Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Adventure World

Adventure World

Adventure World jest przygodową produkcja stworzoną przez Zynga, twórcę takich gier jak CityVille czy Empires & Allies. Produkt jest przeznaczony dla użytkowników platformy Facebook, gracz wkracza do gry, która koncentruje się nad odkrywaniem rozległych stref, rozwiązywaniu zagadek i odkrywać różne tajemnica. W swojej rozgrywce i istocie gra jest podoba do innych przygodowych gier wydawanych przez firmę Zynga, jednak w tym przypadku tytuł okazał się zbiorem najlepszych funkcji, które nadały grze wyjątkowy klimat i charakter. Rozgrywka koncentruje się na poszukiwaniu El Dorado – miejsca owianego licznym legendami, tak tajemniczymi, że stajemy się niczym jak Indiana Jones, który poszukuje zaginioną arkę czy kryształową czaszkę.

 

Już na początku gracz będzie musiał zmierzyć się z kilkoma przeszkodami, ale aby z nimi walczyć będzie mógł wykorzystać różne przedmioty takie jak maczety aby usunąć z drogi wysoką trawę, która przeszkadza nam w przejściu do kolejnego miejsca. Za sporo wykonywanych akcji takich jak wydobycie fragmentu układanki czy klucza gracz płaci, a raczej zużywa energię, również jak przypadkowo wpadnie w pułapkę. W momencie kiedy zabraknie mu energii musimy po prostu poczekać aż ona się załaduje lub odwiedzić znajomych by zyskać kilka dodatkowych punktów gratis.

Adventure World

Początkiem września 2011 Zynga opublikować trailer gry, który szybko zyskał wielomilionową oglądalność, gra przez długi okres nie była dostępna a po zaoferowaniu graczom szansy dołączenia do rozgrywki tytuł z dnia na dzień zyskuje kolejne tysiące odbiorców, grę bowiem polecają i promują sami użytkownicy, którzy odnaleźli w grze Adventure World kilka niesamowitych elementów. Tytuł cechuje się podobną mechaniką gry jak w przypadku innych gier z Facebooka, dlatego też osoby, które miały już do czynienia z takimi grami z pewnością szybko poznają kolejny tytuł, oswoić się z grą nie trudno, misje jakie wykonujemy są na tyle proste, że jedynie co musimy poświęcić to swój własny czas, nie ma liczyć, że w Adventure World będziemy musieli sporo główkować nim wykonamy jakieś zadanie.

Adventure World

Gracz po przejściu kilku początkowych misji, które zostały stworzone jako forma tutorialu udaje się do własnego obozu z którego może udać się do różnych miejsc, bądź w którym może ulepszać swoje przedmioty tak jak w przypadku Tool Shopu, w którym to można ulepszyć swoją maczetę aby zadawała więcej obrażeń kiedy ścinamy bambusy czy drewniane pale, bicz abyśmy mogli szybciej pokonać przeciwnika i kilof aby również przyśpieszył zakres swojego działania - wydobywania surowców.

Adventure World

Gracz z swojego obozu może udać się na ekspedycje, aby zdobyć pieniądze, doświadczenie oraz wykonać zlecone misje. Jednak już na samym początku rozgrywki, po zdobyciu 4 poziomu okaże się, że brakuje nam energii i jedyne co możemy zrobić to odczekać jakiś czas, lub udać się do znajomych aby otrzymać dodatkowe dwa punkty energii, które posłużą odpowiednio do ścięcia dwóch krzaków w trakcie ekspedycji, dlatego tak istotne jest aby powracać do gry co jakiś czas.

Adventure World

Podobnie jak w grach Zyngi możemy swoją bazę powiększyć o ile zdobędziemy odpowiedni poziom i konkretną ilość złota jaka jest potrzebna, wraz z otrzymaniem dodatkowego terenu możemy wybudować nowe budynki, które będą generowały różnego rodzaju surowce niezbędne w trakcie udawanie się na ekspedycje naukowe.

Adventure World

Adventure World oferuje różnorodną mape gry, która jest znacznie większa od innych gier takich jak choćby FarmVille czy CityVille. W grze istnieje pięć odrębnych światów takich jak Jungle, Góry, Wulkany czy El Dorado. Każdy z tych światów posiada unikalny i wspaniały scenariusz, który owocuje wieloma łamigłówkami i zadaniami dla gracza. Wprawdzie głównym zadaniem gracza jest odnalezienie tajemniczego El Dorado, jednak tytuł zawiera również szereg różnych rozdziałów, w których akcja gry przenosi się do zupełnie odmiennych miejsc takich jak Indonezja czy Egipt. Jak powiedział Nabeel Hyatt - dyrektor generalny Zygna Boston, Adventure World jest inspirowana przez The Legend of Zelda co w konsekwencji sprawia, że gra skupia się na odkrywaniu i zwiedzaniu niż na rozbudowie budynków tak jak to jest w przypadku wielu tytułów wydawanych przez tą firmę.

Adventure World

Gracz ma okazję zdobywać przedmioty kolekcjonerskie dzięki którym może otrzymać wspaniałe nagrody, części kolekcji zdobywa udając się w nieznane obszary, wykonując trudne misje i walcząc pająkami czy wężami. Gracz może z tymi przeciwnikami walczyć używając bata, wysadzać bloki dynamitem i wydobywać kilofem niezbędne surowce. Tytuł zapowiada się bardzo dobrze, grę warto lepiej poznać, zaś z pewnością możemy zapewnić, że oferowana gra należy do grona najlepszych i klimatycznych produkcji w gatunku społecznościowych gier wydawanych na Facebooku.

Autor: | Data: 19/09/2011 13:53

Oceń grę:
Komentarze
szymgron212 dnia wrzesień 08 2012 17:02:21
łałmusicmusicclapmiddle finger

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG