Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


CopaSocca

CopaSocca

Gracz niemieckiej liczącej się drużyny narodowej - Lukas Podolski próbuje właśnie swoich piłkarskich umiejętności w CopaSocca podobnie jak zwykł to robić Bundeslidze. W facebook'owej grze CopaSocca trzeba rozwijać własne talenty piłkarskie na lokalnym społecznościowym boisku aby awansować na szczyt tabeli ligowych międzynarodowej ligi CopaSocca. Lukas Podolski może zostać wyzwany na pojedynek przez każdego gracza tej gry niezależnie od jego aktualnego położenia geograficznego. Konkuruje on z dziesiątkami tysięcy graczy z całego globu o awans w ligach na Facebook'u. Mając na uwadze, że jest w stanie zwrócić się do 580.000 swoich znajomych i fanów z Facebook'a. Posiada on więc szeroką skalę wyboru zaledwie dwóch zawodników do swojego zespołu, który będzie w stanie zagrozić wirtualnym talentom i posiadaczom zwinnych kończyn górnych. Proces ten odbywa się za pomocą bardzo prostej aplikacji, która umożliwia jednocześnie wykazanie się umiejętnościami sportowymi w zakresie piłki nożnej jak i współdzielenia wrażeń i wspólnej zabawy wizualnej jaką udostępnia załączona aplikacja wideo, która wykorzystuje domowe kamery internetowe. Gra zapewnia świetną zabawę idącą w parze z ogromną ilością śmiechu jaki pojawia się w trakcie rywalizacji drużyn.

CopaSocca

Podolski komentuje sposób wyboru zawodników do jego drużyny w sposób następujący: "Wiem, że na świecie istnieje mnóstwo graczy, którzy chcą być tak dobrzy jak ja, ale niewiele jest takich, którzy są tak samo zabawni podczas gry w CopaSocca ...a jeśli już na takich trafisz to wiesz, że są to ludzie, których tak na prawdę szukasz." W ciągu najbliższych miesięcy, Lukas będzie informował nas na bierząco jak wyglądają jego postępy w tej piłkarskiej grze.

CopaSocca

"Lukas Podolski był naszym pierwszym zawodnikiem CopaSocca: On jest fantastycznym piłkarzem, potrafi się dobrze bawić i docenia portal jakim jest Facebook – sam w sobie. Każdy, kto angażuje się w projekt ma szansę wygrać nie tylko jedno z dwóch miejsc w zespole Lukas'a, ale także jego buty i piłki, których dostawcą jest znana na całym świecie firma produkująca odzież sportową – adidas, podpisany przez samego Podolskiego. Możesz także wygrać cyfrowy sprzęt wysokiej jakości, którego użytkownikiem jest gwiazda niemieckiej reprezentacji objaśnia Tahsin Avci z Pop Rocket.

CopaSocca

Kampania promocyjna portalu Facebook dla gry CopaSocca posiadająca bardzo zachęcający slogan "Ty i Lukas Podolski" rozpoczyna się pod koniec czerwca na Facebooku, wspierać ją będą również inni partnerzy w tym sponsorzy Lukas'a. CopaSocca została stworzona i wydana przez Pop Rocket Games charakteryzujących się egocentrycznym podejściem do tworzenia football manager'ów. CopaSocca wniósł coś nowego do branży gier społecznościowych. Gra jest dostępna "Free2Play" a więc każdemu, kto ma profil na Facebooku. Zakładaj więc buty, odziej się w odpowiedni strój i drybluj wraz z Lukasem po zwycięstwo!

Autor: | Data: 09/10/2011 14:11

Oceń grę:
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG