Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Airport City

Airport City

Airport City jest grą społęcznościową przygotowaną dla użytkowników serwisu Facebook. Gra jest połączeniem zarządzania własnym lotniskiem wraz z rozbudową miasta. Gracz musi zapewnić stabilność finansową lotniska, dbać o pasażerów czy pensje dla pracowników. Gracz już od samego początku może poznać grę poprzez pomoc specjalnych postaci, które nam wskazują w jaki sposób mamy postępować oraz z jakich funkcji możemy korzystać aby zadbać o klientów.

Airport City

Początki:
Poprzez początkowe misje poznajemy w jaki sposób rozbudować lotnisko. Poprzez widoczne strzałki pojawiające się na ekranie gry dowiadujemy się jak wyglądają podstawowe funkcje dostępne w Airport City. W grze gracz podobnie jak w innych grach społecznościowych korzysta z konkretnych surowców: Paliwa (Fuel), Monety (Coins), Pasażerowie w Terminalu (Passengers in Terminal), Banknoty (Banknotes) – surowiec, który możemy zdobyć poprzez zainwestowanie pieniędzy. Za banknoty możemy zakupić różnego rodzaju budynki oraz zdobyć w szybki sposób surowce, jednak dla zwykłych graczy odradza się inwestowanie pieniędzy w ten surowiec, zwłaszcza, że do zwykłej rozgrywki jest on raczej nie potrzebny.

Airport City

Budynki:
Gracz podobnie jak w innych grach społecznościowych tak i w Airport City może korzystać z różnego rodzaju budynków, które mają swoje ściśle określone cele. Aby wybudować jakiś budynek musimy spełniać kilka kryteriów: mieć odpowiedni poziom oraz odpowiednią ilość surowców. Ponadto budowa budynku zajmuje nieco czasu, dlatego też potrzebujemy jakby nie patrzeć wolnego czasu.

Airport City

Budowle dostępne w grze podzielone są na kilka podgrup:

  • Residential buildings – Gracz może zakupić domy oraz budowle użyteczności publiczej tak, aby zwiększyć maksymalną ilość jak i otrzymywać pasażerów gotowych do startu. W tym przypadku ładujemy surowiec Passengers in Terminal.
  • Airport Buildings – Budynki ściśle związane z naszym lotniskiem, tutaj możemy budować hangary, stoiska napraw samolotów czy budujemy kolejne pasu startowe.
  • Planes – Tutaj gracz może zakupić lepsze samoloty, większe, dzięki czemu na pokład możemy wziąć więcej pasażerów, dzięki czemu zarabiamy więcej pieniędzy.
  • Commerce – Znajdziemy tutaj budynki, dzięki którym możemy zarobić monety potrzebne nam przy rozbudowie lotniska o dodatkowe budynki czy samoloty.
  • Industries – Do utrzymania lotniska jest niezbędna energia elektryczna, zatem aby móc wygenerować prąd musimy posiadać różnego rodzaju elektrownie.
  • Decorations – Gracz tutaj może zadbać aby jego lotnisko wyglądało jak najpiękniej.
  • Bonuses – Tutaj gracz za różne przedmioty płaci Banknotami, ale otrzymuje dodatkową gotówkę za lot czy szybciej rozbudowuje lotnisko.
  • Expansion – Gracz korzystając z tej zakładki może wyłącznie poszerzyć lotnisko wykupując pobliskie terenu. Płacić można Banknotami lub Monetami.
  • Other – Osoby, które szybko potrzebują surowców mogą tutaj za Banknoty zakupić różnego rodzaju surowce.

Airport City

Znajomi:
Podobnie jak w przypadku innych społecznościowych gier oferowanych na Facebooku gracz może zyskać poprzez odwiedzanie innych graczy gratisowe surowce: Monety, Doświadczenia oraz Paliwo. Doświadczenie jest o tyle ważne w Airport City, że pozwala na zakup i rozbudowę lotniska o nowe elementy. Jednak ich obecność lub brak nie ma już tak decydującego znaczenia jak w przypadku innych gier, co z jednej strony może okazać się pozytywnym aspektem a z drugiej strony negatywnym. Nasi znajomi mogą obdarowywać się różnymi prezentami, w zależności od posiadanego poziomu możemy wysyłać coraz to lepsze przedmioty potrzebne w rozgrywce. Niekiedy są oni jednak potrzebni aby móc wykonać jeden z etapów jakiejś misji, co jest bardzo istotne, ponieważ po wykonaniu jednego z zadań otrzymujemy nagrody oraz dostęp do kolejnych misji, często w których nagrody są o wiele lepsze.

Airport City

Podsumowanie:
Gra Airport City jest interesującą grą, która na stan obecny (wrzesień 2011) posiada jeszcze sporo błędów, które z pewnością zostaną usunięte przez wydawcę - 6Waves. Gra tak naprawdę dopiero co powstała zatem musimy liczyć się z problemami, jednak warto wypróbować nową grę, która wiele od nas nie wymaga a sprawia, że możemy poczucić się dyrektorem lotniska.

Autor: | Data: 09/09/2011 13:19

Oceń grę:
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG