Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Castle Age: Heart of Darkness

Castle Age: Heart of Darkness

Castle Age: Heart of Darkness to produkcja firmy PhoenixAge. Jest to gra typu RPG, przeznaczona dla witryny Facebook. Gra oferuje nam spędzanie czasu, przy wykonywaniu masy questów - jest ich naprawdę bardzo dużo, zdobywanie rangi, rozdawanie punktów atrybutów, oraz toczenie naprawdę fajnie wykonanych walk w trybie PvP/Duel. Ponadto aplikacja oferuje nam świetną rozgrywkę w świecie pełnym przygód, fantazji, jak i również miłej zabawy.

Castle Age: Heart of Darkness

Castle Age:Heart of Darkness, to gra, dostępna dla użytkowników Facebook. Włączając grę ukazuje nam się, naprawdę fajny obraz, przenoszący nas trochę w kraine fantazji. Interface jest bardzo dobrze wykonany, wygląd podchodzi trochę pod jakieś mroczne klimaty, ale myślę, że nikomu to nie przeszkadza. Interface jest wykonany bardzo dobrze, jest prosty, łatwo się w nim odnaleźć, ogólnie cała gra jest fajnie uporządkowana.

Castle Age: Heart of Darkness

Pierwsze co rzuca nam się w oczy to oferty najnowszych dostępnych rzeczy, które są bardzo pomocne w grze, jednak aby je nabyć potrzebujemy FavorPoints, są to niestety punkty kupowane za realne pieniądze, jednak nie odpycha to tak bardzo, albowiem gra umożliwia nam rozwój postaci, w którym nie potrzebujemy wykorzystywania prawdziwych pieniędzy, wszystkie rzeczy dostępne w tzw. ItemShopie są zbędne, da się bez nich grać. Następna rzecz jaką ujrzymy jest menu, ulokowane w górnej części ekranu. Widzimy tu ilośc posiadanego złota, ilość energii, stamine, życie, oraz punkty doświadczenia.

Castle Age: Heart of Darkness

Niżej widzimy 6 zakładek, pierwszą jest "Sanctum" - w dosłownym tłumaczeniu jest to po prostu sanktuarium. Ta zakładka umożliwia nam przenoszenie się do wioski, możliwość zarządzania naszymi obrońcami, oraz możliwość tworzenia własnych mikstur alchemicznych. Kolejna zakładka to "Quest", tego nie trzeba wyjaśniać, są to po prostu dostępne misję. Następnie ujrzymy zakładkę "Monster", widzimy tu listę własnych potworów, potworów innych graczy, oraz summonów. Następnie jest zakładka "Battle", widzimy tu dostęp do areny, możliwość sprawdzenia swojego miejsca w rankingu areny, możemy tu również ustawić avatar. Producenci nie zapomnieli również o zakładce "Guild", gdzie możemy tworzyć własną gildie, dołączyć do którejś ze stworzonych, oraz sprawdzić stan gildii, jeżeli do takowej należymy. Ogółem mówiąc, jeśli ktoś z was lubi gry typu "Gladiatus", "Tanoth" itp. to ta gra na pewno przypadnie wam do gustu. Jeśli chodzi o mnie to jak najbardziej polecam.

Autor: | Data: 07/10/2011 15:43

Oceń grę:
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG