Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,191
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Eudemons Online
    Eudemons Online jest interesującą produkcją Fantasy MMORPG 2D wydawaną przez TQ Digital. Podobnie jak inne gry stworzone przez to Chińskie studio, Eudemons charakteryzuje się wysoką stopą otrzymywanego doświadczenia oraz podobną do innych gier rozgrywką. Najbardziej interesującym elementem gry jest system zwierząt, dzięki któremu gracz może zdobywać je, trenować oraz wykorzystywać w walce. W samej grze występuje około 30 rodzaju zwierzaków, które można zdobyć i trenować co czyni ten element gry chyba najbardziej istotną cechą produkcji.

MMORPG

    Gracz w trakcie kreacji bohatera może wybrać jedną z pośród trzech dostępnych klas postaci: Warrior, Magician oraz Paladin. Wojownik jest najsilniejszą klasą walczącą w zwarciu, która posiada wysoko rozwinięte zdolności defensywne. Z kolei Magician jest klasą, która zadaje obrażenia AoE, a dzięki najwyższym zadawanym obrażeniom rozgrywka jest szybka i przyjemna, choć często niebezpieczna. Ostatnią z dostępnych klas jest Paladyn – hybryda dwóch wcześniejszych klas, która posiada silne ataki używane w bezpośrednim starciu jak i potężne predyspozycje magiczne.

MMORPG

    Jeśli należysz do grona tych graczy, którzy jeszcze nie mieli przyjemności grać w produkcje TQ Digital to gra z pewnością będzie dla Ciebie stanowiła małe wyzwanie. Osoby, które już doświadczyły produkcji tej firmy wiedzą, że Eudemons Online posiada rdzeń rozgrywki rodem takich gier jak: Zero Online czy Conquer Online. Bądźmy szczerzy… oprawa graficzna przypomina gry wydawane przez tą samą firmę, jednak dla osób dopiero poznających rynek MMO Eudemons Online może stanowić ciekawą propozycję. Dla niektórych podobne funkcje mogą okazać się bardzo przydatne, np. dzięki funkcji automatycznego przemieszczania się można w szybki sposób zlokalizować miejsce dowolnej postaci NPC i do niej udać się. Niestety dla bardziej doświadczonych i wymagających graczy mam przykrą wiadomość… gra wydaje się zbyt prosta. Nawet na początku rozgrywki jesteśmy w stanie pokonać potwory wiele silniejsze od nas, rozwijanie postaci, zdobywanie kolejnych poziomów powinno to umożliwić, jednak w tej grze jak się okazuje wydawca obrał inną drogę, aby zachęcić do rozgrywki.

MMORPG

    Co ciekawe w Eudemons Online istnieją tzw. „XP Skills” – umiejętności, które trwają średnio 20 sekund i które pozwalają zniszczyć prawie każdego przeciwnika jednym uderzeniem. Przykładowo, Mag na poziomie około 30 zadaje średnie obrażenia 400, po wykorzystaniu tej potężnej umiejętności jest w stanie zadać 12 tys. punktów obrażeń jednym ciosem, natomiast fakt, że daną umiejętność mogę wykorzystywać przez kilkadziesiąt sekund sprawia, że funkcja ta nie jest dobrze dopracowana. Gracz otrzymuje punkty doświadczenia w oparciu o ilość zadanych obrażeń potworom, zatem podczas wykorzystania jednej umiejętności w krótki okres czasu można zdobyć pokaźną ilość EXP. Gracz tą specjalną umiejętność może wykorzystać w momencie napełnienia się żółtego paska, o dziwo pasek ten napełnia się również, kiedy jesteśmy na AFK’u zatem sama rozgrywka może ograniczać się do ładowania się tego pasku i wykorzystaniu specjalnej umiejętności aby szybko zdobyć sporą ilość doświadczenia. Element ten powinien zostać albo usunięty albo tak zmodyfikowany, aby nie dawał graczom tak dużych profitów.

MMORPG   

    Jedną z najbardziej charakterystycznych funkcji gry są właśnie Eudemons – zwierzęta, które możemy rozwijać niczym jak Pokemony, i podobnie jak one mogą ewoluować, aby zdobyły nowe umiejętności. Pierwszy ewolucji Eudemon odbywa się na poziomie 20, co ciekawe gracz ma również możliwość łączyć zwierzaki tak, aby stawały się silniejsze, zatem jak łatwo zauważyć możliwości mamy ogromne. Tytuł oddaje klimat, starych dobrych produkcji MMO, które przywracają wspomnienia dawnych czasów.

Wydawca: TQ Digital
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://eudemonsonline.com
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 600 MHz
Pamięć RAM: 256 MB
Karta Graficzna: 32 MB
Dysk Twardy 2 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Ogromny Klimat

+ Małe Lagi

+ Ciekawa fabuła

+ Jedna z najpopularniejszych na świecie gier 2D

+ Dużo możliwości

Minusy: - Mało Polaków.

- Częste przerwy w działaniu gry

Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 970 MB
Szybkie Linki:

Autor: | Data: 27/07/2011 12:41

Oceń grę:
Komentarze
mateoking dnia styczeń 17 2012 23:47:49
First. Ehh... trudno ocenić, może ruszę skoro taka popularna dull
ProLaGGer dnia lipiec 14 2012 11:31:24
Ta znana gdzie niby???Metin jest bardziej znany ...(teraz)
karolrysz dnia luty 12 2013 16:00:23
Ja niewiem zagrajcei i ocencie moim zdaniem wyglada ciekawie ale jak nie zagrasz to skond masz wiedz\ic
ProLaGGer dnia kwiecień 28 2013 20:47:17
+ Jedna z najpopularniejszych na świecie gier 2D


yyyyy.....nie znam tej gry razz
niroyak12 dnia czerwiec 26 2013 08:28:33
All men are frauds. The only difference between them is that some admit it. I myself deny it.
lehengas
RoshanBhargav dnia marzec 28 2014 14:05:38
This is wonderful game.

Dominos Coupons

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG