Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Xiah Rebirth

Xiah Rebirth Xiah Rebirth

 

    Xiah Rebirth jest produkcją MMORPG 3D typu Fantasy, posiadającą typowy klimat Azjatyckich gier MMO. W rzeczywistości gra należy do grona starszych gier, które przypominają starsze tytuły RPG zarówno patrząc na elementy graficzne jak na sam styl gry. Gra oferująca jedynie cztery klasy postaci: Sword Man, Ghost Fighter, Mage, Warrior. Gracz w trakcie tworzenia postaci nie może dostosować wyglądu postaci jak i samej płci, co ogranicza pole manewru graczom przyzwyczajonym do szerokiej modyfikacji dostępnych postaci. Pierwsza z dostępnych klas postaci wykorzystuje w walce Miecze do zadawania obrażeń w bezpośrednim starciu z przeciwnikiem, dzięki posiadaniu wielu defensywnych umiejętności Sword Man bardzo dobrze spisuje się jako Tank. Ghost Fighter jest klasą przypominającą standardowego Łotra, który wykorzystuje truciznę oraz szybkie poruszanie się do zabijania każdego, kto stanie mu po drodze. Mage jest jedyną klasą kobiecą w grze, która wykorzystuje zarówno zaklęcia ofensywne jak i wspierające innych graczy. Warrior jest najsilniejszą klasą walczącą w zwarciu, która używa szponów i toporów w celu zadania ciężkich obrażeń przeciwnikowi.
    Xiah Rebirth jest jedną z wielu starych produkcji MMORPG, które mimo upływu lat dalej funkcjonują na rynku północnoamerykańskim, wystarczy tutaj wspomnieć o takich grach jak Cronous czy DarkEden, które nadal są wspierane i rozwijane przez wydawcę. Czy powodem powracania graczy do tych gier jest nostalgia do starych, dobrych i klimatycznych produkcji? Mimo wielu lat istnienia rynku Xiah Rebirth nadal posiada dziesiątki błędów, które prowadzą do przekonania, że wydawca gry nie bierze tej produkcji na poważnie. Na chwilę obecną w grze występuje jedynie jeden serwer z trzema kanałami, przy czym ostatni z nich działa jako otwarty kanał PvP. Każde konto jakie założymy posiada jedynie trzy sloty na postacie, jednak patrzeć na ilość dostępnych profesji z pewnością ta liczba jest wystarczająca. Sam proces kreacji postaci poleca na przewijaniu awatarów, które odpowiadając poszczególnym klasom postaci.
    Nowi gracze zaczynają grę w lokacji o nazwie „Prairie Area”, która składa się z miasta i kilka nisko poziomowych potworów na obrzeżach. Choć nie ma formalnego samouczka, gracze otrzymują wskazówki do gry. Gracz standardowo porusza się „point and click” czyli za pomocą myszki, w grze klawisze „WASD” pełnią rolę obrotu kamery. Menu interfejsu jak i samej postaci czy ekwipunku wygląda bardzo prymitywnie, podobne odczucia mam wobec grafiki: animacje ataku są uproszczone, na lokacjach można dostrzec jednolity odcień ziemi czy trawy, modele postaci składają się z słabo zaprojektowanych bloków. Natomiast fakt, że gracz może utknąć na moście czy na ścianie sprawia, że deweloperzy przestali dbać o grę już dawno temu. Każdy zdobyty nowy poziom postaci daje automatycznie rozpoczyna szereg zadań, które będziemy mogli wykonać. Ogólnie rzecz biorąc Questy dostępne w Xiah Rebirth nie wymagają od gracza bycia mądrzejszym niż szympans.
    Gracze wykonują zadania polegające na pokonaniu grupy potworów czy na interakcji gracza z postacią NPC. System umiejętności, trafnie zatytułowany „Martial Arts” daje graczom sporo sposobów, aby rozwijać swoje postacie. Zabijanie potworów nie służy wyłącznie do zdobywania doświadczenia, przedmiotów oraz pieniędzy, to dzięki nim wypełnia się mały żółty pasek, znajdujący się pod paskiem zdobytego doświadczenia. Za każdym razem, kiedy ten żółty pasek się wypełnia, gracz otrzymuje punkt umiejętności, które mogą być rozdysponowana na kilka sposobów. Wszystkie dostępne klasy postaci posiadają cztery typu zdolności: Hard Force (aktywne umiejętności/zaklęcia), Soft Force (pasywne zdolności), Five Elements oraz Rebirth Martial Arts. Aby wykorzystać daną umiejętność trzeba prócz zdobycia konkretnego poziomu również posiadać określoną ilość punktów atrybutów. W Xiah istnieje prosty, ale za to skuteczny system atrybutów, istnieją cztery statystyki: Strength (Siła), Stamina (Wytrzymałość), Dexterity (Zręczność) oraz Energy. Każdy zdobyty poziom daje graczom trzy punkty, które można rozdysponować na jedną z trzech dostępnych atrybutów.
    Obecnie, niemal w każdej grze MMORPG istnieje system zwierząt, podobnie jest i w grze Xiah Rebirth, gracze mogą kupić lub oswoić zwierzę. Również w grze występuje prosta funkcja zbierania surowców, które pozwalają graczom na zdobycie cennych minerałów. Jednak kłopotem w tym jest fakt, że górnictwo jak i system zwierząt jest bardzo silnie uzależniony od Premium Shop’a, co stawia te funkcje poza zasięgiem zwykłych graczy. Wracając do systemu PvP to jeśli zależy nam na walkach z innymi graczami musimy udać się na kanał 3, w którym gracze mogą ze sobą rywalizować, sprawdzać swoje umiejętności.
    Gry nawet najlepsze posiadają błędy, jednak wydawca stara się wydawać regularnie łatki, które usuwają je z gry, a poprzez częstsze aktualizacje chce urozmaicić rozgrywkę graczom. Jednakw przypadku gry Xiah Rebirth takiego czegoś po prostu nie ma, pojawiające się błędy jedynie zniechęcają do rozgrywki, a fakt, że błędy te nie są naprawiane w ogóle zniechęcają do odwiedzenia oficjalnej strony gry. W twoim guście pozostawimy rozmyślania, czy warto bliżej poznać grę.
Wydawca: Xiah Global Services
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://xiahw2.onlinegame.com/
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 800 MHz
Pamięć RAM: 256 MB
Karta Graficzna: 64 MB
Dysk Twardy 4 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Widowiskowe walki
+ Kilkadziesiąt umiejętności + Questy odbieramy automatycznie
Minusy: - Słabo zangielszczona
- Prymitywna grafika oraz interfejs
- Mały świat gry
- Tylko 4 grywalne klasy
- Brak pomocy (tutoriale) ze strony wydawców
- Ograniczona możliwość dostosowywania postaci
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 0,7 GB

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

Video:


Autor: | Data: 20/07/2011 09:40

Oceń grę:
Komentarze
Promyk dnia lipiec 26 2011 19:56:47
NIech ktoś napisze czy to warte ściągania bo nie iwme czy ściągać razz
Raptile dnia sierpień 07 2011 14:51:57
Minus - tylko 4 grywalne klasy. w większości grach jest tyle więc, to nie jest jakiś wielki minus.
Dargawit dnia styczeń 12 2012 21:19:20
4 klasy dobre i to niz jedna

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG