graczami z całego świata. Będziemy mogli pograć z innymi w różne mini gierki. Z przyjaciółmi będziemy stawiać czoła niebezpieczeństwu czyhającemu na nas w jaskiniach, będących zarazem formą instancji. Mimo, że gra robi wszystko ku temu, aby zatrzymać gracza na ekranie ładowania poziomu – jest sympatyczna i grywalna. Można by powiedzieć z pewnością, że podobnie jak Neosaurus i Maple Story, gra ta ma dość rodzinny charakter – polecam, spróbujcie!

Wydawca: Nickelodeon Virtual Worlds Group
Gatunek: Przygodowa/Side Scrolling
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://www.monkeyquest.com
OS: Windows, Linux
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 1 GHz
Pamięć RAM: 128 MB
Karta Graficzna: 32 MB
Dysk Twardy 1 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Łatwa kontrola
+ Dobrej jakości grafika
Minusy: - Długi czas ładowania miedzy portalami
- Przewaga dla graczy płacących
- Zbyt uboga ścieżka rozwoju postaci
Szybkie Linki:

Autor: | Data: 09/12/2011 15:37

Oceń grę:
Komentarze
L3WY dnia czerwiec 06 2012 14:03:36
Bardzo fajne nie wiem dlaczego ale wciągła mnie.eek
Mam prawie 10 lvl 4/5.biggrin
I nie będę pisał pierwszy!no
SoKoL dnia czerwiec 06 2012 19:07:39
Obejrzałem filmik i stwierdziłem że gra jest zbyt prosta dlatego szkoda mojego czasu happy

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG