Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


War Inc.
Naprawdę dobra strzelanka on-line jest bardzo trudna do zdobycia. Trzeba wziąć pod uwagę, że w trybie online strzelanka musi zachęcać i nagradzać gracza wraz z jego stałym postępem w grze, a zarazem gra musi być na tyle zrównoważona, żeby ani umiejętności ani sprzęt nie wzięły góry nad zdobywanym doświadczeniem, które dzięki temu staje się dość istotnym elementem w walce. Ostatnimi czasy dla twórców „free-to-play” shooter’ów, stało się bardziej wyzywającym to, że firmy muszą pogodzić uczciwość wobec zysku, krótko mówiąc, muszą znaleźć sposób na znalezienie oferty, która skusi graczy do wyboru danego tytułu, nie oferując jednocześnie modelu „pay-to-win” – płać, aby wygrać. Jednak War Inc. BattleZone, opublikowane przez Arktos Entertainment, wydaje się, że zakradł się i podszedł konkurentów od tyłu, aby zapewnić trwałą, zrównoważoną grę typu TPPS (Third Person Perspective Shooter).

 

War Inc. Można bezproblemowo zainstalować szybko i łatwo, albo poprzez oficjalną stronę internetową lub za pośrednictwem Steam’u. Gdy gra jest uruchamiana po raz pierwszy, będziesz w stanie skonfigurować swojego żołnierza i przygotować go do walki, po tych zmianach gra nie zaoferuje nam już więcej możliwości tworzenia postaci, dostosowania lub dodatkowych slotów na postacie. Gra zapozna Cię z kilkoma ekranami poświęconymi wprowadzeniu gracza do świata gry, podczas którego będzie można także wybrać swój sprzęt. Sprzęt jest trwały (bez limitu czasowego) gra oferuje dobry wybór broni podstawowej i średniej oraz podstawowe uzbrojenie (możesz także zakupić za kredyty, którymi gra obdarza Cię na początku zakupić czasowe ubrania i bronie). Następnie gra poprosi Cię o rozdanie punktów umiejętności. Stamtąd, zostaniesz przeniesiony do holu głównego gry i zaczniesz działać na własną rękę. Podczas tego wspaniałego preludium, gra nie uczy Cię, w jaki sposób zarządzać Twoim najemnikiem. W głównym interfejsie War Inc., Znajdziesz dwie ważne opcje menu: Mój Merc i Zbrojownia. „Mój Merc” pozwala przypisać punkty umiejętności, są one zdobywane na każdym poziomie ("rank’u") i pozwala na wyspecjalizowanie się w wielu kategoriach zdolności, które dodają premie w walce w tym zwiększone obrażenia od konkretnych rodzajów broni, wykrywania innego gracza, przedłużania wstrzymania oddechu oraz inne premie do pancerza i zdrowia. Awans w rankingu skutkuje otrzymaniem nagrody, w tym złota, dolarów i różnych tymczasowych ekwipunków (bonusów do doświadczenia i zdobywanych pieniędzy). Zakładka „Mój Merc” pozwala także spojrzeć na statystyki, ranking, osiągnięcia, kalendarz wydarzeń, nagrody i inne.

War Inc.

Zbrojownia to miejsce, gdzie żołnierz może zmienić osprzęt. „Loadout’y” służą do zapisywania aktualnych zestawów, w których żołnierz wychodzi na pole bitwy. Chociaż nie można zmieniać umiejętności bądź najemników, można zmieniać „Loadout’y” podczas walki, co pozwala przełączać się między zestawami broni (na przykład przełączanie pomiędzy zestawem przeznaczonym do ataku na ukierunkowany pod snajpera-specjalny zestaw ekwipunku), podczas otwartego okna „respawn’u”. Każdy najemnik może używać w boju podstawowej broni (karabinów maszynowych, karabinów szturmowych, i wszelkiej broni wsparcia), broni drugorzędnych (shotgun’ów lub pistoletów maszynowych), pistolet, dwa sloty dodatkowego ekwipunku (w tym granaty) oraz dwie umiejętności. Twój najemnik może również wyposażyć się w zestaw zbroi (nieobjęte w „Loadout’ach”), które przyznają pancerz i dodatkowe opcje takie jak polepszone widzenie w nocy.

War Inc.

Więc już wyposażeni w ulubione bronie, pędzimy do boju gotowi na najgorsze piekło. Aby dołączyć się do gry musimy kliknąć na " Play Game " w menu w holu głównym. Tutaj można wybrać opcję do tworzenia gier, zobaczyć ranking gier, aktywne gry, dołączyć do meczu w trybie sabotaż, lub wybrać "szybka gra". Chociaż gra oferuje manualny wybór zarówno mapy jak i samego trybu rozgrywki, najlepiej jest połączyć się poprzez przycisk "szybka rozgrywka", który wybierze automatycznie za nas. Dostępne są cztery tryby gry w War Inc.: Conquest, Deathmatch, Sabotage i Siege. Prawie wszystkie gry są zespołowe i zaprojektowane, dla co najmniej ośmiu graczy, choć mogą być uruchamiane przy obecności, co najmniej dwóch zawodników z każdej strony. Conquest polega na przechwytywaniu i obronie pięciu punktów kontrolnych na mapie, i jest najbardziej popularnym trybem gry. Deathmatch to gra typu „free-for-all„ na małych, ciasnych mapach. Sabotage to wyzwania zespołów polegające na podkładaniu bombę przy jednoczesnym zapobieganiu, aby drużyna przeciwna nie podłożyła bomby pierwsza, podczas gdy Siege to tryb, w, którym trzeba bronić swojej bazy przed zdobyciem.

War Inc.

Należy się spodziewać, że każdy newbie w strzelankach będzie spędzać kilka pierwszych minut na przyzwyczajaniu się do częstego jedzenia błota i wąchania kwiatków od spodu. Na szczęście, War Inc. Posiada bardzo dużo różnych systemów, chroniących poczatkującego a także posiada przyjaźnie nastawiony interfejs. Sterowanie jest typowe dla MMOFPS (za pomocą myszki, aby wycelować i strzelić, poruszamy się WASD, przyciskamy kombinację klawiszy CTRL i Shift, by przykucnąć bądź przejść do sprintu), więc każdy amator FPS powinien zaaklimatyzować się bardzo szybko. Największym wyzwaniem jest nauka map i wszystkich kryjówek, wraz z nauką, w jaki sposób sprawnie współpracować z drużyny a zwłaszcza podczas takich trybów jak Sabotage. War Inc. Wyraźnie równoważy dwie cechy, jakimi są gra zespołowa i solo – można tu grać i tak i tak, także nie ma powodu do obaw, nie musimy do końca polegać na naszej drużynie, choć czasem przyda jej się wsparcie. W rzeczywistości bronie są także dość zrównoważone, w granicach rozsądku, tak, że nawet „Cash-shop” oferuje broń tylko trochę lepszą od darmowych odpowiedników. Przewaga na polu bitwy sprowadza się do umiejętności, osobistego doświadczenia i wiedzy na temat map i bycia świadomym tego, co dzieje się na polu bitwy.

War Inc.

Sklep w grze oferuje, zbroje, umiejętności i inne udogodnienia i funkcje konta. Choć pierwotnie zaprojektowany, jako sklep pieniężny, sklep akceptuje zarówno zarobioną walutę w grze – dolary (premie za zabójstwa i wyzwania), jak również te kupowane za realną kasę- złote monety (możliwe do zdobycia także w grze za awanse w rankingu!). Za dolary możemy kupować bronie z limitem czasowym średniej klasy a za monety możemy kupować średniej i wysokiej klasy przedmioty na stałe, bądź przedmioty wysokiej klasy czasowe. Chociaż wiele gier MMOFPS nagradza gracza za zwycięstwo to War Inc. Wynagradza również za pomyślne strzały w głowę, pomszczenie członka drużyny, zdobycie i przechwycenie flagi itp. Punkty możemy wykorzystywać na zakup różnych funkcji gry np.: resetu punktów umiejętności czy też dodatkowe funkcje dla klanów. Prawie wszystkie przedmioty w sklepie akceptują obie waluty. Bronie są dostępne od 1-dniowych do 30-dniowego wynajmu po bardzo niskich, przystępnych cenach. Bonusy do doświadczenia i zwiększenia ilości zdobywanego złota jak i umiejętności specjalnych są również dostępne na podobnych zasadach.

War Inc.

Na pierwszy rzut oka War Inc. Jest MMOFPS z bardzo dobrą grafiką. W rzeczywistości, w grafika jest przeciętna, ale momentami cieszy oko, niestety wymagania systemowe gry są ponad przeciętne - prawdopodobnie odpycha to wielu potencjalnych graczy, z uwzględnieniem, albo zmuszaniem ich do gry na niskich detalach po to, aby zwiększyć sobie ilość FPS’ów. Żaden z trybów gry, nie jest szczególnie oryginalny i porywczy, a gra nie ma dodatkowych "oszałamiających" funkcji, takich jak chociażby „crafting” (Hellgate Global), interakcji społecznych czy też trybu „assault”, czyli walki pojazdów. Co wyróżnia się najbardziej w War Inc. To projekty map: różnią się od siebie znacząco, są bardzo dobrze zaprojektowane i stwarzają graczom dobre warunki do rozwoju każdej z ich przemyślanych taktyk - od wspinaczki na szczyty skał, aby znaleźć idealne miejsce do strzelania po szpiegostwo i szybkie szturmy przez dziury w ścianach.
Pomimo różnych mankamentów, War Inc. Jest zaskakująco dobry jak na free-to-play MMO, ale aspiruje do tego, co oferuje nam nowy Play4Free Battlefield. Gra jest zarówno dla początkujących i weteranów, ponieważ oferuje unikalne mapy i pomoc nowym użytkownikom. Gra niekiedy wymaga strategii (third-person look daje taką możliwość) zamiast bezkresnego „zergu”, gra chodzi płynnie bez zbędnych przestojów pomiędzy meczami. War Inc. Zapewnia wspaniałe wrażenia i z pewnością sprawi, że będziesz online przez długie godziny!
Daniel ”As Good As It Gets” Bosiacki

Wydawca: Arktos Entertainment Group
Gatunek: Shooter
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://www.thewarinc.com/
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 2,0 GHz
Pamięć RAM: 2 GB
Karta Graficzna: 128 MB
Dysk Twardy 6 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Zbalansowana rozgrywka
+ Duża mapa
+ Wysoka wartość produkcji
Minusy: - Wysokie wymagania sprzętowe
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 1 GB
Szybkie Linki:

Autor: | Data: 27/11/2011 23:34

Oceń grę:
Komentarze
Quality dnia listopad 29 2011 19:42:35
Ha 1 fajna gierka polecam biggrin
AsGoodAsItGets dnia listopad 30 2011 11:13:35
Również polecam biggrin
damian95565 dnia grudzień 11 2011 14:52:57
Zagrałbym, ale mam za mało RAM ;p. A po zatym gra zapowiada się na świetną.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG