Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


CIV World

CIV World

Projektant Sid Meier z Firaxis Games próbuje przemieścić ogromny sukces dziesięcioleci – jakim jest gra Civilization olbrzymi sukces platformy PC. Tylko dla was zostanie ona przeniesiona z komputera na Facebook'a - chwilowo darmowa? Czyżby w przyszłości wymagała opłat?

Fani serii Civ są sceptycznie nastawieni co do kroków podejmowanych przez Meier'a:

Hardcorowi fani serii wydanej przez Sid'a są niemile zaskoczeni a zarazem scpetyczni co do decyzji zmiany platformy. Uważają, że jeśli gra ma działać perfekcyjnie musi zaskoczyć czymś obecnych graczy Farmville, Cityville, City of Wonder, Dragons of Atlantis – w przeciwnym razie nie uzyska ona odpowiedniej popularności aby przetrwać na rynku gier przeglądarkowych. Wersje komputerowe a Facebook'owe są zupełnie inne ze względu na możliwości jakie oferują platformy, które były/są ich bazą. Wersja PC koncentruje się na szybkim tempie i dynamicznej rozgrywce. Później dopiero zaczyna się koncentrować na czynniku jakim jest socjalizacja.

CIV World

Open Beta oficjalne rozpoczęcie!

W 2010 roku zespół develop'erski ogłosił, poszerzenie horyzontów gry Civilization i postanowił przenieść ją do świata Facebook'a. Rok później, ruszyli z open betą dla graczy. Gracze mogli uzyskać dostęp do gry strategicznej za darmo, choć nie jest na tyle doskonała na ile przewidzieli płatną wersję owej gry, wciąż trwają prace nad płatną wersją gry. Twórcy chcą uniknąć częstych problemów jakimi są na przykład, konserwacje serwera bez wcześniejszego uprzedzenia graczy.

Gameplay:

Rozgrywka zasadniczo wiernie odwzorowywuje zasady oryginalnego świata "Civilization", jak również upodabnia się do przeglądarkowej odsłony popularnej serii Age of Empires Online. Gracze Civ zaczynają tak jak zwykli to robić na platformach PC od budowania ich malutkiej osadki by następnie przekształcić ją z małego miasta do prosperującego i rozwijającego się imperium aby ostatecznie skolonizować i podbić inne miasta. Po drodze gracze mogą prowadzić liczne szkolenia wojskowe, badania naukowe w ramach przygotowań do wojny z przeciwnikami, oczywiście będącymi Twoimi przyjaciółmi na Facebook'u. Ci, którzy cechują się głębokim zrozumieniem dla takich produkcji jak Empires& Allies wytwórni Zynga , City of Wonder wytwórni Playdom , Dragons of Atlantis niewielkiej firmy Kabam będzie niezmiernie łatwo dostrzec, że produkcje te są prawie identyczne za wyjątkiem grafiki, muzyki i kilku w sumie nieistotnych zmian.

CIV World

Mimo, że wywiad z Sid'em Meier'em traktuje inaczej, gdyż autor mówi nam, że jego gra znacznie różni się od tych obserwowanych przez jego ekipę - klonów online, ale z przykrością należy stwierdzić fakt iż nie dokonał on zbyt wielu innowacji. Na przykład, gracze będą mieli za zadanie udać się na pola bitwy by stanąć w szranki z innymi przeciwnikami, będą mieli możliwość odkrywania nowych technologii i jednostek oraz rozpowszechnionego już wśród gier tego typu rynku, na którym gracze moga zhandlować zdobyte w grze przedmioty. Być może fakt, że gracze mogą przekazywać ciężko uzyskane surowce swoim obywatelom i łączyć oddziały aby wspólnie odeprzeć inwazję nieprzyjaciela – czyni system choć trochę innowacyjnym. Przypomina to trochę system gildii i sojuszów, które mają na celu zwiększenie społeczności. Oczywiście, będzie mieć to wpływ na ostateczne zwycięstwo.

Co tak na prawdę odróżnia Civiliaztion od wielu innych gier na rynku?

Według mnie nic !!! Być może siedzę już w Facebook'owych grach zbyt długo i nie wróżę facebook'owemu Civ owocnego rozwoju – być może uda się ściągnąć starych graczy PC-towej wersji, lecz będzie to pewnie niewystarczające i z pewnością nie zadowoli twórców którzy nie spodziewają się tak miernego rezultatu, liczą mimo wszystko na coś więcej. Pozwolę sobie wymienić niektóre gry, które są bardzo podobne do Civ: Glory of Rome, Remanum, Evony, City of Wonder, Caesary, Senatry, Age of Empires Online.

CIV World

Decyzja należy do was, czy podejmiecie się próby przebrnięcia przez odgrzewanego według mnie kotleta, ale to nie mi zwykło oceniać grę drodzy gracze. Bo w końcu do graczy świat należy a kimże ja jestem w porównaniu do 365 milionów graczy na całym świecie... Pozdrawiam!

Autor: | Data: 09/10/2011 15:04

Oceń grę:
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG