Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


JX2 Online
JX2 to gra MMO w 2D, której realia osadzone są w Chinach. Gra została opublikowana przez malezyjskiego wydawcę MMO „Games - Flier”, ale ponieważ nie ma ograniczeń IP, każdy na całym świecie ma dostęp do JX2 Online. Ponieważ gra jest obsługiwana w Malezji, gracze w Ameryce Północnej i Europie mogą doświadczać dość niskiej przepustowości, kiedy są online, ale gra nadal jest grywalna i godna polecenia. Po pobraniu i zainstalowaniu JX2 Online nie spotka nas jakieś wyjątkowe zaskoczenie. Gracze tworzą swoje postaci, po prostu wybierając jeden z czterech dostępnych postaci (2 mężczyzn i 2 kobiety), absolutnie bez możliwości dostosowywania wyglądu. Podobnie jak w Ragnarok Online i Fly For Fun, gracze nie wybierają klas od razu. Po osiągnięciu 10 poziomu w JX2 Online, gracze będą mieli możliwość przystąpienia do jednej z 10 "sekt" (zwanych także klanami), które służą poniekąd jako klasy a są nimi: Beggar, Emei, Shaolin, Tang Clan, Wudang, Yang, Poison, Emerald Mist, Kun Lun i Cult Ming. Każda sekta w grze ma swój unikalny zestaw umiejętności i zdolności. Pamiętajcie, że podczas tworzenia postaci powinniście zwrócić uwagę na ciało postaci jakie wybieracie, zależnie od tego będzie ona posiadała charakterystyczne dla niego – unikatowe cechy i właściwości.

JX2 Online

Po utworzeniu postaci czas na kilka pierwszych questów w JX2 Online. Fabuła jest raczej nudna. Gracze muszą biegać z miasta do miasta i rozmawiać z NPC'ami . Brzmi to dość trywialnie, ale miejsca poszukiwań nie są wyraźnie zaznaczone na mapie gry, co sprawia że nawet z pozoru najłatwiejsze zadanie (Porozmawiaj z handlarzem broni itp) w cale nie musi okazać się łatwe. Początkowe questy są warte zachodu nawet jeśli wydają się być frustrujące, quest'ów w tej grze nie da się zrobić „na szybko”. Jedna mała uwaga, jeśli w tej grze chcecie wyjść poza miasto i zacząć zabijać mob'ki musicie być co najmniej 3 level'e wyżej od przeciwnika w przeciwnym razie, będą wam zadawać takie obrażenia, że na pewno zginiecie.

JX2 Online

Jedną z rzeczy, których nie byłem w stanie zdzierżyć w JX2 Online był interfejs gry. Jest całkowicie nieintuicyjny i trudne do wykorzystania. W pewnych miejscach questy nie są oznaczone na radarze bądź mapie, nie da się dokładnie powiedzieć na jakim poziomie znajdują się wrogowie. Nie wygląda to za dobrze a wręcz przypomina mi te interfejsy z gier z lat 90'. Trudno cieszyć się grą, gdy jej interfejs nie jest nam przyjazny, jako że to on właśnie, moim zdaniem, ma zasadnicze znaczenie i wpływa na przyjemność jaką można czerpać z gry.

JX2 Online

JX2 Online jest dla mnie jedną z najprostszych gier MMO dostępnych teraz na rynku. SI przeciwników w grze jest śmiesznie intuicyjne. Nie ważne czy walczysz z nisko level'owym królikiem czy wysoko level'owym zombie – moby w tej grze są dość powolne. Można spokojnie unikać potyczek z agresywnymi potworami ponieważ nawet Cię nie dogonią. Być może fakt że gra jest host'owana w Azji czynią ją bardziej ubogą niż te, które produkuje się na zachodzie. Zwykło się uważać, że gracze z zachodu są bardziej wymagający niż Azjaci. „Perfect World Entertainment” rzeczywiście mówił o tym podczas konferencji o ustalaniu lokalizacji swoich gier dla zachodniej publiczności. Dialogi i opisy w grze są napisane malezyjskim angielskim, więc nie są one doskonałe.

JX2 Online

Maksymalny poziom w tej grze to 99. Po każdym awansie na poziom, gracz dostaje do rozdysponowania 5 punktów statystyk, które może umieścić pod 5 różnymi kategoriami atrybutów postaci i są to; STR, INT, VIT, AGI, OBS. Dobić do 20 poziomu nie jest wcale tak trudno, potem jest znacznie ciężej. Wizualizacje w JX2 Online są bardzo rozczarowujące dla graczy, są one bowiem dość ubogie jak na grę, która została wydana pod koniec 2006 roku. Grafika jest bardzo podobna do Conquer Online Eudemons Online z TQ Digital, ponieważ są one prowadzone w wymiarze 2D i są niezwykle izometryczne. Dla kontrastu powiem, że niektóre animacje umiejętności a zwłaszcza te pod koniec gry są na prawdę imponujące.

JX2 Online

Jeśli chodzi o elementy grind'u i gameplay'u to JX2 Online to owszem gra ta posiada obszerną bazę zadań do wykonania, ale niestety po ich zaliczeniu pozostaje nam bezmyślne grind'owanie, które zapewne wszyscy uwielbiamy. Większość zadań również polega na zabijaniu określonego typu potworów co staje się równie przewidywalne jak i nudne. Po stronie pozytywów, JX2 Online ma szeroką gamę klas do wyboru. Jak wspomniałem wcześniej, gracze zaczynają jako bezklasowy nowicjusz, ale po osiągnięciu 10 poziomu gracz może wybrać jedną z 10 sekt w grze, które spełniają charakter klas znanych nam z innych gier. Ile gier MMORPG posiada grywalnych 10 klas? Odpowiedź brzmi - nie wiele Innym plusem jest Diablo'wski system identyfikacji przedmiotów – które mogą mieć różne statystyki. Gra posiada również dość podstawowy system, zbierania materiałów i craft'ingu. System PvP jest dość brutalny w tej grze i przypomina ten z Darkfall i Lineage 2. Gracze mogą zabijać się na wzajem niemal w całym świecie gry, obowiązuje ochrona początkujących. Jesli ktoś nabije zbyt dużo PK jego nick staje się czerwony a gdy wskaźnik PK przekroczy limit 80, może on upuścić cenne przedmioty gdy zostanie zabity przez innego gracza.

JX2 Online

System umiejętności jest dość ciekawy lecz nie zbalansowany. Umiejętności w JX2 Online pozyskiwane są na zasadzie doświadczenia – im więcej razy używamy danej umiejętności tym bardziej potężna się staje. Można również kupować od graczy ich własne doświadczenie do awansu naszych umiejętności. Niektóre z umiejętności w grze nie są zbyt zrównoważone albo, te z sekty Emei wydają się być overpower'ed. Jest to skill AoE, który pozwala w grze na szybsze level'owanie niż inne klasy w grze. Warto dodać, że najbardziej wartościowy sprzęt w grze jest dostępny za pośrednictwem sklepu – co znacznie zmniejsza szanse graczy nie lubiących wydawać ciężko zarobionych pieniędzy na gry komputerowe. Jak na grę wydaną pod koniec 2006 roku, JX2 Online jest niebywałym rozczarowaniem. Jednak polecam wam wszystkim spróbować własnych sił i samemu ocenić ten tytuł.

Wydawca: Game-Flier
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://jx2.gameflier.com.my/
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0
Procesor: 1,4 GHz
Pamięć RAM: 512 MB
Karta Graficzna: 32 MB
Dysk Twardy 2 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Niskie wymagania sprzętowe
+ Rzemiosło
+ Duża liczba dostępnych klas postaci
Minusy: - Serwer zlokalizowany w Malezji
- Starszej klasy oprawa graficzna
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 0,8 GB
Szybkie Linki:

Video:

Autor: | Data: 03/11/2011 16:57

Oceń grę:
Komentarze
ASide dnia listopad 20 2011 19:06:10
Ale gówno nie sciągać tego ! Jedzie gej mejkerem

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG