Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 6
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


MegaTen

MegaTen Megaten

    Shin Megami Tensei: Imagine znane jako Megaton to produkcja Sci-Fi MMORPG 3D bazująca na popularnym uniwersum Shin Megami Tensei – popularnym w wielu grach RPG na konsole. Najbardziej zauważalną cechą gry Megaton jest zdecydowanie system umiejętności z dziesiątkami umiejętności dostępnymi dla wszystkich klas. Umiejętności te nazywane są „expertises”, w grze możemy stać się Demon Buster’em, którego rolą jest ujarzmić demony i umieścić je pod kontrolę.
   Fabuła gry opiera się na historii apokaliptycznej wojny między Demonami i Ludźmi, która miała miejsce wiele lat temu. Po tej wojnie ludzkość zaczęła reorganizacji w dużych podziemnych schronach, lecz Demony po raz kolejny pojawiły się na powierzchni siejąc strach i przypominając o strasznych czasach wojny. Po stworzeniu postaci instruktor NPC zleca nam pierwsze zadanie abyśmy udali się do pobliskiego domu aby sprawdzić co jest przyczyną zaistniałego problemu. To pierwsze zadanie pełni rolę samouczka i wprowadza gracza w podstawy gry: poruszanie się, walki i wykorzystywania umiejętności. Po wykonaniu pierwszej misji będziemy mieli możliwość wzięcia udziału w drugim zadaniu, który uzmysłowi nas o bardziej zaawansowanych funkcjach dostępnych w grze.
   Walka w MegaTen jest bardzo podobna do systemu stosowanego w produkcji Mabinogi. Oprócz zwykłego ataku, gracze mają do dyspozycji kilka specjalnych ataków. Aby pokonać potężnych wrogów, gracz musi właściwie stosować te umiejętności, co dla bardziej doświadczonych sympatyków MMORPG stanowi wyzwanie, ponieważ rozgrywka nie ogranicza się do bezmyślnego klikania przycisków z paska umiejętności.
    Rozwój postaci w MegaTen jest bardzo szczegółowy, daje graczom sporo do myślenia. Poza wyrównanej dystrybucji punktów stat pomiędzy sześcioma atrybutami: Intelligence, Speed, Strength, Magic, Vitality oraz Luck, gracze muszą wybrać, jakie umiejętności chcą rozwijać w grze. W grze w wyniku pewnych ograniczeń, gracz nie może poznać wszystkich umiejętności, zatem poprzez rozwój umiejętności wytwarza się nasz typ grywanej postaci, może to być postać walcząca w zwarciu, z dystansu lub władająca zaklęciami magicznymi. Oczywiście można rozwijać wszystkie z trzech typów zdolności, jednak, aby stać się potężnym graczem swój rozwój trzeba skupić na jednym typie zdolności.
    Tytuł, choć tak naprawdę jest mało znany wśród graczy jest bardzo dobrą propozycją dla osób znudzonych popularnymi produkcjami MMORPG. Tutaj poza poświęconym czasem liczą się umiejętności, których nie zdobędziemy od razu, w walce trzeba wykorzystać zdolności taktyczne, niekiedy musimy przywidzieć, jaki ruch wykona nasz przeciwnik. MegaTen z czystym sumieniem możemy polecić każdemu sympatykowi gatunku MMORPG 3D !  
Wydawca: Aeria Games
Gatunek: Sci-Fi
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://megaten.aeriagames.com/
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 1.4 GHz
Pamięć RAM: 512 MB
Karta Graficzna: 64 MB
Dysk Twardy 4 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Umiejętności oparte na rozwoju postaci
+ Wiele rodzajów ataków
+ Dobrze rozbudowane questy
+ Wyrównany system rozgrywki
Minusy: - Nudny samouczek
- Limitowane opcje wideo i rozdzielczości
- Mylące mapy
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 1.4 GB

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

Video:

Autor: | Data: 18/07/2011 11:12

Oceń grę:
Komentarze
Everbody dnia sierpień 27 2011 15:44:55
Grafika zachęca dosyć ale gdy zobaczyłem miecze to się rozmyśliłem .. pomyślałem 1 cios takim mieczem i pewnie odrazu się leży ... hmm! pomyśle jeszcze.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG