Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,191
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Ruined Online
Ruined Online jest przeglądarkową produkcją TPS wydawaną przez firmę Bigpoint. W oknie przeglądarki internetowej gracze mogą uruchomić dobrze dopracowanego shootera 3D i wkroczyć do świata post-apokaliptycznego. W grze nie ma żadnych pozytywnych bohaterów, istnieją jedynie „czarne charaktery” – to ty wybierasz na początku rozgrywki jedną z sześciu dostępnych złoczyńców, ładujesz broń i walczysz w ogromnych turniejach PvP. Zadaniem graczy jest przetrwać na ulicach San Francisco, można grać solo, łączyć się grupy i siać spustoszenie. Gra jednak od lipca 2011 roku stała się produkcją niedostępną, wydawca zrezygnował z dalszego wydawania gry.

MMORPG

W grze występuje sześć klas postaci, które wybieramy na początku rozgrywki: Enforcer, Samurai, Mutant, Crawler, Mad Medic oraz Assassin. Pierwsza z dostępnych klas to uzbrojony wojownik z zerową tolerancją, którzy może uderzyć wrogów potężnymi wybuchami w sporym zasięgu. Z kolei Samurai jest postacią tajemniczą, która potrafi wyzwolić lawinę szalonych obrażeń. Mutant może przekształcić się w potwora z niezwykłą siłą, która potrafi wzbudzać strach nawet u najsilniejszych wojowników. Crawler są to ludzie, którzy w wyniku życia w głębi pustkowia zwariowali, a teraz torują sobie na nowo drogę z powrotem do społeczeństwa. Mad Medic – klasa szaleńców, pracująca niczym jak lekarze śmierci. Używają granatów oślepiających i pokonują pobliskich niewidomych w dość prosty sposób. Assassin terroryzuje swoje ofiary, a dzięki dużej szybkość pozwala im na zadawanie sporych obrażeń wrogom.

MMORPG

Większość z elementów gry składa się z zabijania złoczyńców i zdobywania różnych osiągnięć. Ten shooter pozwala gracz dźwigać różne bronie bądź walczyć w walce wręcz. Gracze mogą wejść do holu, w którym mogą wybrać żądany tryb rozgrywki i mapę. Na chwilę obecną istnieją dwa tryby gry i kilka map. Gracze mogą wybrać tradycyjny Death Match lub wykorzystać swoje umiejętności w Death Match Team. Każde spotkanie odbywa się na różnych mapach, na mostach, w więzieniu czy na porcie. Grając w Death Match gracze działają indywidualnie – starajś się zabić tak dużo osób jak tylko się da. Każdy mecz trwa pięć minut. Gracz porusza się wykorzystując standarodwą kombinację klawiszy WASD. Niekiedy jednak sterowanie postacią może być utrudnione, ponieważ za pomocą myszy sterujemy widokiem kamery oraz celownikiem. Na dole ekranu można dostrzec pięć dostępnych broni, które gracz otrzymuje do dyspozycji, w razie potrzeby gracz może zmienić bronię i walczyć w bezpośrednim starciu. Gracze nie otrzymują punktów doświadczenia (EXP) w Ruined Online, otrzymują za to walutę oraz również osiągnięcia, dzięki którym można otrzymać dodatkowy bonus w postaci pieniędzy. Istnieje długa lista osiągnięć jakie gracz może zdobyć, zadania ta różnią się od zabicia 5 graczy aż po zdobycie kilku zabić na rundę przy udziale danej broni.

MMORPG

Team Death Match jest drugim z dostępnych trybów rozgrywki, który pozwala złoczyńcom połączyć tymczasowo siły, by wspólnie z innymi walczyć z przeciwną drużyną. W tego typu rundzie może uczestniczyć do 16 graczy, nie ma ograniczeń co do liczby uczestników aby móc rozpocząć mecz. Podobnie jak w trybie Death Match tak i w trybie drużynowym runda szybko się kończy i trwa zazwyczaj kilka minut, ponieważ rozgrywka zachowana jest w szybkim tempie co jest miłym zaskoczeniem dla graczy. Zespoły tworzą się losowo na dwie grupy, które rozróżnia się kolorem niebieskim i czerwonym. Po rozpoczęciu meczu szybko gracze grają w kotka i myszkę starając się unikać strzałów jak i samemu atakować przeciwników. Gracze mogą schować się za wrakami pojazdów, wiszących szkieletów czy gruzu aby w dogodnej sytuacji dołączyć do walki. Gra naprawdę staje się świetna w momencie, gdy poznamy podstawowe elementy charakteryzujące grę. Niezwykle wygodną funkcją jest choćby chat, który pozwala rozmawiać z kolegami z drużyny bądź na kanale z wszystkimi graczami. Gracze po prostu przyciskają Enter, wpisują wiadomość, a inni gracze nie są zaśmiecani wiadomościami, tak ta funkcja została dopasowana, że wiadomości są przesyłane pomiędzy graczami w prosty, wygodny sposób, który nie przeszkadza w rozgrywce.

MMORPG

Wybór broni jest dość przyzwoity, gracze mogą kupić klasyczny pistolet, strzelbę, karabin Gatlinga, Ray Gun, wyrzutnie rakier, miotacz ognia, Giant Laser Gun Lightening, Grenade Launcher Machine Gun Tornado, Machine Gun Gun Shield, Ray Gun Złom i niesławy Bubble Gun w sklepie. Działko typu Gatling jest bardziej wydajny niż średni karabin maszynowy, jednak to od gracza umiejętności zależy jaka broń będzie się spisywała najlepiej. Grenade Launcher jest bronią, która wyrzuca granaty, które wybuchają po kilku sekundach, jest dobrą bronią defensywną, kiedy trzeba chronić innych członków drużyny. Z kolei miotacz ognia jest potężną bronią, która zadaje spore obrażenia w walce z bliskiej odległości. Natomiast Giant Laser powoduje natychmiastową śmierć. Najbardziej poszukiwany w Ruined Online Bubble Gun jest podstępną bronią – zamyka wroga w bańce stając się łatwym celem. Mimo, że gra jest darmowa, istnieją użytkownicy, którzy inwestują pieniądze w zakup lepszych broni, które zwiększają szansę na pokonanie wroga jednak nie w taki znaczny sposób jak choćby w Battlefield Heroes. Strategia i szybkość odgrywa większą rolę w grze niż jakość posiadanej artylerii.

MMORPG

Mimo, że Ruined Online posiada małą społeczność graczy, łatwo zorganizować mecz, by wspólnie z innymi graczami dobrze się bawić. Gracze muszą użyć strategii i umiejętności, aby zabić wszystkich w zasięgu wzroku. Istnieje wiele osiągnięć, które gracze mogą zdobyć i to one zachęcają ich do wykorzystania różnych typów broni. Bigpoint wydaje kilkanaście tytułów, lecz jedynie kilka jest naprawdę dobrych, do grupy tej należy bez wątpienia gra Ruined Online. Sympatycy gier UberStrike czy Metal Assault powinni koniecznie spróbować nowej produkcji MMO.

Wydawca: Bigpoint
Gatunek: Shooter
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://pl.bigpoint.com/
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 1 GHz
Pamięć RAM: 512MB
Karta Graficzna: 64 MB
Dysk Twardy 2 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Świetna grafika i ustawienia

+ Wybór broni

+ Nowe mecze rozpoczynają się automatycznie

Minusy: - Brak misji
- Kilka trybów gry i map
- Sterowanie mogłoby być lepsze
- Ograniczone opcje dostosowania postaci
Video:

Autor: | Data: 06/09/2011 12:19

Oceń grę:
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG