Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Great Merchant
Great Merchant jest dziwnym dwuwymiarowym MMORPG z naciskiem na handel. Podczas gdy AK Interactive uruchomiła globalny serwis pod koniec 2009 roku, gra wygląda i czuje się bardziej jak z odległej epoki. „Great Merchant” cierpi z powodu wielu tłumaczeń i kwestii rozgrywki, ale dla graczy, szukających czegoś ze starej szkoły, może być warty sprawdzenia. Rejestracja konta na oficjalnej stronie jest podobna do procedury w innych grach, ale po zainstalowaniu klienta i zalogowaniu się po raz pierwszy gracze muszą ustawić numer PIN. Bezpieczeństwo najwyraźniej objęte jest dużą troską deweloperów. Podczas wprowadzania pin'u, na ekranach graczy pojawią się trzy kursory. Wszystko po to aby uniknąć key-loggerów. System ten odrzucił mnie raz lub dwa razy, ale szybko idzie się przyzwyczaić.

Great Merchant

Great Merchant” rezygnuje z tradycyjnych klas na rzecz ośmiu postaci, z których cztery są męskie i cztery kobiece. Wszystkie postacie dostają na początku 15 punktów statystyki do takich atrybutów jak: Siła, Zręczność, Witalność, i mądrość. Gracze otrzymują dodatkowe dziesięć punktów do przyznania, według ich własnej niezależnej woli. Każdej postaci towarzyszy, krótki wątek fabularny, w jaki to wyjątkowy sposób pozyskała taki zawód a nie inny. Nie ma możliwości dopasowania wyglądu postaci a na konto przypadają 3 sloty postaci bez możliwości rozszerzenia.

Great Merchant

Nowi gracze rozpoczynają karierę w handlu poza miastem Nanjing, znany dziś jako Pekin. Patrząc na grafikę w grze przypomniało mi się od razu inne MMO. Jest nim Luminary: Rise of the Goonzu, w którym grafika była dosyć prymitywna a koncept był podobny do tej gry. Świat gry faktycznie jest wręcz zaspamowany przez miasta, w które gracze faktycznie mogą inwestowac swoje akcje. Gildie mogą kolonizować sie w wolnych miastach i zgromadzić wielkie bogactwo poprzez zbieranie podatków i danin. Great Merchant jest również troszkę podobny graficznie do Mir2, Lineage, i innych gier MMORPG – oczywiście tych starszych. Poza Nanjing, gracze mogą odkrywać wszystkie miasta we wschodnich Chinach, na Tajwanie, za Półwyspem Koreańskim a nawet w Japonii. Nie ma możliwości zarządzania opcjami graficznymi więc gracze skazani sa na rozdzielczość 800x600 ale zbawiennym jest, że istnieje tryb okienkowy!

Great Merchant

W grze nie ma formalnego tutorialu, ale początkujący otrzyma serię wiadomości, które oferują szereg questów. Klikając na ikonę migającej koperty w prawym dolnym rogu ekranu, gracze będą mogli przejść przez samouczka, który oferuje niewielkie nagrody takie jak zbroje, jedzenie i inne przedmioty. Polecam początkującym poddania się próbom ponieważ „Great Merchant” jest dość trudną grą. W końcu gracze będą borykac się z zarządzaniem podatkami itp. Gracze nie mogą poruszać się wewnątrz miast, będą mieli natomiast możliwość odwiedzenia niektórych strategicznych budynków w mieście takich jak: lekarze, płatnerze, karczmy, trenerzy i wiele innych. Aby zrozumieć istotę gry, może nam to zając trochę czasu i byc nieco frustrujące dla początkujących. Jeszcze bardziej kłopotliwym niż cała ta polityka finansowa jest system walki w „Great Merchant

Great Merchant

Poza miastami świat gry przepełniony jest mobkami. Te, w pobliżu strefy dla początkujących w formie bandytów i dziwnie wyglądających potworów w formach psa, nie są zbyt groźne ale nie można dać się zwieść sposobie ich przedstawienia. Gdy gracze najadą kursorem myszki na ich podobiznę zacznie się odliczanie od 5. Gdy odliczanie spadnie do zera, gracz zostanie przeniesiony na specjalne pole bitwy. Ten system walki jest bardzo oryginalny i nie widziałem go wcześniej w MMORPG aż do teraz. Niestety, to nie znaczy, że został w pełni zrealizowany. Gra niestety nie mówi graczom, że aby efektywnie walczyć należy wynajmować najemników jak i zwierzęta asystujące w walce. Po rozpoczęciu walki moim oczom ukazała się horda bandytów, których ja musiałem zabijać pojedynczo a oni w tym czasie bezlitośnie mnie mordowali.  Udało mi się zabić kilku zanim zostałem pokonany, ale straciłem całe doświadczenie zdobyte wcześniej z zadań. Tyle dobrego, że po skutecznej bitwie przyrost doświadczenia jest dość szybki. Postacie będą zdobywać doświadczenie szybko i otrzymać dodatkowe punkty statystyki do dystrybucji.

Great Merchant

Trener potworów w miastach pozwala graczom na zakup potworów do walki u ich boku, dzięki czemu mamy znacznie więcej szans w walce. Ostatecznie jeśli gracze mają na tyle cierpliwości ażeby budować wielkie armie ich walka na pewno będzie z powodzeniem wygrana. Problem polega na tym, że ten wysiłek jest niczego nie wart. „Great Merchant” jest dla mnie produktem low-endowym. Nie ma tam wystarczającej ilości graczy, którzy mogliby zasiedlić tak olbrzymi świat!. Czy kiedykolwiek da rade przyciągnąć tak liczną populację potrzebną do tego, żeby ta gra stała się w pełni grywalna? Kto tak na prawdę może to wiedzieć, ale jedno wiem na pewno na chwilę obecną alternatywą, znacznie lepiej sprawdzającą się od „Great Merchant'a” jest z pewnością Voyage Century „Great Merchant” cierpi z powodu archaicznych grafik i ubogich tłumaczeń. Widać, nie może przekonać graczy do inwestowania w siebie ich cennego czasu.

Wydawca: AK Interactive
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://www.thegreatmerchant.com
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0
Procesor: 1,2 GHz
Pamięć RAM: 256 MB
Karta Graficzna: 16 MB
Dysk Twardy 1 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Duży świat gry oparty na tradycji Azjatykciej
+ Ciekawa koncepcja gry
+ Możliwość wynajęcia najemników
Minusy: - Brak opcji dostosowania wyglądu
- Zniechęcająca oprawa graficzna
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 0,8 GB
Szybkie Linki:

Video:

Autor: | Data: 02/11/2011 16:54

Oceń grę:
Komentarze
ASide dnia listopad 20 2011 19:17:02
Może być fajna ale nie zagram .
Nie lubie starego interfejsu .
krzys1015 dnia kwiecień 13 2014 13:37:43
gra fajna ale monotonna i powolna osobiście polecam osobą które mają dużo czasu wolnego

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG