Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Water Margin Online

Water Margin Online

     My CNX jest mało znaną firmą wydawniczą wśród sympatyków gatunku MMO, dlatego też, nawet wydając grę Water Margin Online, tytuł szybko nie zyskał większej popularności. Dzieło tej tajemniczej firmy posiada wszystkie typowe funkcje będące filarem gatunku MMORPG 3D, jednak grze brakuje innowacji i grywalności, która pozwoliłaby zachować przy sobie grupę graczy przez dłuższy okres czasu. Wizualnie grę można porównać do tytułu Ragnarok Online, dostrzec można podobieństwo, co do samej oprawy graficznej jak i do systemu sterowania postacią czy kamerą. Grę charakteryzuje system klas (6 dostępnych profesji):
  • Major – Klasa, która w grze odkrywa rolę Tanka, zdolności ofensywne nie są za wysokie, jednak Majorzy mogą absorbować sporo obrażeń fizycznych zadawanych im przez przeciwników.
  • Martial Monk – Jest profesją, która charakteryzuje się gigantycznym wręcz obrażeniami, jednak jednym minusem jest słaba defensywa.
  • Pesant – Czyli… Chłop, jest postacią, która w walce wykorzystuje miecze, wydawca nazywając tak tą klasę jedynie zniechęcił graczy do jej, choć szkoda.
  • Thief – Łotr wykorzystuje swoją szybkość aby zadać sporo obrażeń, w Water Margin Online klasa ta posiada słabą obronę oraz nie wielką ilość punktów życia.
  • Literatus – Klasa wspomagająca, która wykorzystuje pomocne buffy i zaklęcia leczące. W samotnej walce klasa ta jest najsłabsza, natomiast w grupie wręcz niezbędna.
  • Taoist Priest – Nazwa profesji może być myląca, bynajmniej grając nią nie będziecie mogli używać zaklęć leczących. Klasa ta wykorzystuje ofensywne zaklęcia, które zadają spore szkody przeciwnikom.
    W momencie osiągnięcia następnego levela gracz będzie mógł rozdysponować punkty w pięć atrybutów: STR, CON, DEX, WIS oraz FAI. Na samym początku rozgrywki, dzięki prostym Questom dowiadujemy się jakie znaczenie ma każdy z wymienionych atrybutów, i które tak naprawdę trzeba rozwijać, jeśli chce się zostać silnym graczem. Bliżej poznając grę, poświęcając kolejną godzinę na rozgrywkę coraz bardziej rozczarowujemy się samą grą. Niemalże każdy aspekt gry jest nam znany z innych gier MMO, wydawca mógłby uatrakcyjnić grę częstszymi aktualizacjami, ponieważ gra wymaga sporych zmian, jedną z nich jest z pewnością okres oczekiwania, aby zdobyć przedmioty z pokonanych przeciwników, dla wielu graczy kilku sekundowe oczekiwanie jest po prostu frustrujące.
   Zdobywanie kolejnych poziomów w Water Margin Online odbywa się w umiarkowanym tempie, nie zdobywamy kolejnych poziomów w błyskawiczny sposób, co graczom nawet z średnim poziomem daje nieco poczucie dumy. Jedną z największych wad jest mała grywalność, która sprawiła, że grając czujemy jakby serwery gier były wymarłe, trudno znaleźć na początkowych lokacjach graczy, którzy pomogli by nam w walce, nie z powodu, że nikt nie ma czasu ale z powodu, że po prostu mało osób bliżej zainteresowało się grą.
   Na całe szczęście, tytuł mający kilka istotnych wad nie mało interesującą grą. Mimo, że grze nie brakuje powtarzalnych zadań, w Water Margin Online możemy wykonać Questy, które oparte są na bogatej historii starożytnych Chin bazujących na „Water Margin”, czyli klasycznej, chińskiej powieści. Dzięki licznym klasom postaci (poprzez rozwój obecnej) gra zyskuje zupełnie nowy wygląd w oczach potencjalnych graczy.
   Mimo, że w grze odnajdziemy typowe cechy gatunku MMORPG 3D, to grze brakuje „świeżej krwi” – Eventów, konkursów czy częstszych aktualizacji, które pozwoliłyby doświadczonym graczom nie nudzić się w grze. Dzięki rozwojowi gry, tytuł mógłby stać się bardziej interesujący dla potencjalnego gracza, co z pewnością odbiłoby się również na ilość graczy na serwerach. Wybór czy warto wypróbować grę pozostawiamy Wam !
Wydawca: My CNX
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://www.108.com.my/
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 1,4 GHz
Pamięć RAM: 512 MB
Karta Graficzna: 64 MB
Dysk Twardy 2 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy:

+ Przeciętne Wymagania Wymagania
+ 6 zróżnicowanych profesji
+ System petów, koni, sprzedaży przedmiotów
+ Interesujący system graficzny

Minusy: - Słaby wygląd potworów
- Słabe tłumaczenie na język angielski
- Mała liczba graczy
- Podobieństwo graficzne do gry Ragnarok Online
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 650 MB

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

Video:

Autor: | Data: 18/07/2011 15:15

Oceń grę:
Komentarze
mateoking dnia październik 20 2011 15:10:38
First ;p trochę to wygląda jak Legend of Mana lub Star Ocean na PSX ;pcool
Dargawit dnia styczeń 12 2012 21:32:53
Mi nie wpadła w oko no

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG