Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


CastleVille

CastleVille jest jedną z nadchodzących Facebook'owych gier MMO, w którym nacisk postawiony został na średniowiecznej krainie, gdzie gracz wciela się w rolę rycerza i okazać musi odwagę by stawić czoła nieprzyjacielowi oraz dzikim zwierzętom, które będą podchodzić pod mury jego zamku. Gra opracowana przez twórców takich gier jak FarmVille, FrontierVille i Adventure World – gra będzie z pewnością fantastyczna i będzie stawiała na aspekty społeczne.

 

Zaraz po zalogowaniu się do świata gry twoim oczom ukarze się najwyższej jakości grafika jaką możemy znaleźć w tego typu grach i bardzo dobrze skonstruowane postacie naszych bohaterów do wyboru. Według Zynga będzie to znakomita średniowieczna produkcja swoją jakością zbliżona do najlepszych filmowych wyobrażeniach o tym świecie, co oznacza zarazem, że będzie możliwość zanurzenia się w kolorowych i wspaniałych krainach rodem prosto z naszych marzeń. Będziemy mogli się również rozkoszować wszelkiego rodzaju fantastycznymi scenariuszy rozgrywki po drodze. W chwili obecnej udostępnione przez Zynga screenshoty ukazują zapierające dech w piersiach elementy świata; wspaniałe zamki, zwierzęta, urocze i czarujące piękne księżniczki i przystojni wojownicy. Moim skromnym zdaniem, gra osiągnęła sukces jeszcze przed jej publikacją, przede wszystkim zależy to od jej istotnych cech takich jak grafika i co do tego CastleVille nie pozostawia cienia wątpliwości.

Znajdziemy w niej cały kalejdoskop interesujących rzeczy jakie będziemy w stanie zrobić. Zaczynasz grę dostając pod władanie kawałek wolnostojącego gruntu pod zabudowę, oczywiście w tym miejscu stanie Twój piękny zamek. Twoim celem będzie przemienienie początkowo ubogich zabudowań w piękne i prosperujące zamczysko. Oczywiście jest to bardzo długa i wyczerpująca droga, zanim będziemy w stanie osiągnąć ostateczny cel. W tej grze będziemy mogli wytwarzać przeróżne przedmioty począwszy od eliksirów i pancerzy ochronnych, które mogą być następnie przedmiotem handlu z sąsiadami bądź przyjaciółmi. Poza tym, można także zaprosić znajomych do odwiedzenia zamku i afiszować się swoimi osiągnięciami na ich facebook' owej tablicy. Być może myślisz, że tego rodzaju chwalenie się jest trochę samolubne ale uwierzcie mi, to jest brawdziwa frajda!


Zabijanie potworków jest nierozerwalnym elementem CastleVille. Twój zamek będzie nieraz oblegany przez legiony wojowniczych stworków, które będą starały się zadbać o zburzenie murów i kradzież Twoich zasobów, które przecież zdobyte były ciężką pracą. Aby tego uniknąć i wzmocnić swoje królestwo będziesz musiał tworzyć wszelkiego rodzaju fortyfikacje obronne takie jak wieże strażnicze, kubły ze smołą, fosy, katapulty itp. Co więcej praktycznie niczym nieograniczony świat czeka na Ciebie za murami Twojego miasta, jest on bardziej niebezpieczny niż Ci się wydaje, niezbadane dotąd zakątki czekają na to aby zostać odkryte. Podczas podróży będziesz mógł bratać się z bliskimi aby razem uruchomić śmiercionośne machiny do dziesiątkowania wrogów i wspólnie przejść przez ekscytujące przygody. Rozgrywka przypomina mi czasy starego dobrego Castle Imperium.


Aby uczynić długą historię - krótką, CastleVille dziedziczy wszystkie cechy genialnych swoich poprzedników i jest skazana na sukces. Świadczy o tym: staż firmy Zynga i ich doświadczenia z grami przeglądarkowymi, podobne tego typu produkcje uzyskały sławę na całym świecie, a co najważniejsze, ta gra posiada naprawdę atrakcyjną mechanikę rozgrywki, która przypomina mi World of Warcraft!. Jako serwis o grach MMO mamy nadzieje, że ta gra przełamie erę gier "Ville". Poczekajmy cierpliwie!

Autor: | Data: 22/10/2011 16:51

Oceń grę:
Komentarze
AsGoodAsItGets dnia październik 25 2011 17:12:58
Czekam na tą grę z niecierpliwością!

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG