Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,384
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


War Commander

War Commander

War Commander jest grą wydaną przez Kixeye na platform społęcznościową Facebook. Gra inspirowana jest grami strategicznymi. Gra poprzez prosty, animowany tutorial zapoznaje gracza z najważniejszymi elementami gry. Gracz staje się dowódcą, który wydaje polecania swoim żołnierzom oraz dba o odpowiedni rozwój swojej bazy poprzez budowanie struktur obronnych czy budynków potrzebnych do rekrutowania nowych podwładnych.

War Commander

Interfejs gry War Commander  jest dość prosty, gracz początkowo poprzez samouczek poznaje najważniejsze funkcje gry, dzięki którym może wykorzystać surowce do zbudowania różnego rodzaju budynków. W grze występują 2 rodzaje surowców (Olej i Metal) oraz Energia potrzebna do ataku, również grę definiuje tzn. Unit Capacity – czyli maksymalna ilość wojska jakie możemy posiadać. Gracz wydobywa surowce w określonej ilość na godzinę, może rozbudować Oil Pump aby wydobywac na godzine więcej oleju lub może rozwinąć Metal Factory aby w przeciągu godziny otrzymywać więcej metalu – surowca niezbędnego w grze.

War Commander

Otwierając zakładkę Buildings (Budowle) gracz może zadbać o Resources (Surowce), Military (Wojsko) oraz o Defense (Obronę). W przypadku surowców gracz może zbudować magazy metalu oraz oleju, tak aby mógł zdobyć danego surowca po prostu więcej. Budynki takie jak Power Pland, Metal Factory oraz Oil Pump musi rozbudowywać w swojej bazie, aby to zrobić musi zdobyć ściśle określoną ilość surowców i przycisnąć przycisk ‘Upgrade’. W bloku Military gracz może zadbać o wybudowanie różnych budynków, które pozwolą mu rekrutować znaczneie lepsze wojsko. Jednak aby móc wybudować choćby Airfield – miejsce w którym tworzy się samoloty i helikoptery trzeba spełnić pewne wymagania, w tym przypadku musimy rozwinąć na 3 poziom Command Center oraz posiadać Tech Ceneter. Jak nie trudno się domyślić linia rozbudowany jest ściśle uzależniona od siebie i od nas zależy w jakim stopniu skupimy się, czy na rozbudowanie infrastruktury obronnej, ofensywnej czy rozwiniemy się gospodarczo. Również swoje surowce możemy przeznaczyć na ulepszanie jednostek bojowych, tak aby cechowały się silniejszym atakiem, miały lepszą obronę lub szybciej przemieszali się do celu. Również w Akademii można odblokować nowe jednostki, które będzie można zrekrutować do naszej drużyny. Początkowo gracz ma do dyspozycji takie jednostki jak Rifleman oraz Havy Gunner, jednak następnie może odblokować Rocket Launcher, Flame Thrower, Suicide Bomber, Medic, Tech oraz Hercules. Każda z jednostek spisuje się w jakimś stopniu (Can’t hit – słabym, Ok - przeciętnym i Best – najlepszym) w walce z Piechotą, Pojazdami, Samolotami oraz Budynkami.

War Commander

Poprzez system Questów gracz może zyskać surowce tak istotne w trakcie rozgrywki. Zakres działań obejmuje zazwyczaj budowę, rozbudowę istniejących struktur czy rekrutację odpowiednich jednostek. Nagrodę jednak sami odbieramy w określonym czasie, zdarza się często, że nasze magazyny z surowcami są pełne, dlatego też warto odbierać nagrodę za jakieś zadanie w momencie kiedy nam brakuje surowców, a zamierzamy prowadzić rozgrywkę przez najbliższy czas.

War Commander

War Commander może w swojej istocie przypominać grę Ogame czy inne produkcje w których to trzeba poświęcić czas aby rozbudować swoje struktury. Gracz ma jednak kontrolę nad swoim wojskiem w momencie atakowania innych graczy, może wybrać jakie poszczególne jednostki mają atakować przeciwnika oraz co mają atakować już w trakcie walki. Co więcej poprzez ulepszanie jednostek mamy kontrolę nad swoim wojskiem, to od nas zależy czy będziemy sprawdzać się w walce z piechotą, z pojazdami wyposażonymi w karabiny maszynowe czy działa czy w walce z pojazdami latającymi. Tak czy owak gra jest bardzo dobra, mimo, że za Facebookowe Kredyty można zyskać sporo przewagi nad innymi graczami. Grę bynajmniej polecamy wszystkim sympatykom gier strategicznych, którzy poszukują czegoś zupełnie innego.

Autor: | Data: 19/09/2011 12:37

Oceń grę:
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG