Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Aviator

Aviator

Aviator jest grą w której gracz staje się pilotem samolotu i poprzez różne zadania staje się coraz to bardziej znanym pilotem na niebie. Tytuł został opracowany i wydany przez LandShark Games, który nie tak dawno stał się dostępny dla graczy. Produkcja jest dobrą propozycją dla graczy, którzy jedynie od czasu do czasu potrzebują poświęcić kilka minut na rozrywkę.

Aviator

Naszą przygodę rozpoczynamy w Afryce, a od gracza zależy w jakim mieście rozpocznie rozgrywkę, portów oddanych do użytku jest 11 i są to znane miasta takie jak choćby Dakar, Kair czy Jahannesburg. Po wybraniu miasta, gracz musi poznać również samouczek, tak aby mógł sam korzystać z gry Aviator w odpowiedni sposób. Po prawej stronie naszego okna możemy spoglądać na postęp naszego poznania gry. Schemat wykonania tutoriala jest zbliżony do zwykłego życia pilota z czasów II Wojny Światowej. Z hotelu bierzemy osoby, które chcą wejść na samolot i jeśli mamy wolne miejsce w luku bagażowym możemy działać niczym jak poczta lotnicza i zarobić dodatkowe pieniądze potrzebne na paliwo czy na zakup nowego samolotu.

Aviator

Gracz w Aviator może podróżować do kolejnych miejsc, jednak aby skorzystać z pewnych budynków będzie musiał sporo zapłacić. Już po wkroczeniu do 3 miasta będziemy musieli kupić Market oraz Workshop jeśli chcemy korzystać z funkcji jakie oferują te budynki. Wspomniany Market jest okazją do zarobienia pieniędzy poprzez kupno partii surowców taniej a sprzedanie drożej w innym porcie, co jest świetną okazją do zarobienia pieniędzy. Z kolei w Workshop możemy zakupić nowe samoloty, które po prostu są znacznie lepsze od tego jaki obecnie posiadamy. Każdy z samolotów posiada cztery charakterystyczne cechy: Total Space, Range, Durabulity oraz Repair Time. Pierwszy z parametrów określa jak duży jest nasz samolot a za tym ile osób bądź jak duży ładunek możemy przetransportować z jednego portu do drugiego. Range to po prostu zasięg naszego samolotu, dzięki temu możemy podróżować z jednego portu do drugiego bez zatrzymywania się. Trzeci z parametrów określa jak daleko możemy polecieć zanim nasz samolot będzie wymagał naprawy, a ostatni parametr samolotu to właśnie okres naprawy go, im mniejszy tym szybciej zostanie naprawiony. Gracz w mieście może również udać do Hotelu aby zabrać zainteresowane osoby w podróż oraz do Depot – miejsca w którym możemy zabrać ładunek do innego miasta aby zarobić pieniądze.

Aviator

Aviator jest prostą gra przygotowaną dla użytkowników Facebooka, w grze nie wykorzystujemy możliwości jakie nosiło by posiadanie aktywnych znajomych grających z nami w tą samą grę. Jednak grę polecamy tym, którzy poszukują czegoś zupełnie innego, być może właśnie brak denerwujących zaproszeń, a raczej brak ogromnej ilości tych zaproszeń może sprawić, że gra stanie się bardzo konkurencyjna w Twoim mniemaniu.

Autor: | Data: 09/09/2011 18:07

Oceń grę:
Komentarze
Danek111222 dnia luty 24 2012 13:26:07
embarrassedeekeek*
sarcasm stress thumbs up thumbs down argue blushing bugs middle finger helpless hilarious hmm!
loleek*middle fingercomfort
jacekbieryt dnia lipiec 26 2015 14:13:55
jest awiator na faceboku ale po angielsku ja chcialbym zeby byla po polsku bomoja corka nie umie angielskiego

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG