Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Crazy Tao

Crazy Tao

   Crazy Tao to produkcja MMORPG 2D wydawana przez firmę TQ Digital – twórcę takich produkcji jak Eudemons Online czy Conquer Online. Tytuł podobnie zresztą jak wszystkie produkcje tej firmy są zbliżone do siebie, największym zniechęcającym elementem nie jest oprawa graficzna, lecz mała dostępna liczba klas postaci występująca w grze. Warrior to klasa podobnie jak w większości jak nie we wszystkich grach MMO jakie znam klasa władająca bronią i walcząca w bezpośrednim starciu z przeciwnikiem. Wojownicy mogą nosić ciężkie zbroje oraz zadawać ogromne obrażenia w walce wręcz. Drugą dostępną klasą postaci w grze to Mage – klasa, która włada niezwykle potężnymi, obszarowymi zaklęciami, które mogą zniszczyć każdego wroga. Wadą tej profesji jest mała ilość punktów życia oraz słaba obrona, która czyni tą klasę podatną na obrażenia ze strony przeciwników.
    Wiele osób, którzy spontanicznie pobierają grę i dołączają do rozgrywki są rozczarowane faktem, że w grze występuje jedynie dwie grywalne klasy, co więcej w samej grze spotkamy wiele postaci, które wyglądają wręcz identycznie, co jest wielkim niedociągnięciem ze strony twórców gry. Już na początku rozgrywki można dostrzec sporą różnicę pomiędzy dwoma klasami, Wojownik znacznie gorzej spisuje się na polu bitwy, gdzie Mag w wygodny sposób może zadawać kilku przeciwnikom znacznie więcej obrażeń aniżeli Wojownik pojedynczemu celowi.
   Osoby, które miały wcześniej do czynienia z grą Eudemons Online mogą zdać sobie sprawę, że tytuł jest zbliżony do gry Crazy Tao, z tą małymi różnicami, wręcz subtelnymi. Interfejs jak i same umiejętności są bardzo podobne do siebie, jednak to Eudemons Online posiada znacznie lepsze funkcje. Jednak, jeśli nie miałeś do czynienia wcześniej z grami wydawanymi przez TQ Digital to nic nie stoi przed tym abyś zapoznał się z grą, osoby, które jednak grywały już w gry podobne do Crazy Tao nieco z mniejszą ochotą poznają nie odkryte elementy w grze, a w końcu dość szybko opuszczają grę.
Wydawca: TQ Digital
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://ct.91.com/
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 1.4 MHz
Pamięć RAM: 256 MB
Karta Graficzna: 64 MB
Dysk Twardy 4 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + "Słodka" grafika
+ Dzienne Questy
+ System Zwierzaków
Minusy: - Tylko 2 dostępne profesje
- Gra bardzo podobna do innych produkcji wydawcy
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 1,7 GB

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

Video:

Autor: | Data: 14/07/2011 12:28

Oceń grę:
Komentarze
ASide dnia listopad 01 2011 19:52:29
Nie ma komentow? I dobrze bo ta gra to jest totalny niewypal, lekko sie rozni grafika od innych gier tego producenta, nic więcej.-.- 2/10 pzdr
krzys1015 dnia maj 16 2013 19:34:51
Gierka wygląda niczym nostale no ale cóż zależy jakie kto ma gusta uważam że każdy ma prawo oddać swoją ocene ja uważam że osoby nie lubiące takich gier dadzą 0/10 a kochające takie gry osoby 10/10 każdy ma swoje zdanie a moje to 5/10 za rozgrywke i oprawe graficzną ale -5 z monotonie rozgrywki w takich grach.
releishoei dnia sierpień 17 2013 20:59:40
This article has some great and useful information about this subject. Thank you for sharing it in an easy to read and understandable format.
melatonin shop
alosg8kol dnia sierpień 18 2013 08:02:49
I am preparing my assignment paper and gathering information on this topic. Your post is one of the better that I have read. Thank you for putting this information into one place.
buy instagram followers cheap

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG