Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,191
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Myth Angels Online
Myth Angels Online jest to gra 2D MMORPG w stylu anime i jest sequelem Angels Online. Opracowany przez te same studia UserJoy i MAO ma ten sam styl wizualny jak oryginał, ale jest wyposażony w nowe funkcje i zmiany w tych już istniejących. Tylko miasta w tej grze służą do swobodnych spotkań z innymi graczami, ponieważ jest ona zinstancjowana. Gracze podróżują przez świat Gaia spotykając na swojej drodze greckich bogów i walczą z mitologicznymi bestiami.

Myth Angels Online

Podobnie jak i Angels Online, gra nadal jest publikowana przez IGG, Myth Angels Online ma dość prostą ale urzekającą grafikę 2D i niskie wymagania systemowe. Klient gry to około 1,5GB, więc jego pobranie nie zajmie nam wiele czasu. Każde konto jest uprawnione do stworzenia tylko jednej postaci na serwer, oczywiście istnieje możliwość wykupienia dodatkowych slot'ów. Gra oferuje 4 klasy do wyboru, będące poniekąd archetypami gier MMO. Tworzenie postaci jest niezwykle proste; do wyboru mamy 3 różnie kształty ciała, rodzaj włosów i ich kolor oraz oczywiście płeć.

Myth Angels Online

Nowi gracze zaczynają swoją podróż w niebie. Celestial Gate to swoisty rodzaj samouczka, gdzie gracze zapoznają się z podstawowymi tajnikami gry i interfejsem. Interfejs w Myth Angels Online jest dość prymitywny. Postacią steruje się za pomocą myszy w stylu hack&slash. Największym problemem jest kiepski quest log. Gracze są wyposażeni w anielski pamiętnik, w którym możemy zobaczyć aktualny postęp w zadaniach i nagrody za ich wykonanie. Opisy quest'ów są ubogie na szczęście gra wyposażona jest w tracker, co ułatwia nam poszukiwania np.: NPC'y. System znajdowania quest'ów jest dość intuicyjny, możemy się z nim zapoznać wciskając alt+m. Początkowym miastem gdzie będziemy mogli sprawdzić działanie powyższego skrótu będą Ateny.

Myth Angels Online

System umiejętności w Myth Angels Online jest nieco inny niż w innych grach MMO. Gracze nie będą musieli martwić się o odpowiednie przydzielenie punktów statystyk. Pasywne umiejętności wymagają punktów umiejętności, którymi gracze są nagradzani – jednym na poziom. Aktywne umiejętności wymagają zaś doświadczenia zawodowego, co gromadzone jest przez questing i zabijanie potworów. Doświadczenie zawodowe jest oddzielone od doświadczenia, które świadczy o poziomie naszej postaci. To innowacyjne rozwiązanie i podczas testów przypomniał mi trochę o Ragnarok Online. Muzyka w tle i styl wizualny również wyglądają jakby były zaczerpnięte z RO. Myth Angels Online wyposażone jest w rozbudowany system osiągnięć, każde z nich z osobna daje naszej postaci bonusowe statystyki. Będą to np; premia do szybkości ataku czy też obrony magicznej.

Myth Angels Online

Myth Angels Online opiera się głównie na strefach instancyjnych. W rzeczywistości, wszystkie strefy poza miastami są instancjami. Gracze mają możliwość dołączenia do istniejącej instancji lub tworzyć własne dla określonej strefy, gdy opuszczają miasto. Każda instancja może pomieścić do pięciu graczy i mogą być one otwarte lub zabezpieczone hasłem. W instancjach spotkamy się z hordami potworów i bosem na końcu. Każda klasa posiada skille AOE. Pierwszych kilka regionów jest dość prostych, potem możemy ustawiać poziom trudności instancji. Gra jest więc trochę podobna do takich jak Dragonica i Vindictus. Gra jest bardzo dynamiczna i nieraz będzie tak, że będziemy musieli wypić kojące miksturki, które w tej grze są niezmiernie trudne do zdobycia! Aby ukończyć niektóre zadania, gracze będą musieli kilkakrotnie powtarzać instancje. Łup i pieniądze są automatycznie dysponowane do naszej skrytki, po ukończeniu instancji gracze zostają nagrodzeni dodatkowymi upominkami oraz mają możliwość przejścia do kolejnego etapu bądź powrotu do miasta.

Myth Angels Online

Myth Angels Online dość rozbudowany system zwierzaków, ponieważ można mieć nawet kilka za jednym razem. Pet'y otrzymywane są po ukończeniu niektórych questów oraz po pokonaniu bossów. Posiadają one różne zdolności i atrybuty, muszą być karmione i pielęgnowane. Nasi przyjaciele również zdobywają punkty doświadczenia i statystyk. Zwierzęta mogą przenosić nasze przedmioty, mają też kilka podstawowych klejnotów i pancerzy. Walka wieloma zwierzakami to zdecydowanie nowość w grach MMO. Myth Angels Online jest skonstruowany w taki sposób, że można grać samodzielnie lub z innymi graczami. PvP nie jest istotą gry ale istnieją różne cotygodniowe imprezy PvP, do których gracze mogą się dopisywać; takie jak Red-Blue event. Eventy dają możliwość wzbogacania się o doświadczenie i unikatowe przedmioty. System crafringu, też jest bardzo przyjemny ponieważ pozwala nam nie tylko na składania sprzętu ale także na jego rozbiórkę i przetwarzania na przydatne nam przedmioty.

Myth Angels Online

Dużym minusem tej gry jest skill "Koncentracja Doświadczenia", który pozwala na zdobywanie doświadczenia siedząc wylogowanym w mieście, przez co jest wielu ludzi AFK! Jeśli chodzi o pewnego rodzaju "botyzację" zwłaszcza chińskich gier to oczywiście mamy dostęp do interfejsu, który uzupełnia za nas MP i HP, gdy spadnie poniżej ustalonego przez nas poziomu. Myth Angels Online oferuje dodatkowe funkcje i ciekawe mechaniki rozgrywki, ale jest zbyt podobne do Angels Online. Mimo wszystko jest dość grywalne i przyjemne dla oka poprzez cukierkową grafikę. Serdecznie polecam do zassania i wdrożenia się w świat Myth Angels Online!

Wydawca: Game-Flier
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://mao.playuj.com
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0
Procesor: 1,4 GHz
Pamięć RAM: 512 MB
Karta Graficzna: 32 MB
Dysk Twardy 2 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Trenowanie i wspólna walka z Petami
+ Dostępne Instancje
+ Przyjemna dla graczy w grupie lub solo
Minusy: - Słabe tłumaczenie na język angielski
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 1,6 GB
Szybkie Linki:

Video:

Autor: | Data: 03/11/2011 17:37

Oceń grę:
Komentarze
mateoking dnia listopad 06 2011 21:49:52
First. Takie se jak dla mnie o_O
ProLaGGer dnia lipiec 22 2012 20:37:47
Do ******,grafika słaba,dużo miejsca jak na taką grę

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG