Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,191
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Dragon Nest

Dragon Nest - Jest to gra z gatunku MMORPG (ang. Massive Multiplayer Online Role Playing Game). Obecnie ta gra dopiero się rozwija - aktualnie prowadzony jest Open Beta Game (otwarte beta testy gry) a maksymalny poziom to 24. Gra cechuje się bardzo przyjemną grafiką - styl mangowy, dźwięk w grze jest bardzo przyjemny, szczególnie dla osób, których fascynuje anime. Gra jest stworzona na bazie map, na której są potwory. Dostępnych jest 5 poziomów gry: Easy, Normal, Hard, Master, Abyss. Na każdej z nich można otrzymać różne przedmioty - im wyższy poziom mapy tym lepsze otrzymamy przedmioty.

 

Grę odróżnia system non-target. Mamy zwykły celownik, przez co gra staje się dynamiczniejsza i efektywniejsza.W Dragon Nest rozgrywkę rozpoczynamy jedną z czterech klas postaci: Archer - postać używająca krótkiego, długiego łuku bądź kuszy; Warrior - używa miecza bądź topora, jest postacią walczącą w zwarciu; Sorceress - jest to typowy mag - używa umiejętności związanymi z magią; Cleric - postać ta stworzona jest pod defensywę - leczenia, jak i pod ofensywę, czyli używania umiejętności związanymi z piorunami.

Dragon Nest

Po osiągnięciu 15 poziomu dostajemy zadanie na promocję na następną klasę:


Archer -> 1. Acrobat / 2. Bow Master
1. Postać bazująca na atakach krótkosiężnych, a mianowicie z kopnięć
2. Bazuje na atakach długodystansowych, ma umiejętności typowo łucznicze
Warrior -> 1. Mercenary / 2. Sword Master
1. Mercenary posiada bardzo silne umiejętności obszarowe o bardzo dużym potencjale. Mercenary jest bardzo dobrą postacią do utrzymania na klacie mobów z Wadą Mercenarego jest jego powolny atak(ale mimo to i tak mocny).
2. Sama nazwa wskazuje - mistrz mieczy. Posiada szybsze ataki niż Mercenary, lecz mniej obrony. Jest to typowa maszynka do zabijania, z racji posiadania bogatego arsenału umiejętności.
Sorceress -> 1. Force User / 2. Elemental Lord
1. Force User to obok priesta najbardziej grywalna klasa w grze. Nie ma on tak potężnych umiejętności jak Elemental Lord, ale ma świetne pomocnicze umiejętności. Force User używa Orba(Kuli) bądź Maronetki (Puppet)
2. Elemental Lord ma bardzo potężne skille, jedyną wadą jest mały zasięg działania ich. Władca żywiołów ma umiejętności takie jak władanie lodem i ogniem. Używa on Book'a(książki) bądź Marionetki (Puppet).
Cleric -> 1. Priest / 2. Paladin
1. Priest to najczęściej grająca postać w grze. Cechuje się umiejętnościami wpomagającymi takie jak leczenie czy też totemy dające aurę zwiększającą obrażenia.
2. Paladin jest klasą typową pod tankowanie. Posiada mnóstwo umiejętności zwiększających mu obronę oraz ilość zdrowia.

Dragon Nest

W Dragon Nest system ulepszania przedmiotów cechuje tak zwane "plusowanie". Jest ono w skali +1 do +12, od +1 do +6 ulepszanie nie spowoduje spalenia przedmiotu, natomiast wyżej istnieje ryzyko zwiększające się wraz z liczbą na plusie. Drugą możliwością ulepszania przedmiotów jest dodawanie statystyk do naszego ekwipunku za pomocą odpowiednich kamieni. Są to: Agate code, Diamond code i Crystal code. Każdego z nich używamy do ulepszenia innej części naszego ekwipunku: Agate'y do zbroi, Diamond do Broni i Crystal do akcesoriów takich jak pierścionki, kolczyki.

Dragon Nest

Dragon Nest opiera się na wykonywaniu misji głównych (obecnie są 4 rozdziały zadań) a także na misjach pobocznych, takich jak wykonanie którejś mapki na poziomie Normal / Hard / Abyss. Tytuł jak się okazuje jest bardzo obiecująca grą MMO - niektórzy gracze mówią, że jest to lepsza wersja gry Dragonica - przemawia za tym bardzo ładna grafika i dźwięk, oraz co ważne - 3D. Gra ta znajdzie na pewno miejsce u sympatyków tego gatunku, jest to bowiem jedna z ciekawszych obecnie gier - jest dynamiczna, kolorowa, bardzo dobrze udźwiękowiona i nastawiona pozytywnie do graczy.

Dragon Nest

Ciekawostki:

  • Na 24 levelu jest możliwy tak zwany Minotaur Nest - jest to mapa, na której można uzyskać bardzo dobre i drogie przedmioty.
  • Po wykonaniu mapy na poziome najwyższym (Abyss) pojawia się Silver bądź Gold Rabbit - daje każdemu po 2-3 przedmioty, niektóre z nich są bardzo dobre, niektóre są tylko do sprzedania.
  • Po wykonywaniu zadań z tablicy otrzymujemy sakiewkę, z której możemy otrzymać różne przedmioty - większość z nich sprzedaje się u sklepikarza
  • Otrzymując np. Agate Piece z odpowiedniej ich liczby i Small Octagonal Water można otrzymać Rough Agaty, które potrzebne są do "plusowania" przedmiotów
  • Heraldy Plate są przedmiotami, które po wcześniejszym ulepszeniu można założyć - dodają nam różne bonusy, począwszy od zwiększenia obrażeń z danej umiejętności po zwiększenie szybkości biegu.
  • Wbrew pozorą lepiej wchodzić na kanały zatłoczone (Crowded) niż na mniej zatłoczone - można łatwiej uzyskać grupę na daną mapę.
  • Minotaur Nest polega na tym, że zabija się 2 Minotaury, następnie wchodzi się na arenę, gdzie pojawiają się fale potworów, które należy zabijać.

Jeżeli mam oceniać tą grę, oceniam ją na 9/10 - możliwe przez to, że jestem zagorzałym fanem mangi i anime.

Autor: | Data: 29/09/2011 13:33

Oceń grę:
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG