Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,384
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Zombie Lane

Zombie Lane

Zombie Lane jest grą wydaną I stworzoną przez firmę Digital Chocolate , która na swoim koncie ma już takie tytuły jak Millionaire City, Army Attack czy Millionaire Boss. W nowej grze gracz musi przetrwać atak hordy Zombie i pomóc innym ludziom przed tym atakiem. Wraz z różnymi broniami możemy w prosty sposób pokonać zombie i zdobyć w ten sposób przedmioty oraz złoto potrzebne w trakcie rozgrywki. Na gracza czekają różne misje, które może wykonać i zdobyć dodatkowe korzyści.

Zombie Lane

Po pierwszym uruchomieniu gry gracz może stworzyć swoją własną postać, określa czy chce grać postacią kobiecą czy mężczyzną. Można w prosty sposób – losowy wygenerować wygląd naszej postaci, jednak w praktyce lepiej jest skorzystać z funkcji dostosowania wyglądu. Możemy dostosować nakrycie głowy, włosy, twarz, kurtkę, wygląd naszej „góry”, spodnie, buty oraz wybrać akcesoria – cechy charakteryzującej naszą postać. Po założeniu postaci przyjdzie nam pomóc zaatakowanemu mężczyźnie – bierzemy łopatę i atakujemy zombie, które zaatakowały niezbyt zgrabnego oficera ochron, zresztą jak dowiadujemy się z dialogów przeszedł on jedynie szkolenie w zakresie sprayów pieprzowych – czarną robotę musimy wykonać sami.
Wykonując misje gracz zyskuje Monety oraz Punkty Doświadczenia (PD), które są niezbędne aby zdobyć kolejny poziom.

Zombie Lane

Dzięki zdobyciu kolejnego poziomu graczowi zwiększa się maksymalna ilość energii jaką może posiadać oraz otrzymuje naładowanie energii oraz monety potrzebne do zakupu różnych przedmiotów. Jednak aby zakupić inne przedmioty trzeba również wykonać misje, które udostępniają nam możliwość zakupu danego przedmiotu. Dlatego też bardzo istotne jest wykonanie kolejnych części danych misji, z drugiej stronie wykonując jedno zadanie otrzymujemy dostęp do kolejnych, podczas których możemy otrzymać lepsze nagrody.

Zombie Lane

Grając wspólnie z znajomymi możemy obdarowywać się nawzajem różnymi prezentami takimi jak Napój energetyczny, który dodaje nam 3, 5 lub 7 punktów energii, granat zadający 4 obrażenia lub możemy otrzymać strzelbę do atakowania zombie. Gracz może korzystać w Zombie Lane ze sklepu, który jest podzielony na 5 działów: Energia w której za żywność lub za kredyty z FB może kupić dodatkowe punkty energii. Otwierając dział gracz może zakupić kilka Budynków takich jak Szopa ogrodowa, Buda, Szopę na narzędzia, Garaż czy Stary samochód. Każdy z tych budynków oferuje konkretne możliwości, przykładowo posiadając Garaż możemy wykonać Lodową gaśnicę i Przycinarkę zombie. Jednak aby móc wybudować takie budowle musimy wykonać wcześniej odpowiednie Questy – jak widzimy, system zadań w Zombie Lane jest bardzo istotny. Otwierając menu Gospodarstwo w sklepie możemy kupić różne warzywa czy owoce, które co jakiś czas będą generowały dla nas jedzenie – surowiec potrzebny w trakcie rozgrywki, podobnie zresztą jak enerigą, cegły czy monety. W grze gracz może również zakupić różne bronie począwszy od banalnej strzelby, po katane czy minigun kończąc. Za monety możemy również kupić różne ozdoby, tak aby nasze miejsce było bardziej dostosowane przez nas samych.

Zombie Lane

Zombie Lane jest prostą grą, do której wystarczy powracać co jakiś czas, dzięki wspólnej rozgrywce z znajomymi możemy znacznie szybciej wykonywać obecne w grze zadania. Tytuł nie jest za bardzo rozbudowany, ale daje szerokie pole do popisu graczom. Na całym świecie gra zyskała już wśród gracz ponad kilkuset tysięcy grupę odbiorców, w Polsce gra jest dostępna w naszym rodzimym języku, dlatego warto poświęcić kilka minut by zapoznać się z najnowszą grą Digital Chocolate.

Autor: | Data: 09/09/2011 14:33

Oceń grę:
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG