Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,191
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Pioneer Trail

Pioneer Trail

Pioneer Trail jest przygodową grą społecznościową przygotowaną przez Zynga, gra odwołuje się do innej produkcji tego samego wydawcy – FrontierVille (FV), ponieważ opisywany tytuł jest rozszerzeniem historii jaka została opisana w tej grze. Gra jest okazją aby wcielić się w rolę podróżnika po ogromnych połaciach nieodkrytego terenu przez cywilizację w Ameryce Północnej.

Pioneer Trail

Pierwszym zadaniem z jakim się zmierzymy w grze Pioneer Trail jest wykreowanie swojego bohatera, a raczej dostosowanie jego wyglądu. Wydawca oddał nam szerokie pole do popisy, ponieważ możemy zmieniać styl uczesania włosów, typ oczu, uszy, nos oraz inne cechy fizyczne. W tym przypadku Zynga na prawdę się postarał, ponieważ można wykreować w pełni unikalną postać, nie podobną do innych z jakimi będziemy się spotykać.

Pioneer Trail

W grze występują standardowe dwa surowce: Food – Jedzenie, dzięki któremu możemy zdobyć więcej punktów energii oraz wood – drewno potrzebne do wybudowania różnych budowli. Eksluzywną walutą w grze są Horeshoes – podkowy, które wykorzystujemy do zakupu najlepszych przedmiotów. Natomiast do zwykłych zakupów potrzebujemy Coins’y – monety. Pioneer Trail jest niestety grą, w której gracz do wszystkich akcji wykorzystuje energię, która jak to bywa w grach od Zynga regeneruje się w ilości 1 punkt na 5 minut. Na szczęście wraz z zdobyciem kolejnego poziomu gracz zyskuje 1 punkt więcej energii do maksymalnej ilości.

Pioneer Trail

Market pełniący rolę sklepu oferuje graczom wszelkie potrzebne surowce, to w tym miejscu można kupić różnego rodzaju warzywa, które rosnąć będą dostarczały nam pieniądze oraz doświadczenie. Aby posiadać dostęp do wszystkich rodzajów plantacji musimy zdobyć określony poziom lub konkretną liczbę sąsiadów do gry. Jeśli nie przepadamy za warzywami, możemy kupić drzewa owocowe taki jak jabłoń czy wiśnię aby zdobywać regularnie co jakiś czas doświadczenie oraz jedzenie. Jakby wyglądał farmer bez swojej trzody? Możemy hodować kurczaki, owce, krowy, gęsi oraz inne zwierzęta, które co jakiś czas trzeba karmić. Z kolei zdobywając kolejne poziomy otrzymujemy szansę wybudowania coraz to lepszych budowli, dzięki których możemy czerpać dodatkowe korzyści finansowe. Budowle możemy personalizować, zmieniać wygląd dachu, rodzaj wykorzystanych materiałów do budowli czy kolor poszczególnych elementów budynku , przez co poszczególne farmy graczy nie są tak bardzo podobne do siebie jak miasta choćby w CityVille.

Pioneer Trail

Pioneer Trail oferuje graczom różne misje, dzięki którym można zyskać doświadczenie, surowce a niekiedy również i inne korzyści. Questy głównie opierają się na tym, aby zdobyć określoną ilość danych przedmiotów, kupic coś w sklepie czy choćby wykorzystać jedną z dostępnych funkcji w grze jak choćby zmiana wyglądu naszej chaty. Gra nie oferuje tak dużych możliwości, sama rozgrywka porównywalna jest do innych gier oferowanych przez firmę Zynga. Schemat rozgrywki jak widać zawsze jest taki sam: zdobywaj, odkrywaj i rozwijaj się. Z racji, że w grze zastosowano system energii, do gry będziemy mogli powracać co jakiś czas by zlecić naszemu bohaterowi kolejne cele i zadania. Warto skupić się na wykonywaniu dostępnych misji w grze, bo to dzięki nim można tak szybko zyskać sukces w grze.

Autor: | Data: 26/09/2011 11:12

Oceń grę:
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG