Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Wurm Online

Wurm Online Wurm Online

     Wurm Online, jest typową grą mmorpg 3d, której wydawcą jest „Mojang Specifications” producent znanej sandboxowej gry Minecraft. Wurm Online wprowadza gracza do świata odludnionego i pozbawionego jakiejkolwiek nowoczesnej czy magicznej technologii. Można powiedzieć że zaczynamy naszą rozgrywkę jako nikt, bez jakichkolwiek umiejętności. Od samego początku rozgrywki jesteśmy zdani na siebie, zostaliśmy pozbawieni samym sobie na nieznanej ziemi, bez ekwipunku, i jedyną myślą, jaka siedzi nam w głowie to „jak przetrwać”.
     Większość gier MMO opiera się na zdobywaniu poziomu postaci, który wpływa na to jak będziemy radzić sobie ze środowiskiem gry na dalszym etapie naszej przygody. Wurm opiera się na nieco innym systemie, w tym przypadku podczas rozgrywki będziemy zdobywać umiejętności, które zagwarantują nam coraz to lepszy byt w grze. Umiejętności takie jak ścinanie drewna, kowalstwo, górnictwo, szycie czy umiejętność walki to tylko garstka umiejętności, których będziemy mogli wyuczyć się podczas rozgrywki. W zależności, jaką ścierze rozwoju wybierzemy, takie umiejętności powinnyśmy rozwijać. Jeżeli zamierzamy zwiedzać krainę Wurm i w między czasie zmierzyć się z potworami czającymi się gdzieś w jaskiniach albo na odległych leśnych ścieżkach, lepiej jeżeli wyuczymy się umiejętności pozwalającej zrobić nam zbroję i miecz. Jeżeli jednak zdecydujemy się osadzić gdzieś nieopodal głównej drogi, z zamiarem wybudowania domu i hodowania roślinek, wypadałoby wyuczyć się rąbania drzewa by zdobyć materiał na dom i górnictwa by ewentualnie zrobić kominek. Oczywiście nasza przygoda na tym się nie kończy...
    Do dyspozycji mamy trzy typy serwerów, pierwszym z nich jest Home Serwer gdzie strach przed atakiem innych graczy nie jest zbyt wysoki, ale możliwy, akcje innych graczy mogących przeszkodzić nam w rozgrywce nie są zabronione, ale są za to w pewien sposób ograniczone. Następnym serwerem jest Wild, gdzie dołączamy do jednego z trzech królestw, budujemy się, plądrujemy inne wioski lub sami jesteśmy plądrowani, po prostu toczymy wojnę z pozostałymi królestwami. Trzecim i ostatni, typem serweru jest Golden Valley, serwer nie obsługujący kont Premium, dający graczom możliwość prowadzenia rozgrywki z innymi graczami na równym poziomie.
    Mimo oferowanej oryginalności Wurm Online posiada sporo niedogodnień, takich jak przestarzała grafika. Czasochłonny proces tworzenia pewnych potrzebnych przedmiotów. Do wyprodukowania miecza są potrzebne materiały, do wydobycia materiału potrzebne są narzędzia, do wyprodukowania narzędzi potrzebne są materiały, do wydobycia materiałów musimy poświęcić sporo czasu. Jak widzicie łańcuch tworzenia danego przedmiotu potrafi być denerwujący i zniechęcający. Bywa też, że kolejność tworzenia przedmiotu zostanie niefortunnie odwrócona, przez co kolejność tworzenia musimy zacząć od początku. Kolejnym problemem może się stać trudny początek, wiele nowych graczy skarżyło się na nieprzejrzysty interfejs. Brak informacji co robić zaraz po zalogowaniu się i problem z dostrzeganiem czegokolwiek jeżeli zaczniemy rozgrywkę podczas nocy.
    Cóż pozostało mi do powiedzenia, Wurm Online na pewno zapewni wam wiele nerwów jak i sporo satysfakcji, po osiąganiu nie odkrytych etapów w grze. Jest to jedna z tych gier, które zdecydowanie przyciąga do siebie specyficzne osoby o specyficznych gustach, a jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje. Myślę, że gra jest godna uwagi choćby, dlatego że przy tworzeniu jej pracował sam Markus „Notch” Person, współtwórca znanego i rozsławionego Minecrafta.
Wydawca: Mojang Specifications
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://www.wurmonline.com/ 
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 1.4 GHz
Pamięć RAM: 512 MB
Karta Graficzna: 64 MB
Dysk Twardy 2 GB
Inne: Mysz, Klawiatura
Plusy:

+ Gra za pomocą Javy

+ Możliwość zdobycia płatnego konta, za pieniądze zdobyte w grze

+ Ogromna mapa gry

+ Kształtowanie środowiska

Minusy: - Mało Polaków

- Mała ilość graczy

- Czasochłonność aby opanować grę

Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Gra za pomocą pliku Java

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

Video:

 

Autor: | Data: 20/07/2011 08:42

Oceń grę:
Komentarze
Zomal dnia październik 18 2011 10:36:27
Przy grze spędziłem trochę czasu, najgorsze to jest zrozumieć podstawy gry. Ważne ! Nie grajcie samemu, w grupie kilku osób fajnie się buduje, zdobywa surowce, czas szybko mija i gra sie o wiele wygodniej wink
wazgensz dnia październik 19 2011 23:16:16
dog
Dargawit dnia styczeń 12 2012 21:20:49
Zagram zobaczę happy

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG